ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Водне поло : Склад навчально-тренувальних груп


 
Навчально – тренувальна група № 16
Тренувальне навантаження – 32 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Зінкевич І.І. – 32 год.
1.  
Дишковський Олександр
1998
 ІІІ курс
КМС
за інд. планом
2.  
Бабський Нестор
2000
І курс
КМС
за інд. планом
3.  
Погосян Антон
2000
І курс
КМС
за інд. планом
4.  
Сова Юрій
2000
І курс
КМС
за інд. планом
Примітка: Біда Н., Погосян А., – кандидати у збірну команду України, Сова Ю. – резерв збірної команди України.
 
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 17
Тренувальне навантаження – 27 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Сидорович Ю.О.- 27 год.
1.  
Лісовий Михайло
2000
11 клас
КМС
за інд. планом
2.  
Алєксєєв Костянтин
2000
11 клас
КМС
за інд. планом
3.  
Осика Максим
2001
11 клас
КМС
за інд. планом
4.  
Поріцький Ярослав
2001
11 клас
КМС
за інд. планом
5.  
Бас Денис
2001
10 клас
КМС
за інд. планом
6.  
Балух Ігор
2002
10 клас
І
 
7.  
Булачек Володимир
2002
10 клас
КМС
за інд. планом
Примітка: Алєксєєв К. – кандидат у збірну команду України. Лісовий М, Булачек В. – резерв збірної команди України.
 
 
Навчально – тренувальна група № 18
Тренувальне навантаження – 27 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Сидорович Ю.О.- 9 год.
1.    
Воробець Роман
2002
10 клас
І
 
2.    
Гнідь Остап
2002
10 клас
І
 
3.    
Панченяк Владислав
2002
10 клас
І
 
4.    
Посівнич Олег
2002
10 клас
І
 
5.    
Рак Юрій
2002
10 клас
І
 
6.    
Степанюк Віталій
2002
10 клас
І
за інд. планом
7.    
Толстой Богдан
2002
10 клас
І
 
8.    
Федорко Захарій
2002
10 клас
КМС
за інд. планом
Примітка: Степанюк В., Федорко З. – резерв збірної команди України.
 
 
Навчально – тренувальна група № 19
Тренувальне навантаження – 24 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Наумчик Є.Г. – 24год.
1.  
Петрусенко Артемій
2002
9 клас
І
 
2.  
Якубець Ігор
2002
9 клас
І
 
3.  
Гащук Максим
2003
9 клас
ІІ
 
4.  
Завальний Олексій
2003
9 клас
ІІ
 
5.  
Кузнєцов Олександр
2003
9 клас
ІІ
 
6.  
Ліщинський Володимир
2003
9 клас
ІІ
 
7.  
Мул Олександр
2003
9 клас
ІІ
 
8.  
Пециляк Артур
2003
9 клас
ІІ
 
9.  
Потерейко Артур
2003
9 клас
ІІІ
 
10.         
Самсонов Єгор
2003
9 клас
ІІ
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 20
Тренувальне навантаження – 24 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Наумчик Є.Г. – 12 год., вакансія – 9 год.
1.  
Толстіков Артем
2003
9 клас
ІІ
 
2.  
Троян Станіслав
2003
9 клас
ІІ
 
3.  
Агаджанов Чінгіз
2003
8 клас
ІІІ
 
4.  
Буць Ян-Данило
2003
8 клас
ІІІ
 
5.  
Зелик Арсеній
2004
8 клас
ІІІ
 
6.  
Коломийцев Павло
2004
8 клас
ІІІ
 
7.  
Полащенко Павло
2004
8 клас
ІІІ
 
8.  
Мікула Лук’ян
2004
7 клас
І юн.
 
9.  
Гупаловський Дмитро
2005
7 клас
І юн.
 
10.         
Смірнов Олександр
2005
7 клас
І юн.
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Водне поло

Водне поло

Ватерполісти ЛУФК – переможці міжнародного турніру «Кубок Незалежності» у ПольщіНаймолодші ватерполісти ЛУФК у чемпіонаті України четвертіБабський, Погосян і Лісовий – володарі Суперкубка України з водного полоВатерполісти ЛУФК – володарі Кубка України у складі львівського «Динамо»Від фіналу Кубка України ватерполістів ЛУФК відділила різниця голівЮніорська ватерпольна збірна в Європі чотирнадцятаВатерполісти ЛУФК - втретє поспіль чемпіони України серед юніорівВатерполісти ЛУФК – переможці міжнародного турніру у СловаччиніВатерполісти ЛУФК - одноосібні лідери юнацького чемпіонату УкраїниБабський, Лісовий і Осика дебютували у складі ватерпольного «Динамо»Євген Наумчик: «Поразка з румунами зіграла для нас позитивну роль»Ватерполісти ЛУФК у фіналі чемпіонату ЄвропиСеред команд вищої ліги ватерполісти ЛУФК посідають друге місцеУчні ЛУФК утверджуються у складі ватерпольного «Динамо»Ватерполісти ЛУФК – переможці міжнародного турніру «Кубок Слов’янки»