Навчально – тренувальна група № 41
1. Домчак Назар
|
2007
|
11
|
І
|
2. Грабовенський Назар
|
2007
|
11
|
І
|
3. Черненко Єгор
|
2007
|
11
|
І
|
4. Дмитришин Тарас
|
2007
|
11
|
І
|
5. Фостяк Іван
|
2007
|
11
|
І
|
6. Грибеник Ігор
|
2007
|
11
|
І
|
Навчально – тренувальна група № 42
1. Кокодиняк Юрій
|
2007
|
11
|
І
|
2. Резнік Владислав
|
2007
|
11
|
І
|
3. Жулінський Марк
|
2007
|
11
|
І
|
4. Пилипчук Данило
|
2007
|
11
|
І
|
5. Гудзь Максим
|
2007
|
11
|
І
|
6. Смаглій Максим
|
2007
|
11
|
І
|
Навчально – тренувальна група № 43
1. Фандист Владислав
|
2007
|
11
|
І
|
2. Малиш Денис
|
2007
|
11
|
І
|
3. Бондарук Денис
|
2007
|
11
|
І
|
4. Комарениць Артур
|
2007
|
11
|
І
|
5. Орошкевич Богдан
|
2007
|
11
|
І
|
6. Абрамчук Олександр
|
2007
|
11
|
І
|
7. Максимчук Антон
|
2007
|
11
|
І
|
Навчально – тренувальна група № 44
1.
|
Колесник Артем
|
2008
|
10
|
І
|
2.
|
Потерайко Денис
|
2008
|
10
|
І
|
3.
|
Корчак Олег
|
2008
|
10
|
І
|
4.
|
Давид Дмитро
|
2008
|
10
|
І
|
5.
|
Богдан Роман
|
2008
|
10
|
І
|
6.
|
Зуб Микита
|
2008
|
10
|
І
|
7.
|
Бобечко Степан
|
2008
|
10
|
І
|
8.
|
Карпінський Ернест
|
2008
|
10
|
І
|
9.
|
Білінський Арсен
|
2008
|
10
|
І
|
10.
|
Тлумак Максим
|
2008
|
10
|
І
|
Навчально – тренувальна група № 45
1.
|
Карпин Богдан
|
2008
|
10
|
І
|
2.
|
Березовський Єгор
|
2008
|
10
|
І
|
3.
|
Шопронку Олександр
|
2008
|
10
|
І
|
4.
|
Поліщук Максим
|
2008
|
10
|
І
|
5.
|
Левкович Антон
|
2008
|
10
|
І
|
6.
|
Дєдов Олександр
|
2008
|
10
|
І
|
7.
|
Гавура Максим
|
2008
|
10
|
І
|
8.
|
Куценко Кирило
|
2008
|
9
|
І
|
9.
|
Мартинюк Марко
|
2008
|
9
|
І
|
10.
|
Єнич Роман
|
2008
|
9
|
І
|
Навчально – тренувальна група № 46
1.
|
Гльоц Святослав
|
2009
|
9
|
ІІ юн.
|
2.
|
Демків Артем
|
2009
|
9
|
ІІІ юн.
|
3.
|
Ксьонзик Владислав
|
2009
|
9
|
ІІІ юн.
|
4.
|
Зварич Сергій
|
2009
|
9
|
ІІІ юн.
|
5.
|
Кашуба Матвій
|
2009
|
9
|
ІІІ юн.
|
6.
|
Панчишин Маркіян
|
2009
|
9
|
ІІІ юн.
|
7.
|
Гураль Василь
|
2009
|
9
|
І юн.
|
8.
|
Кецик Матвій
|
2009
|
9
|
ІІІ юн.
|
9.
|
Гутник Андрій
|
2009
|
9
|
ІІІ юн.
|
10.
|
Кривунець Ярослав
|
2009
|
9
|
ІІІ юн.
|
Навчально – тренувальна група № 47
1.
