ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Фехтування : Список учнів, студентів та випускників, які увійшли до складу збірної команди України


Список учнів, студентів та випускників відділення фехтування,
які увійшли до складу збірної команди України у 2016р.
 
№ п/п
Прізвище, ім’я спортсмена
Кандидати
1.      
Гаравський Максим
2.      
Джус Юрій
3.      
Педосенко Марта
Резерв
4.      
Голдій Олексій
5.      
Матевосов Артем
6.      
Мітькін Олександр
7.      
Падалкін Олег
8.      
Свистіль Віталій
9.      
Анікієнко Дарія
10.  
Мазепа Катерина
Випускники
Основний
11.  
Юнес Клод
12.  
Івченко Анастасія
13.  
Пантелєєва Ксенія
14.  
Почкалова Анфіса
15.  
Свистіль Юлія
16.  
Сенюта Олександра
17.  
Шемякіна Яна
18.  
Шипілова Олена
Кандидати
19.  
Зембіцька Анжеліка
20.  
Ленчук Анастасія
Резерв
21.  
Максимов Віталій




Список учнів, студентів та випускників відділення фехтування, які увійшли до складу збірної команди України у 2015р.
 
Прізвище, ім’я
Кандидати
    
Педосенко Марта
    
Гаравський Максим
    
Зембіццька Анжеліка
Резерв
    
Джус Юрій
    
Кузуб Віталій
    
Мазепа Катерина
    
Матевосов Артем
    
Мітькін Олександр
    
Варфоломєєва Дарина
 10 
Голдій Олексій
 11 
Падалкін Олег
 12 
Свистіль Віталій
ВИПУСКНИКИ
Основний
 13 
Івченко Анастасія
 14 
Пантєлєєва Ксенія
 15 
Почкалова Анфіса
 16 
Сенюта Олександра
 17 
Шемякіна Яна
 18 
Шипілова Олена
 19 
Юнес Клод
Кандидати
 20 
Асадулаєв Михайло
 21 
Зембіцька Анжеліка
 22 
Ленчук Анастасія
 23 
Свистіль Юлія
 24 
Стрельцов Олексій




Список учнів, студентів та випускників відділення фехтування,
які увійшли до складу збірної команди України у 2014р.
 
№ п/п
Прізвище, ім’я спортсмена
Кандидат
1.      
Гаравський Максим
2.      
Джус Юрій
3.      
Мазепа Катерина
4.      
Педосенко Марта
Резерв
5.      
Матевосов Артем
Випускники
Член
6.      
Юнес Клод
7.      
Івченко Анастасія
8.      
Пантелєєва Ксенія
9.      
Почкалова Анфіса
10.  
Свистіль Юлія
11.  
Сенюта Олександра
12.  
Шемякіна Яна
Кандидат
13.  
Асадулаєв Михайло
14.  
Долинний Андрій
15.  
Ленчук Анастасія
16.  
Шипілова Олена



Список учнів, студентів та випускників відділення фехтування,
які увійшли до складу збірної команди України у 2013р.
 
№ п/п
Прізвище, ім’я спортсмена
Член
1.      
Пантєлєєва Ксенія
2.      
Свистіль Юлія
Кандидат
3.      
Мазепа Катерина
Резерв
4.      
Асадулаєв Михайло
5.      
Долинний Андрій
6.      
Педосенко Марта
Випускники
Член
7.      
Юнес Клод
8.      
Івченко Анастасія
9.      
Почкалова Анфіса
10.  
Сенюта Олександра
11.  
Шемякіна Яна
Кандидат
12.  
Шипілова Олена
Резерв
13.  
Ленчук Анастасія

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Фехтування

Фехтування

Пантєлєєва, Почкалова і Свистіль – переможниці ХХІХ літньої Всесвітньої універсіадиКсенія Пантєлєєва – бронзова призерка Всесвітньої універсіадиНа фехтувальному мундіалі Почкалова поступилася олімпійській чемпіонціПантєлєєва, Почкалова і Юнес виборюватимуть світову фехтувальну першістьЮлія Свистіль - срібна призерка чемпіонату України з фехтування на шпагахНа континентальній першості найуспішніше виступила Ксенія ПантєлєєваПантєлєєва, Почкалова і Юнес відправились у Тбілісі на чемпіонат ЄвропиСенюта і Шипілова – бронзові призерки чемпіонату України з фехтування на рапірахГаравський і Джус підбираються до вітчизняної фехтувальної верхівкиОлена Шипілова – срібна призерка Кубка Європи з фехтування на рапірах серед клубівНа турнірі найсильніших найсильніша Ксенія ПантєлєєваНайкраще у Ріо виступила Юлія СвистільУ командному турнірі Кубка світу у Санкт-Петербурзі Юнес на сьомому місціНа молодіжному чемпіонаті Європи Пантєлєєва і Свистіль - п′яті у командіСеред найсильніших рапіристів Юнес - третій, Гаравський – п’ятий