47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Водне поло : Список учнів, студентів та випускників, які увійшли до складу збірної команди України


Список учнів, студентів та випускників
відділення водного поло,
які увійшли до складу збірної команди України у 2016р.
 
№ п/п
Прізвище, ім’я спортсмена
Основний
1.      
Дзядик Богдан
2.      
Дубелір Станіслав
Кандидати
1.      
Андріяс Нестор
2.      
Біда Назарій
3.      
Ваулін Павло
4.      
Демоненко Денис
5.      
Джура Орест
6.      
Дишковський Олександр
7.      
Пустовий Родіон
Резерв
1.      
Алєксєєв Костянтин
2.      
Куліков Ярослав
Випускники
Основний
1.      
Бегень Юрій
2.      
Грищук Роман
3.      
Дядюра Олександр
4.      
Мамєтьєв Юрій
5.      
Шведов Олексій
Кандидат
6.      
Галясовський Владислав
 


Список учнів, студентів та випускників відділення водного поло, які увійшли до складу збірної команди України у 2015р.
 
Прізвище, ім’я
Основний
    
Алєксєєв Дмитро
    
Федоришин Дмитро
    
Цвіркун Олександр
    
Дзядик Богдан
    
Железняк Матвій
    
Попик Сава
Кандидати
    
Дишковський Олександр
    
Дубелір Станіслав
Резерв
    
Андріяс Нестор
 10 
Ваулін Павло
 11 
Демоненко Денис
 12 
Джура Орест
 13 
Пустовий Родіон
ВИПУСКНИКИ
Основний
 14 
Бегень Юрій
 15 
Дядюра Олександр
 16 
Мамєтьєв Юрій


Список учнів, студентів та випускників відділення водного поло,
які увійшли до складу збірної команди України у 2014р.
 
№ п/п
Прізвище, ім’я спортсмена
Член
1.      
Алєксєєв Дмитро
2.      
Коноварт Андрій
3.      
Цвіркун Олександр
Кандидати
1.      
Бердніков Нікіта
2.      
Грищук Роман
3.      
Федоришин Дмитро
4.      
Шульженко Гліб
Резерв
1.      
Дзядик Богдан
2.      
Дубелір Станіслав
3.      
Железняк Матвій
4.      
Попик Савва
Випускники
Член
1.      
Грішин Сергій
2.      
Дядюра Олександр
3.      
Свіщов Віталій
Кандидати
1.      
Зінкевич Назар



Список учнів, студентів та випускників відділення водного поло,
які увійшли до складу збірної команди України у 2013р.
 
№ п/п
Прізвище, ім’я спортсмена
Член
1.      
Алєксєєв Дмитро
Кандидат
2.      
Бердніков Нікіта
3.      
Грищук Роман
4.      
Дубас Ростислав
5.      
Іванов Віталій
6.      
Коваль Артур
7.      
Тригубенко Олександр
8.      
Федоришин Дмитро
9.      
Цвіркун Олександр
10.  
Шульженко Гліб
Резерв
11.  
Дишковський Олександр
12.  
Дзядик Богдан
13.  
Железняк Матвій
14.  
Попик Сава
Випускники
Член
15.  
Бегень Юрій
16.  
Заводовський Дмитро
17. Дядюра Олександр
18. Грішин Сергій
19.  
Раврик Олег

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
25-26 травня відбудуться вступні іспити з веслування на байдарках і каное на оз.Наварія, СДЮШОР «Веслярик»
29-30 травня відбудуться вступні іспити з фехтування в Палаці спорту «Динамо», вул.Вітовського, 53
30-31 травня відбудуться вступні іспити з боксу в спеціалізованому залі боксу СТ «Динамо», вул.Стуса, 4


Водне поло

Водне поло

На фінал цьогорічного чемпіонату Європи ватерполісти не поїдутьНа турнірі-меморіалі Олексія Баркалова ватерпольна збірна поступилася ТуреччиніВатерполісти ЛУФК візьмуть участь у кваліфікації юніорського чемпіонату ЄвропиВатерполісти ЛУФК – чемпіони України серед юніорівБабський, Осика і Лісовий вибороли Кубок ЛодзіНа турнірі у Бресті ватерполісти ЛУФК шостіВатерполісти ЛУФК доклалися до успішного виступу «динамівців» у МаріуполіВатерполісти ЛУФК зберігають лідерство у юніорському чемпіонатіВихованці ЛУФК кували перемогу «Динамо» у ХарковіВатерполісти-збірники ЛУФК отримали суперників на Європейську кваліфікаціюЧемпіонат України серед юніорів ватерполісти ЛУФК розпочали з перемогВатерполісти ЛУФК стартували у чемпіонаті України у складі двох командВатерполісти ЛУФК – юнацькі чемпіони УкраїниВатерполісти ЛУФК – переможці міжнародного турніру «Кубок Незалежності» у ПольщіНаймолодші ватерполісти ЛУФК у чемпіонаті України четверті