 |
Водне поло
Юні ватерполісти ЛУФК на відкритому чемпіонаті України четверті Об’єднана команда Львівського училища фізичної культури та спортивно-оздоровчого клубу «Євроспорт», одним із засновників якого є вихованець училища, бронзовий призер Сеульської олімпіади, заслужений майстер спорту Микола Смирнов, посіла ІV місце у відкритому чемпіонаті України з водного поло серед юнаків 1999р.н. і мол.
Наймолодші ватерполісти відзначились у Польщі .jpg)
Команда з водного поло Львівського училища фізичної культури, складена з учнів і абітурієнтів 2000р.н., виїжджала у м.Островець Свєнтокшинський (Польща), де на вихідних 30 листопада – 1 грудня 2013р. взяла участь у міжнародному дитячому турнірі з нагоди Дня святого Миколая.
Юніори ЛУФК – чемпіони України з водного поло Вигравши всі зустрічі у заключному ІІІ турі чемпіонату України з водного поло серед юніорів, який проходив у м.Харкові з 25 до 29 листопада 2013р., команда Львівського училища фізичної культури стала чемпіоном України серед спортсменів цієї вікової категорії.
У Харкові львів’яни по черзі осилили зб.Харківської обл.-І 10:4, ДЮСШ м.Одеси 9:6, зб.Харківської обл.-ІІ 10:9, УФК №1 м.Харкова 18:0 та зб.Севастополя 11:8.
Ватерполісти ЛУФК – срібні призери юнацького чемпіонату України У м.Одесі 16 листопада 2013р. іграми ІІІ, фінального, туру фінішував чемпіонат України з водного поло серед юнаків 1997 р.н. і мол.
Команда Львівського училища фізичної культури провела в Одесі 5 зустрічей, у трьох з них перемогла, одну заграла унічию і поступилась господарям. У підсумку ватерполісти ЛУФК посіли у чемпіонаті ІІ місце. Чемпіоном України стала команда м.Одеси.
Ватерполісти готуються до вирішальних ігор європейської кваліфікації 7-10 листопада 2013р. у Португалії, Франції та Великобританії відбудуться ігри ІІІ заключного туру кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи-2014 з водного поло серед чоловіків.
16 європейських збірних претендують на 6 місць, які дадуть можливість кваліфікуватись у фінальну частину змагань. Поміж них і збірна команда України.
Ватерполісти розпочали чемпіонат У м. Маріуполі 24 жовтня 2013р. стартував ХХІІІ чемпіонат України з водного поло серед чоловіків.
Львівське «Динамо» провело у Маріуполі 4 гри. У першій легко розправилось із зб. Одеси 25:8, далі несподівано заграло унічию 8:8 із харківським «Слобожанцем» і у принциповому поєдинку за лідерство поступилось місцевому «Іллічівцю» 7:8.
Ватерполісти ЛУФК у Польщі треті У м. Глівіце (Польща) 18-20 жовтня 2013р. відбувся ХХ міжнародний юнацький турнір за Кубок Незалежності з водного поло, участь у якому взяла команда Львівського училища фізичної культури (гравці 1997-1998 р.р.н.).
Суперниками наших хлопців були ровесники з Литви, Німеччини, Словаччини та Польщі.
|
Контакти
Адреса:
м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93
В.О. Директора:
Дмитрів Мар'яна Богданівна
|