Футбол

14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові

У суботу, 13-го квітня, відбулися матчі 14-го туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команди відділення футболу коледжу спорту десятого та восьмого класів на виїзді протистояли луцькому “Адреналіну”. Натомість команди одинадцятого та дев'ятого класів вдома приймали ДЮСШ ФА “Тернопіль”.
   Результати матчів:
   U-16 (10-й клас - 2008 р.н.)
Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.
"Адреналін" Луцьк 1:5 УФК-Карпати
Голи: Карпин - 10 хв, Шопронку - 20 і 25 хв, Гавура - 30 хв, Єнич - 58 хв.
   U-14 (8-й клас - 2010 р.н.)
Тренери: Олександр Гринишин та Ігор Артимович.
"Адреналін" Луцьк 0:10 УФК-Карпати
Голи: Смірнов - 22 хв, Гаук - 25, 41 і 48 хв, Яскула - 28 і 49 хв, Пигичко - 55 і 66 хв, Полеванчук - 60 хв, Денис - 70 хв.
   U-17 (11-й клас - 2007 р.н.)
Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.
УФК-Карпати 5:1 ДЮСШ ФА "Тернопіль"
Голи: Малиш - 6 хв, Пилипчук - 10 хв, Смаглій - 53 хв, Орошкевич - 64 хв, Кокодиняк - 86 хв.
   U-15 (9-й клас - 2009 р.н.)
Тренер: Віталій Лобасюк.
УФК-Карпати 1:1 ДЮСШ ФА "Тернопіль"
Гол: Москвітін - 9 хв.

13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у Луцьку

6-го та 7-го квітня відбулися матчі 13-го туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команди відділення футболу U-15 та U-17 на виїзді протистояли луцькому “Адреналіну”. Натомість команди УФК-Карпати U-14 та U-16 вдома приймали чернівецьку “Буковину”.

Львівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовку

Львівський фаховий коледж спорту - це заклад спеціалізованої освіти спортивного профілю, завдання якого полягає у підготовці спортсменів високої кваліфікації - резерву до збірних команд України.

Команди відділення футболу львівського фахового коледжу спорту "УФК-Карпати" виступають у найвищій лізі України (Еліт ліга ДЮФЛ) і є там кращими.

Зараховані до коледжу учні мають можливість:

Здобути якісну освіту, а після закінчення отримати атестат про повну загальну середню освіту.

Брати участь у різних національних та міжнародних змаганнях.

Забезпечуються безкоштовним проживанням у затишному гуртожитку.

Отримують посилене харчування в їдальні коледжу.

ФК "Карпати" надає їм повне екіпірування спортивного та футбольного профілю.

Результати дванадцятого туру ДЮФЛ

Наприкінці березня розпочалось друге коло у Дитячо-юнацькій футбольній лізі України.

У суботу, 30-го березня у дванадцятому турі УФК-Карпати U-16 та U-14, учні відділення футболу десятого та восьмого класів відповідно, зустрічалися з "ВІК-Волинь" м. Володимир. А у неділю, 31-го березня одинадцятикласники та дев’ятикласники УФК-Карпати U-17 і U-15 грали проти ДЮСШ "Буковина" з міста Чернівці.
УФК-Карпати 3:2 ВІК-Волинь
Голи: Шопронку, 50, Тлумак, 59, Дєдов, 80.
Склад: Колесник, Корчак (Давид, 45), Куценко (Карпінський, 45), Бобечко, Білінський (Поліщук, 80), Тлумак, Левкович (Дєдов, 57), Карпин, Березовський (Єнич, 70), Гавура (Мартинюк, 57), Шопронку (Богдан, 80).
Запасний – Колесник.
Вже на 1-й хвилині гравці "ВІК-Волині" шокували львівʼян швидким голом. А за хвилину команда з Володимира подвоїла перевагу. “Зелено-білі” до перерви створили чимало моментів, але відзначитися не змогли. Найактивнішим гравцем у першому таймі у складі “Карпат” був Богдан Карпин. Капітан тричі загрожував воротам суперника, але голкіперу вдалося втримати свої володіння "на замку".
Ситуація на полі змінилась у другому таймі. На 50-й хвилині Олександр Шопронку замкнув навісну подачу від Антона Левковича – 1:2. А на 59-й хвилині Максим Тлумак відгукнувся на асист Шопронку і потужним ударом у ближній кут зрівняв рахунок.
Вирвати перемогу для “левів” зміг Олександр Дєдов. Хавбек виявився найспритнішим у штрафному майданчику суперника і на 80-й хвилині розписався у воротах "ВІК-Волині". Таким чином, команда УФК-Карпати здобула вольову перемогу у непростому матчі.

