48 років1971 - 2019
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Спортсмени


1
Гойда Даниїл
2000
ІI
МС
Стаканов О.О.
2
Свистіль Віталій
1999
ІI
КМС
Пантелєєва Д.В.
3
Юрін Ігор
2000
ІI
КМС
Бунєєва В.Л.
4
Проченко Валерія
2001
І
МС
Рощін І.Г.
5
Боднар Михайло
2002
11
І
Стаканов О.
6
Шмига Максим
2002
11
КМС
Пантелєєва Д.В.
7
Корсак Олександра
2002
11
КМС
Рощін І.Г.
8
Грозний-Фіалковський Кирило
2003
10
І
Пантелєєва Д.В.
9
Бобак Данило
2002
10
КМС
Бунєєва В.Л.
10
Гентош Анастасія
2003
9
І
Пантелєєва Д.В.
11
Онищук Софія
2004
9
І
Бунєєва В.Л.
12
Гойда Яків
2004
9
І
Стаканов О.О.
13
Бобак Володимир
2004
9
КМС
Бунєєва В.Л.
14
Лютий Тарас
2003
9
КМС
Бунєєва В.Л.
15
Рощін Максим
2004
9
І
Рощін І.Г.
16
Твердохліб Софія
2004
8
Пантелєєва Д.В.
17
Калинка Владислава
2006
7
Іюн.
Пантелєєва Д.В.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Фехтування

Фехтування

Піднятися вище на етапі Кубка світу Почкаловій завадила подруга по збірнійВалерія Проченко у топ-25 юніорського Кубка світуГойда і Юрін взяли участь у юніорському Кубку світуНа етапі юніорського Кубка світу Валерія Проченко у шістнадцятці кращихНа етапі Кубка світу у Варшаві Проченко одинадцята у командіНа турнірі найсильніших юніорів Віталій Свистіль п’ятийЮнес і Сенюта – переможці традиційного фехтувального турніру пам’яті Вадима АндрієвськогоСвистіль і Пантєлєєва перемогли у командних змаганнях турніру пам’яті АвербахаГойда і Юрін розіграли звання найсильнішого юніора-рапіристаЯна Шемякіна повернулася у світову елітуПроченко і Корсак у топ-10 турніру сильніших юніорів-фехтувальниківКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Національного кубкаГаравський, Юнес і Юрін – переможці Кубка України з фехтування на рапірахНа етапі Європейського кадетського циклу у Геделле Олександра Корсак п’ята у командіСвистіль, Гентош, Проченко і Корсак - медалісти юніорського чемпіонату Украіни з фехтування