|
Москвітін Максим
|
2009
|
9
|
ІІІ юн.
|
2.
|
Коваль Богдан
|
2009
|
9
|
ІІІ юн.
|
3.
|
Бабірад Юрій
|
2009
|
9
|
ІІ юн.
|
4.
|
Тупісь Володимир
|
2009
|
9
|
ІІІ юн.
|
5.
|
Четверіков Назар
|
2009
|
9
|
ІІІ юн.
|
6.
|
Конів Ілля
|
2009
|
9
|
ІІІ юн.
|
7.
|
Стасюк Єгор
|
2009
|
9
|
ІІІ юн.
|
8.
|
Русяк Владислав
|
2009
|
9
|
ІІІ юн.
|
9.
|
Фатюк Артем
|
2009
|
9
|
ІІІ юн.
|
10.
|
Бочуляк Остап
|
2009
|
9
|
ІІІ юн.
|
Навчально – тренувальна група № 48
1.
|
Денис Владислав
|
2010
|
8
|
І юн.
|
2.
|
Смірнов Павло
|
2010
|
8
|
І юн.
|
3.
|
Когут Вадим
|
2010
|
8
|
І юн.
|
4.
|
Зізіцкого Максима
|
2010
|
8
|
І юн.
|
5.
|
Шекета Володимир
|
2010
|
8
|
І юн.
|
6.
|
Петрук Дмитро
|
2010
|
8
|
І юн.
|
7.
|
Колонюк Ілля
|
2010
|
8
|
І юн.
|
8.
|
Дмитряк Дениса
|
2010
|
8
|
І юн.
|
9.
|
Полеванчук Сергій
|
2010
|
8
|
І юн.
|
10.
|
Камаралі Єгор
|
2010
|
8
|
І юн.
|
Навчально – тренувальна група № 49
1.
|
Пигичко Максим
|
2010
|
8
|
І юн.
|
2.
|
Гуй Максим
|
2010
|
8
|
І юн.
|
3.
|
Цимбалістий Максим
|
2010
|
8
|
І юн.
|
4.
|
Топало Єгор
|
2010
|
8
|
І юн.
|
5.
|
Цупер Роман
|
2010
|
8
|
І юн.
|
6.
|
Гаук Микола
|
2010
|
8
|
І юн.
|
7.
|
Руснак Мирослав
|
2010
|
8
|
І юн.
|
8.
|
Яскула Богдан
|
2010
|
8
|
І юн.
|
9.
|
Василишин Артем
|
2010
|
8
|
І юн.
|
Навчально – тренувальна група № 50
1.
|
Мельник Ярослав
|
2011
|
7
|
ІІІ
|
2.
|
Вайда Олександр
|
2011
|
7
|
ІІІ
|
3.
|
Возний Мирослав
|
2011
|
7
|
ІІІ
|
4.
|
Тарнавський Максим
|
2011
|
7
|
ІІІ
|
5.
|
Никончук Олексій
|
2011
|
7
|
ІІІ
|
6.
|
Денисюк Даніїл
|
2011
|
7
|
ІІІ
|
7.
|
Паска Богдан
|
2011
|
7
|
ІІІ
|
8.
|
Мичко Денис
|
2011
|
7
|
ІІІ
|
9.
|
Баброцяк Василь
|
2011
|
7
|
ІІІ
|
10.
|
Прокопів Арсеній
|
2011
|
7
|
ІІІ
|
11.
|
Цигак Віктор
|
2011
|
7
|
ІІІ
|
12.
|
Калинич Давид
|
2011
|
7
|
ІІІ
|
13.
|
Батищев Артем
|
2011
|
7
|
ІІІ
|
14.
|
Віткович Адріан
|
2011
|
7
|
ІІІ
|
15.
|
Швед Дем’ян
|
2011
|
7
|
ІІІ
|
16.
|
Сомик Максим
|
2011
|
7
|
ІІІ
|