УФК-КАРПАТИ U-14 ВОЛОДАРІ "КУБКУ ЛЕГЕНД"

У вівторок, 12-го березня 2024 р. на стадіоні «Школяр» у Львові відбулись поєдинки плей-оф «Кубку легенд». Підопічні Олександра Гринишина та Ігоря Артимовича, учні 8-го класу відділення футболу у півфіналі завдяки голу Миколи Гаука здолали «ВІК-Волинь» з рахунком 1:0 , а у фіналі здобули перемогу 2:1 над МФА (Мукачево). Особливо відзначились у команді «зелено-білих» Павло Смірнов та Богдан Яскула.
Вітаємо юних футболістів та тренерів!

Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"

Підопічні Олександра Гринишина та Ігоря Артимовича, учні 8-го класу відділення футболу провели чотири поєдинки на груповому етапі. Львів’яни здолали "Ліцей-Вікторію" 1:0, СДЮШОР "Ужгород" 3:0, УФК "Атлет" 2:0 та зіграли внічию з рівненським "Вересом" 0:0. У підсумку, карпатівці зайняли перше місце в групі та вийшли у півфінал турніру, який відбудеться у вівторок, 12-го березня.

УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади

Це право підопічні Тараса Павліша та Олега Родіна здобули, вигравши групу під час нещодавніх зональних змагань у Винниках. У матчах відбору брали участь учні відділення футболу одинадцятого та десятого класів, «карпатівці» розійшлися миром (1:1) із представником Волині, розгромили команду Миколаївської області (9:0) і вихованців львівської ДЮСШ «Рух» (3:0).

Поєдинки фінальної частини Всеукраїнської футбольної Гімназіади, в якій візьмуть участь вісім колективів з різних куточків нашої країни, відбудуться з 18-го до 23-го березня в Києві.

“ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!

У вівторок, 5-го березня, команда одинадцятого класу відділення футболу львівського фахового коледжу спорту УФК-Карпати U-17 провела другий матч в рамках зональних змагань “Гімназіади”.    Нагадаємо, що карпатівці представляють на цьому турнірі Львівську область.
 Результат матчу УФК-Карпати 1:1 Волинська область.
  Гол забив: Пилипчук, 57хв.
 Львів’яни з перших хвилин матчу систематично тиснули на ворота команди Волинської області. Підопічні Тараса Павліша та Олега Родіна намагалися відкрити рахунок ще у першому таймі. Натомість волиняни теж відповідали своїми атаками. Однак у першій половині зустрічі команди м’ячів не забивали.
  Другий тайм розпочався з результативної атаки гостей.

“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”

У понеділок, 4-го березня 2024 року, розпочались зональні змагання “Гімназіади-2024”. Команда одинадцятого класу відділення футболу львівського фахового коледжу спорту УФК-Карпати U-17 провела поєдинок проти ДЮСШ “Рух” U-17. Обидві команди представляють Львівську область на цьому турнірі. Окрім “Карпат” та “Руху”, в групі “А” ще опинились команди Волинської та Миколаївської областей. Згідно з регламентом змагань матч складається з двох таймів по 30 хвилин. Переможець квартету вийде у фінальний етап турніру, який відбудеться в Києві.
Рахунок матчу УФК-Карпати 3:0 ДЮСШ “Рух”.
Карпатівці активно розпочали поєдинок та з перших хвилин матчу загрожували воротам суперника. У першій половині зустрічі “зелено-білі” створили чимало можливостей, щоб відкрити рахунок, але їм це не вдалося зробити. Однак вже на початку другого тайму підопічні Павліша та Родіна змінили рахунок у зустрічі.

Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”

У суботу, 2-го березня 2024 року, команда десятого класу відділення футболу, коледжу спорту, провела поєдинок в рамках 1/4 фіналу “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України” проти Шахтар U-15.
   Рахунок матчу УФК-Карпати U-16 – АФ Шахтар U-15 – 0:0 (серія пенальті 5:3).
  Серія пенальті: Шопронку 1:0, Оніщук 1:1, Тлумак 2:1, Пламінський 2:2, Бобечко 3:2, Шукалович 3:3, Карпин 4:3, Біда 4:3 (воротар), Карпінський 5:3.
 Обидві команди були налаштовані на максимальний результат, тому активно розпочали поєдинок. Перший момент створили донеччани. Після навісної подачі зі стандарту Кирило Саричев пробив головою у ближній кут воріт, проте Денис Потерайко надійно зіграв на лінії. На 16-й хвилині Ігор Онищук потужно пробивав зі штрафного удару – мʼяч розминувся зі стійкою.
  Карпатівці відповіли на 17-й хвилині моментом Олександра Шопронку, удару якого забракло точності. Згодом команди обмінялись гострими контратаками, але у обох випадках відзначитись не вдалося. Можливість вивести свою команду вперед була в Арсена Білінського.

“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”

У пʼятницю, 1-го березня 2024 року, команда одинадцятого класу відділення футболу, коледжу спорту, в рамках 1/16 фіналу “Меморіалу Юста” протистояла львівській “Погоні”.
  Рахунок матчу “УФК-Карпати” 1:4 “Погонь”.
 Голи забивали: Смаглій, 63 – Гринишин, 18, Білецький, 22, Затхей, 83, Паращин, 85.
 Поєдинок розпочався доволі спокійно, команди почергово обмінювались атаками. На 18-й хвилині “Погонь” відкрила рахунок. Гості заробили право на штрафний удар неподалік воріт “Карпат”. На прямий удар зі стандарту наважився Олександр Гринишин. Лівий захисник “Погоні” обвів стінку та влучив у ціль – 0:1. Вже через кілька хвилин підопічні Віталія Лобасюка подвоїли свою перевагу. Влучного удару завдав Захар Білецький – 0:2.
  Карпатівці відповіли своїм хорошим моментом. Денис Бондарчук пробив здалеку – суперника врятувала поперечка. До перерви “зелено-білі” мали ще можливості для того, щоб відіграти бодай один мʼяч, але їх підвела реалізація.

