47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Виховання : Особовий склад виховних груп


Особовий склад 
виховних груп  училища і вихователі для роботи з ним 
у 2018/201
9 навчальному році

 
Виховна група № 1, вихователь - Статкевич С.Т., Голодняк Н.М.
1
Бабура Богдан
сани
2
Боруцький Назар
11б
л/атлетика
3
Ганзін Андрій
11а
велоспорт
4
Драгула Андрій
велоспорт
5
Караїм Максим
11б
л/атлетика
6
Кондратенко Віктор
велоспорт
7
Кондратенко Володимир
велоспорт
8
Куріпко Тимофій
кул/стрільба
9
Мазепа Михайло
л/атлетика
10
Нестечук Данило
10г
л/атлетика
11
Патер Олег
10а
веслування
12
Попик Михайло
10в
дод.контингент
(настільний теніс)
13
Реган Руслан
11б
л/атлетика
14
Репал Олександр
11б
л/атлетика
15
Рощін Максим
фехтування
16
Семенець Володимир
11б
л/атлетика
17
Семенюк Павло
11б
л/атлетика
18
Трило Тарас
л/атлетика
19
Фляк Іван
10г
л/атлетика
20
Шутяк Юрій
10а
веслування
 
Виховна група № 2, вихователь - Бережна Г.М.
1
Антошків Марко
веслування
2
Артимович Дмитро
7
футбол
3
Бабич Назар
суч/п'ятиборство
4
Білецький Дмитро
7
футбол
5
Борис Владислав
бокс
6
Гаврилиця Іван
7
футбол
7
Данилюк Максим
7
футбол
8
Коробов Максим
7
футбол
9
Костриця Олександр
7
футбол
10
Костюк Ростислав
7
футбол
11
Кучер Дмитро
7
футбол
12
Лозинський Павло
суч/п'ятиборство
13
Плескун Роман
10а
к/стрільба
14
Постемський Олександр
7
футбол
15
Тарнакін Владислав
7
футбол
16
Федіна Давид
7
футбол
17
Хацко Данило
в/поло
18
Хімінець Максим
7
футбол
19
Хмельовський Денис
7
футбол
20
Шайда Денис
7
футбол
 
Виховна група №3, вихователь – Вороняк Г.Н.
1
Балог Ярослав
11б
футбол
2
Бойчук Олег
11б
футбол
3
Борисенко В'ячеслав
11б
футбол
4
Глушко Іван
футбол
5
Гриньків Дмитро
футбол
6
Гулевський Денис
11б
футбол
7
Дідик Роман
11б
футбол
8
Дорош Ігор
футбол
9
Дубовий Іван
футбол
10
Ібрагімов Роман
футбол
11
Іванюк Ігор
футбол
12
Івашків Дмитро
футбол
13
Козловський Денис
футбол
14
Краснобокий Юрій
футбол
15
Кривенко Давид
футбол
16
Кукуруза Вадим
футбол
17
Лисюк Роман
футбол
18
Мартинюк Дем'ян
11б
футбол
19
Матвіїв Юрій
футбол
20
Скакун Олег
футбол
21
Скиба Максим
футбол
22
Слюсар Денис
футбол
23
Сологуб Роман
футбол
24
Сущак Назар
футбол
25
Шарабура Єгор
футбол
26
Шарун Володимир
футбол
27
Шомко Василь
футбол
28
Штифанович Олександр
футбол
29
Яблонський Андріан
футбол
30
Яремчук Вадим
футбол
31
Яроцький Тарас
футбол
 
Виховна група № 4, вихователь – Мороз І.З.
1
Боднар Тарас
11б
футбол
2
Буртник Василь
11б
футбол
3
Васютик Денис
10б
футбол
4
Груша Микита
10б
футбол
5
Дуб Андрій
11б
футбол
6
Дурдас Андрій
10б
футбол
7
Дяк Святослав
11б
футбол
8
Кашперук іван
10б
футбол
9
Квасниця Ілля
10б
футбол
10
Котовенко Костянтин
10б
футбол
11
Малакі Олексій
10б
футбол
12
Марків Павло-Ростислав
10б
футбол
13
Махінка Денис-Павло
10б
футбол
14
Мокрик Мар'ян
11б
футбол
15
Назарчук Роман
10б
футбол
16
Охоцький Назарій
10б
футбол
17
Петрук Нікіта
10б
футбол
18
Раделицький Юрій
11б
футбол
19
Савчук Гліб
10б
футбол
20
Сапуга Марко
10б
футбол
21
Стень Сергій
11б
футбол
22
Толстяк Дмитро
10б
футбол
23
Фокащук Назар
11б
футбол
24
Хлань Максим
10б
футбол
25
Ходукін Михайло
11б
футбол
26
Хомутовський Вадим
10б
футбол
27
Юришка Віталій
10б
футбол
 
