Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”

У суботу, 2-го березня 2024 року, команда десятого класу відділення футболу, коледжу спорту, провела поєдинок в рамках 1/4 фіналу “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України” проти Шахтар U-15.
   Рахунок матчу УФК-Карпати U-16 – АФ Шахтар U-15 – 0:0 (серія пенальті 5:3).
  Серія пенальті: Шопронку 1:0, Оніщук 1:1, Тлумак 2:1, Пламінський 2:2, Бобечко 3:2, Шукалович 3:3, Карпин 4:3, Біда 4:3 (воротар), Карпінський 5:3.
 Обидві команди були налаштовані на максимальний результат, тому активно розпочали поєдинок. Перший момент створили донеччани. Після навісної подачі зі стандарту Кирило Саричев пробив головою у ближній кут воріт, проте Денис Потерайко надійно зіграв на лінії. На 16-й хвилині Ігор Онищук потужно пробивав зі штрафного удару – мʼяч розминувся зі стійкою.
  Карпатівці відповіли на 17-й хвилині моментом Олександра Шопронку, удару якого забракло точності. Згодом команди обмінялись гострими контратаками, але у обох випадках відзначитись не вдалося. Можливість вивести свою команду вперед була в Арсена Білінського.

“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”

У пʼятницю, 1-го березня 2024 року, команда одинадцятого класу відділення футболу, коледжу спорту, в рамках 1/16 фіналу “Меморіалу Юста” протистояла львівській “Погоні”.
  Рахунок матчу “УФК-Карпати” 1:4 “Погонь”.
 Голи забивали: Смаглій, 63 – Гринишин, 18, Білецький, 22, Затхей, 83, Паращин, 85.
 Поєдинок розпочався доволі спокійно, команди почергово обмінювались атаками. На 18-й хвилині “Погонь” відкрила рахунок. Гості заробили право на штрафний удар неподалік воріт “Карпат”. На прямий удар зі стандарту наважився Олександр Гринишин. Лівий захисник “Погоні” обвів стінку та влучив у ціль – 0:1. Вже через кілька хвилин підопічні Віталія Лобасюка подвоїли свою перевагу. Влучного удару завдав Захар Білецький – 0:2.
  Карпатівці відповіли своїм хорошим моментом. Денис Бондарчук пробив здалеку – суперника врятувала поперечка. До перерви “зелено-білі” мали ще можливості для того, щоб відіграти бодай один мʼяч, але їх підвела реалізація.

“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІ

У суботу, 17-го лютого, команда десятого класу коледжу спорту, відділення футболу провела завершальний матч на груповому етапі “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України”. Львів’яни на виїзді перемогли АФ “Скала 1911”.
  Рахунок матчу АФ “Скала 1911” 0 - 3 УФК-Карпати.
  Голи забивали: Бобечко, Левкович, Мартинюк.
  В 1/8 фіналу кубка, який відбувся 25-го лютого у Івано-Франківську підопічні Івана Павлюха та Володимира Вільчинського перемогли ФАПФ.
ФАПФ (Івано-Франківськ) 0 - 3 УФК-Карпати.

МЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.

11-го лютого відбувся поєдинок Меморіалу Юста у якому одинадцятикласники відділення футболу грали проти команди з Новояворівська “Гірник”, та поступилися з рахунком 2:1.
  А у суботу, 17-го лютого, команда одинадцятого класу приймала “Старий Самбір”.
  Результат матчу УФК-Карпати U-17 (Львів) 5 – 1  “Старий Самбір”.
Голи забивали: Антон Максимчук (на 27 хв),  Ігор Грибеник (на 30 хв), Денис Малиш (на 62 та 78 хв (пен.), Назар Грабовенський (на 90 хв ), та Данило Артюшенко (на 70 хв).
Карпатівці розпочали поєдинок активніше і відразу заволоділи ініціативою. Львівʼяни контролювали мʼяч на чужій половині поля та створювали моменти попереду. Натомість гості розраховували на швидкі контратаки.

УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”

Команда УФК-Карпати U-15, учні 2009-го року народження відділення футболу перемогли на турнірі “Lviv Winter Cup”, який відбувався серед юнаків 2008-го року народження.
 Згідно з регламентом турніру вісім команд були поділені на дві групи по чотири учасники. Карпатівці опинились у групі “А”, де їхніми суперниками були ДЮФК “Галичина” (Львів), ДЮСШ “Мостиська” та “Кардинал” (Львів). “Зелено-білі” зайняли перше місце у своєму квартеті, набравши максимальну кількість очок – дев’ять.

“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ

У середу, 14-го лютого, відбулися матчі 6-го туру “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України”. Учні десятого класу, відділення футболу коледжу спорту вдома приймала школу “Рух”.
  Рахунок матчу: УФК-Карпати 5 - 1 КЗ ДЮСШ “Рух”.
 Голи забивали: Максим Тлумак (20 хв), Дмитро Давид (46 хв), Єгор Березовський (51 хв), Богдан Карпин (66 хв), Олександр Шопронку (69 хв, пен.), Кирикович (44 хв).

Учні 7-го класу відділення футболу - треті на міжнародному турнірі в Польщі

У польському місті Забже відбувся дитячий турнір, у якому взяла участь команда 7-го класу відділення футболу УФК-Карпати вікової категорії U-13.
 Вісім учасників розподілили на дві групи, УФК-Карпати грали у групі “B”. У першому матчі  “зелено-білі” програли 1:2 від “Reprezentacja MZPN”. За “левів” голом відзначився Віктор Цигак. Однак вже у наступному матчі восьмикласники здобули перемогу з рахунком 1:0 завдяки голу Давида Калинича.

“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 5-ГО ТУРУ

В суботу, 10-го лютого, у пʼятому турі “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України” учні десятого класу, відділення футболу коледжу спорту зіграли проти школи львівських “Карпат”. Рахунок: ДЮСШ “Карпати” 0 – 3 УФК-Карпати.

Голи забивали: Олександр Шопронку на 23 хв (пен.), Куценко, 28, Єнич, 55.
Зі стартових хвилин матчу гравці УФК-Карпати заволоділи ініціативою, утім перший гольовий момент створили підопічні Романа Деркача та Руслана Маланія. В одній з контратак Роман Войналович небезпечно пробив поруч зі стійкою.

Натомість саме команда Павлюха та Вільчинського відкрила рахунок, реалізувавши пенальті. Максим Зановʼяк не за правилами зупинив атаку гостей, тож арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті вдало виконав Олександр Шопронку – 0:1.

“Зимовий кубок ДЮФЛУ”: результати 4-го туру

У середу, 7-го лютого, відбулися матчі 4-го туру “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України”. Десятикласники відділення футболу зіграли проти Академії “Руху” U-15.
 Рахунок матчу: УФК-Карпати 6 – 0 АФ “Рух”.
 Голи забивали: Олександр Шопронку – на 4 хв, – на 60 хв, – на 67 хв, Тлумак Максим, 19 (пенальті), – на 21 хв, – на 52 хв.
Карпатівці відкрили рахунок вже на четвертій хвилині. Олександр Шопронку отримав передачу з лівого флангу та влучно пробив – 1:0!

Зимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру

27-го та 31-го січня , відбулися матчі першого та другого турів “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України”. Команда десятого класу відділення футболу, вікова категорія U-16 зіграла проти школи ФК “Львів” та Академії Футболу "Рух".
Результат матчу: УФК Карпати 3 - 0 ФК Львів.
 Карпатівці з перших хвилин поєдинку заволоділи ініціативою та взяли гру під свій контроль. Тотальне домінування та велика кількість гострих моментів втілились у забитий м’яч на 32-й хвилині. Антон Левкович вдало обрав позицію у штрафному майданчику суперника та успішно зіграв на добиванні – 1:0.

Результати участі команди УФК Карпати U-17 у міжнародному турнірі на кубок президента міста Забже

27-28 січня 2024 року відбувся ХХХІ міжнародний турнір у Польщі, де учні 11-го класу відділення футболу нашого коледжу боролись за кубок президента міста Забже. Згідно з регламентом турніру вісім команд були поділені на дві групи. Карпатівці потрапили у квартет “Б”, де їхніми суперниками були “Гурнік” (Забже, Польща), “Карвіна” (Чехія) та “Розвуй” (Катовіце, Польща).