“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІ

У суботу, 17-го лютого, команда десятого класу коледжу спорту, відділення футболу провела завершальний матч на груповому етапі “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України”. Львів’яни на виїзді перемогли АФ “Скала 1911”.
  Рахунок матчу АФ “Скала 1911” 0 - 3 УФК-Карпати.
  Голи забивали: Бобечко, Левкович, Мартинюк.
  В 1/8 фіналу кубка, який відбувся 25-го лютого у Івано-Франківську підопічні Івана Павлюха та Володимира Вільчинського перемогли ФАПФ.
ФАПФ (Івано-Франківськ) 0 - 3 УФК-Карпати.

МЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.

11-го лютого відбувся поєдинок Меморіалу Юста у якому одинадцятикласники відділення футболу грали проти команди з Новояворівська “Гірник”, та поступилися з рахунком 2:1.
  А у суботу, 17-го лютого, команда одинадцятого класу приймала “Старий Самбір”.
  Результат матчу УФК-Карпати U-17 (Львів) 5 – 1  “Старий Самбір”.
Голи забивали: Антон Максимчук (на 27 хв),  Ігор Грибеник (на 30 хв), Денис Малиш (на 62 та 78 хв (пен.), Назар Грабовенський (на 90 хв ), та Данило Артюшенко (на 70 хв).
Карпатівці розпочали поєдинок активніше і відразу заволоділи ініціативою. Львівʼяни контролювали мʼяч на чужій половині поля та створювали моменти попереду. Натомість гості розраховували на швидкі контратаки.

УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”

Команда УФК-Карпати U-15, учні 2009-го року народження відділення футболу перемогли на турнірі “Lviv Winter Cup”, який відбувався серед юнаків 2008-го року народження.
 Згідно з регламентом турніру вісім команд були поділені на дві групи по чотири учасники. Карпатівці опинились у групі “А”, де їхніми суперниками були ДЮФК “Галичина” (Львів), ДЮСШ “Мостиська” та “Кардинал” (Львів). “Зелено-білі” зайняли перше місце у своєму квартеті, набравши максимальну кількість очок – дев’ять.

“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ

У середу, 14-го лютого, відбулися матчі 6-го туру “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України”. Учні десятого класу, відділення футболу коледжу спорту вдома приймала школу “Рух”.
  Рахунок матчу: УФК-Карпати 5 - 1 КЗ ДЮСШ “Рух”.
 Голи забивали: Максим Тлумак (20 хв), Дмитро Давид (46 хв), Єгор Березовський (51 хв), Богдан Карпин (66 хв), Олександр Шопронку (69 хв, пен.), Кирикович (44 хв).

Учні 7-го класу відділення футболу - треті на міжнародному турнірі в Польщі

У польському місті Забже відбувся дитячий турнір, у якому взяла участь команда 7-го класу відділення футболу УФК-Карпати вікової категорії U-13.
 Вісім учасників розподілили на дві групи, УФК-Карпати грали у групі “B”. У першому матчі  “зелено-білі” програли 1:2 від “Reprezentacja MZPN”. За “левів” голом відзначився Віктор Цигак. Однак вже у наступному матчі восьмикласники здобули перемогу з рахунком 1:0 завдяки голу Давида Калинича.

“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 5-ГО ТУРУ

В суботу, 10-го лютого, у пʼятому турі “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України” учні десятого класу, відділення футболу коледжу спорту зіграли проти школи львівських “Карпат”. Рахунок: ДЮСШ “Карпати” 0 – 3 УФК-Карпати.

Голи забивали: Олександр Шопронку на 23 хв (пен.), Куценко, 28, Єнич, 55.
Зі стартових хвилин матчу гравці УФК-Карпати заволоділи ініціативою, утім перший гольовий момент створили підопічні Романа Деркача та Руслана Маланія. В одній з контратак Роман Войналович небезпечно пробив поруч зі стійкою.

Натомість саме команда Павлюха та Вільчинського відкрила рахунок, реалізувавши пенальті. Максим Зановʼяк не за правилами зупинив атаку гостей, тож арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті вдало виконав Олександр Шопронку – 0:1.

“Зимовий кубок ДЮФЛУ”: результати 4-го туру

У середу, 7-го лютого, відбулися матчі 4-го туру “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України”. Десятикласники відділення футболу зіграли проти Академії “Руху” U-15.
 Рахунок матчу: УФК-Карпати 6 – 0 АФ “Рух”.
 Голи забивали: Олександр Шопронку – на 4 хв, – на 60 хв, – на 67 хв, Тлумак Максим, 19 (пенальті), – на 21 хв, – на 52 хв.
Карпатівці відкрили рахунок вже на четвертій хвилині. Олександр Шопронку отримав передачу з лівого флангу та влучно пробив – 1:0!

Зимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру

27-го та 31-го січня , відбулися матчі першого та другого турів “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України”. Команда десятого класу відділення футболу, вікова категорія U-16 зіграла проти школи ФК “Львів” та Академії Футболу "Рух".
Результат матчу: УФК Карпати 3 - 0 ФК Львів.
 Карпатівці з перших хвилин поєдинку заволоділи ініціативою та взяли гру під свій контроль. Тотальне домінування та велика кількість гострих моментів втілились у забитий м’яч на 32-й хвилині. Антон Левкович вдало обрав позицію у штрафному майданчику суперника та успішно зіграв на добиванні – 1:0.