Виховна група № 5, вихователь – вакансія
1
Балух Ігор
11в
в/поло
2
Блащук Костянтин
футбол
3
Веремієнко Іван
футбол
4
Гащук Максим
10г
в/поло
5
Гнідь Остап
11в
в/поло
6
Дебич Василь
футбол
7
Катрич Віталій
футбол
8
Коваленко Дмитро
футбол
9
Кокіль Єгор
футбол
10
Кучірка Владислав
футбол
11
Ломницький Андрій
футбол
12
Маланчук Іван
футбол
13
Ніколаєв Віктор
футбол
14
Пилипів Роман
11а
сани
15
Рожко Дмитро
футбол
16
Савчин Володимир
футбол
17
Савчин Володимир
11а
сани
18
Сморжанюк Володимир
футбол
19
Фетько Олександр
футбол
20
Шах Артур
футбол
 
Виховна група № 6,   вихователь - Замлинська Л.О.
1
Білик Юрій
11в
в/боротьба
2
Білійчук Андрій
І курс
в/боротьба
3
Бодоряк Владислав
10в
в/боротьба
4
Будзяк Микола
10г
в/боротьба
5
Вовк Юрій
10в
в/боротьба
6
Гончар Віталій
7
в/боротьба
7
Григоришин Валентин
в/боротьба
8
Григорів Тарас
в/боротьба
9
Дідошак Олександр
10г
в/боротьба
10
Зазуляк Олександр
10г
в/боротьба
11
Квіт Віктор
І курс
в/боротьба
12
Костишин Сергій
в/боротьба
13
Лесів Віталій
в/боротьба
14
Лужний Андрій
в/боротьба
15
Мага Павло
в/боротьба
16
Михайлишин Сергій
в/боротьба
17
Прусак Руслан
11в
в/боротьба
18
Руденко Річард
в/боротьба
19
Сваричевський Андрій
11в
в/боротьба
20
Стасюк Данило
І курс
в/боротьба
21
Ткач Андрій
10в
в/боротьба
22
Харковський Андрій
10г
в/боротьба
23
Чекмак Андрій
11в
в/боротьба
24
Шкребляк Петро
11в
в/боротьба
25
Шупарський Владислав
10г
в/боротьба
26
Яценко Василь
10г
в/боротьба
 
Виховна група № 7,    вихователь - Дука Н.Б.
1
Борисевич Яна
11в
гандбол
2
Валієва Марина
11в
гандбол
3
Вівчарук Вероніка
7
гандбол
4
Война Руслана
І курс
суч.п'ятиборство
5
Гайовська Марія
гандбол
6
Гнелицька Олена
гандбол
7
Гутник Юлія
7
гандбол
8
Дмитришин Діана
11в
гандбол
9
Дуда Зоряна
гандбол
10
Дяченко Олеся
10в
гандбол
11
Здріла Каріна
7
гандбол
12
Кіщук Анна
гандбол
13
Коваль Вікторія
гандбол
14
Коваль Єлизавета
гандбол
15
Козак Катерина
11в
гандбол
16
Майкут Христина
10в
гандбол
17
Манюк Олександра
гандбол
18
Мартинюк Людмила
гандбол
19
Никифорук Діана
10в
гандбол
20
Овчаренко Ангеліна
11в
гандбол
21
Петрушко Вікторія
11в
гандбол
22
Поляк Марія
гандбол
23
Прокоп'як Ірина
10в
гандбол
24
Савчин Софія-Надія
10в
гандбол
25
Федун Юлія
суч.п'ятиборство
26
Черновол Анастасія
гандбол
27
Шпак Ангеліна
7
гандбол
28
Щерба Ірина
10в
гандбол
 
