ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Склад навчально-тренувальних груп


 
Прізвище, ім’я
Рік народж.
Клас/курс
Розряд
Примітка

 
Навчально – тренувальна група № 44
Вчитель зі спорту Вільчинський В.Н.
1.    
Харжевський Петро
2000
11 клас
І
за інд. планом
2.    
Руніч Василь
2000
11 клас
І
 
3.    
Панчишин Орест
2000
11 клас
І
 
4.    
РудюкВолодимир
2000
11 клас
І
за інд. планом
5.    
Готра Михайло
2000
11 клас
І
 
6.    
Куртяк Богдан
2000
11 клас
І
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 45
Вчитель зі спорту Павлюх І.Б.
1.    
Нестерук Олександр
2000
11 клас
І
 
2.    
Харчук Назарій
2000
11 клас
І
 
3.    
Слива Роман
2000
11 клас
І
за інд. планом
4.    
Дудинський Сергій
2000
11 клас
І
за інд. планом
5.    
Піхоцький Максим
2000
11 клас
І
 
6.    
Лях Ростислав
2000
11 клас
І
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 46
Вчитель зі спорту Дмитрасевич Я.І.
1.    
Сидорук Вадим
2000
11 клас
І
 
2.    
Кормош Іван
2000
11 клас
І
 
3.    
Грабовський Руслан
2000
11 клас
І
 
4.    
Руденко Ілля
2000
11 клас
І
 
5.    
Олексів Віталій
2000
11 клас
І
 
6.    
Демків Станіслав
2000
11 клас
І
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 47
Тренувальне навантаження – 27 год. на тиждень.
Вчитель зі спорту Данилюк В.О.
1.    
Козак Богдан
2001
10 клас
ІІ
 
2.    
Губицький Олександр
2001
10 клас
ІІ
 
3.    
Гудзінський Вадим
2001
10 клас
ІІ
 
4.    
Романік Микола
2001
10 клас
ІІ
 
5.    
Мудрик Владислав
2001
10 клас
ІІ
 
6.    
Денега Артем
2001
10 клас
ІІ
 
7.    
Данилюк Артем
2001
10 клас
ІІ
 
8.    
Сікан Данило
2001
10 клас
ІІ
 
9.    
Лукіянчук Дмитро
2001
10 клас
ІІ
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 48
Вчитель зі спорту Родін О.Д.
1.     
Бідний Мирон
2001
10 клас
ІІ
 
2.     
Мартиняк Юрій
2001
10 клас
ІІ
 
3.     
Мельнійчук Вадим
2001
10 клас
ІІ
 
4.     
Наконечний Роман
2001
10 клас
ІІ
 
5.     
Слічний Степан
2001
10 клас
ІІ
 
6.     
Сич Олексій
2001
10 клас
ІІ
 
7.     
Калинчук Тимофій
2001
10 клас
ІІ
 
8.     
Горох Валентин
2001
10 клас
ІІ
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 49
Вчитель зі спорту Павліш Т.Р.
1.     
Дубовський Денис
2002
9 клас
ІІ
 
2.     
Раделицький Юрій
2002
9 клас
ІІ
 
3.     
Борисенко Вячеслав
2002
9 клас
ІІ
 
4.     
Стень Сергій
2002
9 клас
ІІ
 
5.     
Буртник Василь
2002
9 клас
ІІ
 
6.     
Подчешинський Ілля
2002
9 клас
ІІ
 
7.     
Мокрик Мар’ян
2002
9 клас
ІІ
 
8.     
Фокащук Назарій
2002
9 клас
ІІ
 
9.     
Гулевський Денис
2002
9 клас
ІІ
 
10. 
Бойчук Олег
2002
9 клас
ІІ
 
11. 
Боднар Тарас
2002
9 клас
ІІ
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 50
Вчителі зі спорту Павлюх І.Б., Вільчинський В.Н.
1.     
Ходукін Михайло
2002
9 клас
ІІ
 
