Сметана, Олінський та Матяш - бронзові призери кадетського чемпіонату України з фехтування

У м.Києві 22-23 грудня 2022 р. відбувся чемпіонат України з фехтування на рапірах серед кадетів - спортсменів віком до 17 років.
 У командній першості серед юнаків бронзовими призерами чемпіонату стала збірна команда Львівщини у складі одинадцятикласника Львівського коледжу спорту Євгена Сметани, учня 10 класу Дениса Олінського та дев'ятикласника Данила Матяша. Четвертим учасником команди був вихованець ДЮСШ ім. Олексія Демянюка Михайло Броневицький.

Юлія Свистіль та Ксенія Пантелєєва - срібні призерки Кубка світу з фехтування на шпагах

Стартував новий міжнародний змагальний сезон у фехтуванні. Зокрема, у Таллінні (Естонія) 12-13 листопада 2022 р. відбувся етап Кубка світу "Талліннський меч" з фехтування на шпагах.
У командних змаганнях серед жінок ІІ місце на Кубку посіла збірна команда України у складі вихованок Львівського коледжу спорту Юлії Свистіль, Ксенії Пантєлєєвої та киянок Інни Бровко і Влади Харкової.

Корнійчук, Твердохліб та Петрусь - медалістки юніорського чемпіонату України з фехтування

У м.Хмельницькому слідом за кадетською першістю 5-6 листопада 2022 р. відбувся чемпіонат України з фехтування на шпагах серед юніорів віком до 20 років.
 Як і серед сімнадцятирічних мушкетерок, тон на юніорському чемпіонаті задавали представниці львівської школи фехтування. Так, у командному турнірі у фіналі зійшлися збірна Львівщини-І і збірна Львівщини-ІІ. Перемогла перша львівська команда 45:39. У складі збірної-І виступали учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Єлизавета Корнійчук та цьогорічна випускниця Софія Твердохліб, у складі збірної-ІІ - десятикласниця Домініка Петрусь.

Учениці коледжу спорту серед кращих на кадетському чемпіонаті України з фехтування

У м.Хмельницькому 2-4 листопада 2022 р. відбувся чемпіонат України з фехтування на шпагах серед кадетів - юнаків і дівчат віком до 17 років.
 У командній першості серед дівчат переможницею чемпіонату стала збірна команда Львівщини-І, у складі якої виступала учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Єлизавета Корнійчук. У фіналі перша львівська команда здолала Львівщину-ІІ 45:34. У складі другої львівської команди змагались одинадцятикласниця Софія Стогній та учениця 10 класу Домініка Петрусь. Отже, Софія і Домініка - срібні призерки кадетської першості.

Вихованка спортколеджу Пантелєєва повертається на світову фехтувальну арену після народження сина

Вихованка Львівського коледжу спорту, учасниця двох олімпіад і бронзова призерка чемпіонату світу з фехтування на шпагах Ксенія Пантєлєєва успішно повернулася на світову фехтувальну арену після народження сина.

Вихованець коледжу спорту Данило Гойда на командному Кубку Європи з фехтування четвертий

У м.Кальярі (Італія) 8-9 жовтня 2022 р. відбувся командний Кубок Європи з фехтування серед клубних команд. У змаганнях рапіристів 4 місце посіла збірна клубів України, у складі якої виступав вихованець Львівського коледжу спорту Данило Гойда. У поєдинку за ІІІ місце українці поступилися італійському клубу "Карабінери". Володарями ж Кубка стали французькі фехтувальники.

Четверо вихованців коледжу спорту виборюватимуть нагороди світового чемпіонату з фехтування

15 липня 2022 р. у м.Каїрі (Єгипет) стартує чемпіонат світу з фехтування.
 У складі збірної команди України нагороди світового чемпіонату виборюватимуть відразу четверо вихованців Львівського коледжу спорту. Це шпажистки Юлія Свистіль та Яна Шемякіна і рапіристи Клод Юнес та Данило Гойда.

Яна Шемякіна та Юлія Свистіль - бронзові призерки чемпіонату Європи з фехтування

17-22 червня 2022 р. у Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат Європи з фехтування.
У командних змаганнях шпажисток бронзовими призерками чемпіонату стала збірна команда України, у складі якої виступали вихованки Львівського коледжу спорту Яна Шемякіна та Юлія Свистіль. У "бронзовому" фіналі українки виявилися сильнішими за команду Швейцарії 45:42. А до того перемогли збірні Румунії 45:37 і Польщі 43:42 та у півфіналі поступилися майбутнім чемпіонкам - команді Франції 36:45.

Четверо вихованців Львівського коледжу спорту стартують на чемпіонаті Європи з фехтування

17 червня 2022 р. у м.Анталії (Туреччина) розпочинається чемпіонат Європи з фехтування.
У складі збірної команди України у чемпіонаті стартують відразу четверо вихованців Львівського коледжу спорту. Це шпажистки Яна Шемякіна і Юлія Свистіль та рапіристи Клод Юнес і Данило Гойда.

Віталій Свистіль - срібний призер молодіжного чемпіонату Європи з фехтування

У столиці Естонії м.Таллінні 27-31 травня 2022 р. відбувся чемпіонат Європи з фехтування серед молоді віком до 23 років. У командних змаганнях серед шпажистів срібні медалі виборола збірна команда України, у складі якої виступав вихованець Львівського коледжу спорту Віталій Свистіль. У поєдинку за чемпіонство українці поступилися французькій збірній 33:45, а на шляху до фіналу почергово перемогли Іспанію 45:32, Польщу 43:33 та Австрію 45:35.

Троє вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з фехтування

27 травня у столиці Естонії м.Таллінні стартує чемпіонат Європи з фехтування серед молоді віком до 23 років. У складі збірної команди України участь у чемпіонаті візьмуть відразу троє вихованців Львівського коледжу спорту. Це шпажист Віталій Свистіль та рапіристи Данило Гойда І Ігор Юрін.

Вихованці коледжу спорту Клод Юнес та Данило Гойда на етапі Кубка світу у Пловдиві у вісімці кращих

У м.Пловдиві (Болгарія) 30 квітня -1 травня 2022 р. відбувся етап Кубка світу з фехтування на рапірах серед чоловіків. В командних змаганнях у вісімку кращих увійшла збірна команда України, у складі якої виступали вихованці Львівського коледжу спорту Клод Юнес і Данило Гойда, ще один львів'янин Ростислав Герцик та киянин Андрій Погребняк.

Вихованці коледжу спорту Клод Юнес та Данило Гойда у топ-10 Кубка світу з фехтування на рапірах

У столиці Сербії м.Белграді 15-18 квітня 2022 р. відбувся етап Кубка світу з фехтування на рапірах. В командних змаганнях чоловіків збірна команда України, за яку виступали вихованці Львівського коледжу спорту Клод Юнес та Данило Гойда, посіла 9 місце.

Вихованець коледжу спорту Віталій Свистіль - бронзовий призер Кубка світу з фехтування на шпагах

У столиці Франції м.Парижі 15-17 квітня 2022 р. відбувся етап Кубка світу з фехтування на шпагах серед чоловіків.

Олександра Лазаренко та Михайло Боднар візьмуть участь у юніорському чемпіонаті світу з фехтування

2-10 квітня 2022 р. у м.Дубаї (ОАЕ) відбудеться чемпіонат світу з фехтування серед юніорів та кадетів. У категорії юніорів - спортсменів віком до 20 років участь у чемпіонаті у складі збірної команди України візьмуть учениця 11 класу та студент ІІ курсу Львівського коледжу спорту Олександра Лазаренко і Михайло Боднар.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"