 
Виховна група № 8,   вихователь - Петик І.М.
1
Алєйнікова Марія
10г
л/атлетика
2
Бугай Інна
в/боротьба
3
Гентош Анастасія
л/атлетика
4
Заскалько Ілона
ІІІ курс
л/атлетика
5
Заяц Тетяна
11а
в/боротьба
6
Корсак Олександра
11а
фехтування
7
Лата Єлизавета
10г
л/атлетика
8
Лаць Діана
в/боротьба
9
Матвійок Анастасія
ІІІ курс
л/атлетика
10
Мельник Анна
в/боротьба
11
Мельничук Юлія
в/боротьба
12
Микитюк Олена
л/атлетика
13
Орлевич Марія
в/боротьба
14
Падошик Анастасія
ІІ курс
в/боротьба
15
Падошик Ольга
10а
в/боротьба
16
Повк Кароліна
10а
в/боротьба
17
Проченко Валерія
І курс
фехтування
18
Пшеничняк Христина
в/боротьба
19
Рижко Дарина
в/боротьба
20
Сивак Ангеліна
ІІ курс
в/боротьба
21
Харитонюк Олександра
ІІІ курс
бокс
22
Ходор Марія-Владислава
11в
л/атлетика
23
Чаленко Катерина
ІІ курс
в/боротьба
24
Шеремета Софія
11а
в/боротьба
25
Шеховцева Олександра
7
в/боротьба
26
Шостак Мар'яна
І курс
л/атлетика
 
Виховна група № 9,   вихователь - Волянюк С.М.
1
Алпеєва Анастасія
І курс
в/боротьба
2
Антонюк Андріана-Марія
л/атлетика
3
Винник Марія
11а
в/боротьба
4
Винник Соломія
11а
в/боротьба
5
Вовчак Романа
І курс
в/боротьба
6
Гілевич Крістіна
11а
к/стрільба
7
Домбровська Іванна
10а
веслування
8
Єлманова Марія
л/атлетика
9
Коротаєва Аліса
веслування
10
Кушнірук Ілона
І курс
веслування
11
Мацола Дарина
11а
в/боротьба
12
Михальська Зоряна
ІІІ курс
веслування
13
Назаренко Вікторія
к/стрільба
14
Недоступ Наталія
к/стрільба
15
Прокопюк Валерія
11а
в/боротьба
16
Рава Ульяна
л/атлетика
17
Рябоволова Вероніка
ІІ курс
в/боротьба
18
Сорока Яна
ІІІ курс
в/боротьба
19
Стародуб Юлія
к/стрільба
20
Тарадай Олександра
в/боротьба
21
Тарновська Евеліна
11а
к/стрільба
22
Терета Валерія
І курс
веслування
23
Томищ Марія
11а
в/боротьба
24
Туровчук Дарина
ІІІ курс
в/боротьба
25
Федюк Аліна
10а
веслування
26
Хоменець Олександра
10а
в/боротьба
27
Цімко Ольга
10а
дод.контингент
(дзю-до)
28
Чемердовська Едіта
ІІ курс
в/боротьба
29
Чудик Оксана
І курс
в/боротьба
30
Шевченко Альона
ІІІ курс
к/стрільба
 
Виховна група № 10, вихователь - Черечіна Х.І.
1
Баблюк Денис
І курс
к/стрільба
2
Василенко Михайло
бокс
3
Васільєв Маркіян
бокс
4
Васічкін Юрій
І курс
л/атлетика
5
Вільшанецький Олександр
бокс
6
Добровольський Дмитро
11в
бокс
7
Зраітель Микита
бокс
8
Кечеджи Ігор
І курс
в/поло
9
Кігітов Гліб
І курс
к/стрільба
10
Кіраль Олег
10г
бокс
11
Кравець Олександр
ІІІ курс
бокс
12
Куля Дмитро
ІІ курс
бокс
13
Лавський Владислав
ІІ курс
л/атлетика
14
Лукеча Павло
бокс
15
Микитюк Богдан
11б
бокс
16
Микитюк Максим
11б
бокс
17
Мота Денис
11б
бокс
18
Мотрич Віталій
бокс
19
Музиченко Олексій
І курс
веслування
20
Озимок Дмитро
ІІ курс
веслування
21
Пястка Ростислав
10г
бокс
22
Рибін Володимир
ІІ курс
в/боротьба
23
Харчук Петро
11в
бокс
24
Юрін Ігор
ІІ курс
фехтування
25
Яковлєв Микита
І курс
велоспорт
 
 
 
 
 




Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види