У рамках першого ігрового дня “зелено-білі” зіграли два поєдинки. Спочатку львів'яни поступилися “Гурніку” з рахунком 2:3. У складі “Карпат” забитими м’ячами відзначилися Денис Малиш та Максим-Іван Смаглій. Після цього “леви” протистояли МФК “Карвіна”. Підсумок двобою з чехами – 1:1. За карпатівців голом відзначився Денис Малиш, котрий реалізував пенальті.
Наступного дня підопічні Олега Родіна та Ігоря Артимовича теж провели дві гри. Спершу львів’яни перемогли “Розвуй” (Катовіце) з рахунком 1:0. Переможний гол в активі Антона Максимчука. У матчі плей-оф карпатівці програли “Заглембє” із Сосновця (0:3) та припинили виступи на турнірі.
У підсумку команда УФК Карпати U-17 (11 клас) фінішувала на шостій сходинці.

Футболісти одинадцятикласники змагатимуться на міжнародному турнірі на кубок президента міста Забже

27-28 січня 2024 року учні 11-го класу відділення футболу нашого коледжу зіграють на ХХХІ міжнародному турнірі у Польщі, де вони боротимуться за кубок президента міста Забже.
  УФК-Карпати U-17 потрапили у групу Б і зіграють з командами "Гурнік" (Забже), "Карвіна" (Карвіна) та "Розвуй" (Катовіце). Після матчів групового етапу команди зіграють з суперником, що зайняв аналогічне місце у групі А. Всього зелено-білі зіграють чотири матчі: два в суботу та два в неділю.

Учні 10-го класу відділення футболу гратимуть у “ЗИМОВОМУ КУБКУ ДЮФЛУ”.

Команда УФК-Карпати U-16 візьме участь у "Зимовому Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України", який розпочинається завтра, 26 січня 2024 року. Всього в турнірі візьмуть участь 46 команд, розподілені на 8 груп. Команда коледжу УФК «Карпати» - у четвертій групі, де окрім них, також гратимуть АФ “Рух”, АФ “Рух U-15”, КЗ ДЮСШ “Рух”, АФ “Скала 1911” та ФК “Львів”. Через непарну кількість учасників у цій групі, кожен тур одна з команд пропускатиме. Слід відзначити, що деякі клуби заявили і команди вікової категорії U-15.

Результати першого туру XXV турніру з футболу пам'яті заслуженого тренера України Ернеста Юста

20 та 21-го січня відбулися поєдинки першого туру 25 товариського турніру пам'яті видатного  наставника львівських «Карпат», заслуженого тренера України Ернеста Юста. Одинадцятикласники відділення футболу (U-17) зіграли свій перший матч у групі з ФК «Скала» (Вільховець), з рахунком 2:2.
  Львів’яни відкрили рахунок на 15-й хвилині матчу. Ігор Грибеник виявився першим на підбиранні, обіграв кількох захисників та влучно пробив – 1:0. Карпатівці продовжували тиснути на ворота опонента і це принесло результат на 36-й хвилині. Після серії ударів від гравців “зелено-білих” м’яч опинився у Антона Максимчука, який переправив його у сітку воріт, в результаті рахунок на завершення першого тайму був 2:0!

Підготовка футболістів до другої частини сезону 2023-2024

Учні нашого коледжу, відділення футболу, розпочали підготовку до другої частини сезону. Крім тренувань на футбольному полі підготовка включає аеробіку, акробатику та тренування у тренажерній залі.
 20-го січня розпочнеться Меморіал Ернеста Юста-2024, у якому візьме участь 56 команд. УФК-Карпати U-17, одинадцятикласники коледжу потрапили у групу 10, де зіграють проти “Гірника” (Новояворівськ), “Скали” (Вільховець) та футбольного клубу “Старий Самбір”. Матчі відбуватимуться на штучних полях стадіону імені Богдана Маркевича у Винниках, стадіонах “Сокіл” та “Школяр” у Львові, а також “Арена Довге” у селі Довгому.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"