Учні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезону

Підготовка складалась з тренувань на футбольному полі, тренажерній залі, акробатики і аеробіки та контрольних поєдинків. А також у процесі підготовки учні відділення футболу львівського фахового коледжу спорту змагалися на таких турнірах та кубках:
- УФК-Карпати U-17 – одинадцятикласники відділення футболу, міжнародний турнір м. Забже (Польща), "Меморіал Ернеста Юста-2024", "VI Гімназіада з футболу".
- УФК-Карпати U-16 — десятикласники відділення футболу, "Зимовий кубок ДЮФЛУ".
-  УФК-Карпати U-15 — дев’ятикласники відділення футболу, “Lviv winter cup”, "Utmost Cup".
- УФК-Карпати U-14 — восьмикласники відділення футболу, "Кубку легенд", "Utmost Cup".
- УФК-Карпати U-13 — семикласники відділення футболу, міжнародний турнір м. Забже (Польща), "Utmost Cup".

Результати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у Вінниці

На турнірі у Вінниці змагалося 32-і команди 2011 р.н. які були розділені на 8-м груп, команда УФК-Карпати U-13 потрапили у групу "Е" разом з командами Металіст (Харків), Чемпіон (Київ), Чайка (Вишгород).
 Результати матчів семикласників відділення футболу у групі "Е":
УФК-Карпати (Львів) 1:0 Чайка (Вишгород) — відзначився голом Никончук;
Чемпіон (Київ) 1:2 УФК-Карпати (Львів) — м’ячі забивали Калинич, Чорнозуб;
Металіст (Харків) 3:3 УФК-Карпати (Львів) — хет-трик на рахунку Калинича.
Підопічні Любомира Вовчука набрали рівну кулькість очок у групу "Е" з Металістом (Харків) по 7-м але кращу різницю мали харків’яни, таким чином семикласники потрапили у «Silver League».
Чвертьфінал «Silver League»
УФК-Карпати (Львів) 1:2 ДЮСШ ФА Кривбас (Кривий Ріг) - відзначився голом Калинич.
У матчі за 5-8 місце поступилися команді із Кременчука у серії післяматчевих пенальті.
Кремінь (Кременчук) 2:2 УФК-Карпати (Львів) - м’ячі забивали Денисюк, Калинич
Матч за 7-8 місце також завершився у нічию але у серії пенальті більше поталанило команді з Києва.
УФК-Карпати (Львів) 0:0 Зміна (Київ)
Команда УФК-Карпати U-13 загалом на турнірі у Вінниці зіграла шість поєдинків. Один з яких програла, у трьох було зафіксовано нічийний результат основного часу, та у двох перемогла, а Калиничу Давиду вдалося відзначитись шість разів у воротах суперника.

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у Вінниці

Команда восьмого класу відділення футболу виступали у групі "F" на турнірі «Utmost Cup» у Вінниці.  Пропустивши два голи і забивши у ворота суперників сім м'ячів, фінішували на першому місці у групі. Тим самим забезпечивши собі вихід у чвертьфінал "Gold league" турніру.
  На матч за третє місце восьмикласники львівського фахового коледжу спорту відділення футболу вийшли налаштовані лише на перемогу і впевнено розгромили суперника з Житомира. Таким чином УФК-Карпати U-14 займають третє місце серед двадцяти п’яти учасників турніру «Utmost Cup».
УФК-КАРПАТИ 5:1 «Полісся» Житомир
Гаук оформив хет-трик, по мʼячу забили Пигичко та Смірнов.

УФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!

У п’ятницю, 22-го березня, відбувся фінал “Гімназіади-2024”. Львівщину на цьому турнірі представляла команда Львівського фахового коледжу спорту, учні одинадцятого класу УФК-Карпати U-17. У першому поєдинку групового етапу “зелено-білі” здолали збірну Сумської області з рахунком 6:0 завдяки дублям Ігоря Грибеника та Юрія Кокодиняка, а також голам Артура Комарениця та Дениса Малиша. Наступний матч “Карпати” мали зіграти проти збірної Чернівецької області, але ця команда не приїхала до столиці, тож гра не відбулась. Згодом львів’яни поступились школі київського “Динамо” з рахунком 0:3, однак пройшли далі.
  У півфіналі карпатівці перемогли команду Волинської області 1:0 завдяки голу Дениса Малиша з пенальті.
   Під час фінального матчу футболісти команди “УФК-Карпати” обіграли “Динамо” з рахунком 2:0. Авторами забитих м’ячів стали Ігор Грибеник і Артур Комарениць.

Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"

Команда 9-го класу відділення футболу вікової категорії U-15 взяла участь у щорічному турнірі "Utmost Cup", який відбувся у Вінниці. Підопічні Віталія Лобасюка пробилися до фіналу змагань, проте поступилися “Олександрії”.
Карпатівці успішно подолали груповий етап, здобувши перемогу в усіх трьох матчах. Спочатку львів’яни обіграли ДЮСШ ФА “Кривбас” (4:0), а згодом “Чайку” (2:0). У заключному поєдинку групового етапу “зелено-білі” здолали харківський “Металіст 1925” з рахунком 3:0.

УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»

У четвер, 14-го березня, команда дев’ятого класу відділення футболу розпочала виступи на турнірі “Utmost Cup” у Вінниці. Змагання триватимуть до 17-го березня.
“Зелено-білі” потрапили у групу “С”, де їхніми суперниками є ДЮСШ ФА “Кривбас” (Кривий Ріг), “Чайка” (Вишгород) та “Металіст 1925” (Харків). У четвер львів’яни провели два матчі.
Рахунок матчу УФК-Карпати 4:0 ДЮСШ ФА Кривбас.
Голи забивали: Кашуба, Гльоц, Москвітін, Четверіков.

УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"

У вівторок, 12-го березня 2024 р. на стадіоні «Школяр» у Львові відбулись поєдинки плей-оф «Кубку легенд». Підопічні Олександра Гринишина та Ігоря Артимовича, учні 8-го класу відділення футболу у півфіналі завдяки голу Миколи Гаука здолали «ВІК-Волинь» з рахунком 1:0 , а у фіналі здобули перемогу 2:1 над МФА (Мукачево). Особливо відзначились у команді «зелено-білих» Павло Смірнов та Богдан Яскула.
Вітаємо юних футболістів та тренерів!

Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"

Підопічні Олександра Гринишина та Ігоря Артимовича, учні 8-го класу відділення футболу провели чотири поєдинки на груповому етапі. Львів’яни здолали "Ліцей-Вікторію" 1:0, СДЮШОР "Ужгород" 3:0, УФК "Атлет" 2:0 та зіграли внічию з рівненським "Вересом" 0:0. У підсумку, карпатівці зайняли перше місце в групі та вийшли у півфінал турніру, який відбудеться у вівторок, 12-го березня.

УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади

Це право підопічні Тараса Павліша та Олега Родіна здобули, вигравши групу під час нещодавніх зональних змагань у Винниках. У матчах відбору брали участь учні відділення футболу одинадцятого та десятого класів, «карпатівці» розійшлися миром (1:1) із представником Волині, розгромили команду Миколаївської області (9:0) і вихованців львівської ДЮСШ «Рух» (3:0).

Поєдинки фінальної частини Всеукраїнської футбольної Гімназіади, в якій візьмуть участь вісім колективів з різних куточків нашої країни, відбудуться з 18-го до 23-го березня в Києві.

“ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!

У вівторок, 5-го березня, команда одинадцятого класу відділення футболу львівського фахового коледжу спорту УФК-Карпати U-17 провела другий матч в рамках зональних змагань “Гімназіади”.    Нагадаємо, що карпатівці представляють на цьому турнірі Львівську область.
 Результат матчу УФК-Карпати 1:1 Волинська область.
  Гол забив: Пилипчук, 57хв.
 Львів’яни з перших хвилин матчу систематично тиснули на ворота команди Волинської області. Підопічні Тараса Павліша та Олега Родіна намагалися відкрити рахунок ще у першому таймі. Натомість волиняни теж відповідали своїми атаками. Однак у першій половині зустрічі команди м’ячів не забивали.
  Другий тайм розпочався з результативної атаки гостей.

“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”

У понеділок, 4-го березня 2024 року, розпочались зональні змагання “Гімназіади-2024”. Команда одинадцятого класу відділення футболу львівського фахового коледжу спорту УФК-Карпати U-17 провела поєдинок проти ДЮСШ “Рух” U-17. Обидві команди представляють Львівську область на цьому турнірі. Окрім “Карпат” та “Руху”, в групі “А” ще опинились команди Волинської та Миколаївської областей. Згідно з регламентом змагань матч складається з двох таймів по 30 хвилин. Переможець квартету вийде у фінальний етап турніру, який відбудеться в Києві.
Рахунок матчу УФК-Карпати 3:0 ДЮСШ “Рух”.
Карпатівці активно розпочали поєдинок та з перших хвилин матчу загрожували воротам суперника. У першій половині зустрічі “зелено-білі” створили чимало можливостей, щоб відкрити рахунок, але їм це не вдалося зробити. Однак вже на початку другого тайму підопічні Павліша та Родіна змінили рахунок у зустрічі.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"