2.     
Яремчук Вадим
2002
9 клас
ІІ
 
3.     
Балог Ярослав
2002
9 клас
ІІ
 
4.     
Яблонський Андріан
2002
9 клас
ІІ
 
5.     
Сущак Назар
2002
9 клас
ІІ
 
6.     
Слюсар Денис
2002
9 клас
ІІ
 
7.     
Пазеняк Юрій
2002
9 клас
ІІ
 
8.     
Пазеняк Віталій
2002
9 клас
ІІ
 
9.     
Дідик Роман
2002
9 клас
ІІ
 
10. 
Вільховий Назар-Іван
2002
9 клас
ІІ
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 51
Вчителі зі спорту Родін О.Д., Павліш Т.Р.
1.     
Марків Павло-Ростислав
2003
8 клас
 
 
2.     
Кашуба Михайло
2003
8 клас
 
 
3.     
Чорний Михайло
2003
8 клас
 
 
4.     
Сапуга Марко
2003
8 клас
 
 
5.     
Хлань Максим
2003
8 клас
 
 
6.     
Васютик Денис
2003
8 клас
 
 
7.     
Малакі Олексій
2003
8 клас
 
 
8.     
Дурдас Андрій
2003
8 клас
 
 
9.     
Толстяк Дмитро
2003
8 клас
 
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 52
Вчитель зі спорту Лобасюк В.С.

1.     
Махінка Денис-Павло
2003
8 клас
 
 
2.     
Назарчук Роман
2003
8 клас
 
 
3.     
Бойко Максим
2003
8 клас
 
 
4.     
Юришка Віталій
2003
8 клас
 
 
5.     
Петрук Нікіта
2003
8 клас
 
 
6.     
Охоцький Назарій
2003
8 клас
 
 
7.     
Попівняк Марк
2003
8 клас
 
 
8.     
Сич Андрій
2003
8 клас
 
 
9.     
Груша Микита
2003
8 клас
 
 
 
 
Навчально – тренувальна група № 53
Вчитель зі спорту Дмитрасевич Я.І.

1.     
Панчишин Богдан
2004
7 клас
ІІІ юн.
 
2.     
Штифанович Олександр
2004
7 клас
ІІІ юн.
 
3.     
Кучинський Олександр
2004
7 клас
ІІІ юн.
 
4.     
Гавронський Василь
2004
7 клас
ІІІ юн.
 
5.     
Галикін Данило
2004
7 клас
ІІІ юн.
 
6.     
Тельмінов Данило
2004
7 клас
ІІІ юн.
 
7.     
Гапанюк Віталій
2004
7 клас
ІІІ юн.
 
8.     
Ібрагімов Роман
2004
7 клас
ІІІ юн.
 
9.     
Дубовий Іван
2004
7 клас
ІІІ юн.
 
10. 
Козловський Денис
2004
7 клас
ІІІ юн.
 
11. 
Глушко Іван
2004
7 клас
І юн.
 
12. 
Матвіїв Юрій
2004
7 клас
ІІІ юн.
 
13. 
Шарабура Єгор
2004
7 клас
ІІІ юн.
 
14. 
Шомко Василь
2004
7 клас
ІІІ юн.
 
15. 
Дацюк Андрій
2004
7 клас
ІІІ юн.
 
16. 
Протасевич Михайло
2004
7 клас
ІІ юн.
 
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Футбол

Футбол

Футболісти ЛУФК забивали і пропускали на останніх хвилинахХет-трики Сікана і Раделицького на старті футбольного чемпіонатуЮрій Мокрицький: «Мене побачили і в сьомому класі запросили в спортінтернат»Горох, Данилюк і Сікан запрошені до юнацької збірної на турнір у ПольщіВеремієнко заграє на турнірі у СербіїУ грі з росіянами у Празі жирну крапку поставив Петро ХаржевськийФутболісти ЛУФК - переможці міжнародного турніру "Кубок "Карпат"Мельнійчук, Данилюк і Сікан – бронзові лауреати меморіалу БанніковаВихованці ЛУФК забивають за юніорські «Карпати»В обоймі Сергія Попова п’ятеро цьогорічних випускників ЛУФКДанилюк і Сікан заграють на меморіалі Віктора БанніковаТретій дубль Володимира Гладкого на старті футбольного чемпіонатуВихованці ЛУФК у «Скалі» забивають дублямиЮніорські «Карпати» стартували з перемогиДругий дубль Гладкого за «Скалу»