Футбол : Зимовий кубок ДЮФЛУ: результати першого та другого туру

27-го та 31-го січня , відбулися матчі першого та другого турів “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України”. Команда десятого класу відділення футболу, вікова категорія U-16 зіграла проти школи ФК “Львів” та Академії Футболу "Рух". Результат матчу: УФК Карпати 3 - 0 ФК Львів.
  Голи забивали: Антон Левкович (на 32 хв), Максим Тлумак,(на 37 хв), Марко Мартинюк (на 71 хв).
Склад команди УФК-Карпати: Потерейко (Колесник, 60), Давид (Корчак, 53), Куценко, Бодечко (Зуб, 59), Білінський (Богдан, 53), Тлумак (Мартинюк, 60), Карпин (Поліщук, 60), Єнич (Березовський, 41), Левкович (Гавура, 41), Шопронку, Дєдов (Карпінський, 53)
  Тренери команди: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.
  Карпатівці з перших хвилин поєдинку заволоділи ініціативою та взяли гру під свій контроль. Тотальне домінування та велика кількість гострих моментів втілились у забитий м’яч на 32-й хвилині. Антон Левкович вдало обрав позицію у штрафному майданчику суперника та успішно зіграв на добиванні – 1:0.
 Вже через п’ять хвилин підопічні Івана Павлюха та Володимира Вільчинського подвоїли свою перевагу. Максим Тлумак після сольного проходу завдав влучного удару – 2:0.
 По перерві карпатівці продовжували тиснути на ворота суперника. "Леви" створили чимало гольових моментів, однак реалізували лише один із них. Помилкою голкіпера "Львова" скористався Марко Мартинюк і відправив м’яч у сітку 3:0.

Наступний поєдинок відбувся на виїзді 31-го січня проти Академії Футболу "Рух". Результат матчу: УФК Карпати 2 - 1 АФ "Рух".
 Голи забивали: Нестор Лоїк (на 19 хв), Олександр Кройтар (на 31 хв), та Єгор Березовський, 69.
 Склад команди “УФК Карпати”: Колесник, Давид, Куценко, Бобечко, Білінський, Тлумак, Карпин, Єнич (Карпінський, 41), Левкович (Мартинюк, 68), Шопронку, Гавура (Березовський, 61).
 Тренери команди: Іван Павлюх і Володимир Вільчинський.
 Рухівці відкрили рахунок на 19-й хвилині матчу. Нестор Лоїк реалізував свою нагоду та відправив м’яч у сітку воріт “Карпат”. Через дванадцять хвилин “жовто-чорні” подвоїли перевагу. Забитим м’ячем відзначився Олександр Кройтар.
  По перерві карпатівці більше атакували та намагалися відігратися. На 69-й хвилині “зелено-білі” зуміли скоротити відставання. Єгор Березовський обіграв кількох гравців “Руху” та влучно пробив – 1:2. До фінального свистка “Карпати” загострювали гру попереду, однак зрівняти рахунок підопічним Павлюха та Вільчинського не вдалося.
 Наступний тур УФК-Карпати пропускають через особливість регламенту змагань. Тому черговий поєдинок львів’яни проведуть 7-го лютого. “Леви” вдома прийматимуть АФ “Рух” U-15.
 Вболіваємо!

12 травня відбудеться відбір для навчання у коледжі на відділення ФУТБОЛУ для дітей 2019-2010 р.н.
Детальніше: розділ "футбол"

Відбувся додатковий відбір на відділення футболу львівського фахового коледжу спорту16-й тур ДЮФЛУ: усі команди коледжу спорту, відділення футболу здобувають перемоги!Результати першого етапу відбору на навчання до відділення футболу 15-й тур ДЮФЛУ: дострокове перше місце УФК-Карпати U-17Одинадцятикласники відділення футболу представлятимуть Україну на чемпіонаті світу в Китаї!14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»