ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука


Маркіян Івашко – володар Гран Прі Європи

   У м.Марафон (Греція) 28 березня 2015р. фінальними поєдинками на особисту першість завершився І етап Гран Прі Європи зі стрільби з лука.

Георгій Іваницький – переможець Гран Прі Європи

       
     У м.Марафоні (Греція), де з 24 до 28 березня 2015р. проходить І етап Гран Прі Європи зі стрільби з лука, визначилися переможці у командних видах програми.

 

Георгій Іваницький:"Чемпіон лише один, а срібний призер –це лишень перший у списку тих, хто програв"

      Головним героєм чоловічої програми чемпіонату Європи зі стрільби з лука у приміщенні став 22-річний вихованець Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький. У словенському Копері підопічний Тетяни Образцової та Василя Ткачека практично на максимумі пройшов усі змагання і уперше у кар’єрі став переможцем дорослого чемпіонату континенту. 

У лютому на Львівщині найкращий Іваницький

Виконком відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області спільно з обласним молодьспортуправлінням визначив кращого спортсмена Львівщини за результатами змагань у лютому 2015р.


Соломія Гнип - чемпіонка Європи з олімпійського лука

    
    У м.Копер (Словенія) фінішував чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні серед юніорів.
     В змаганнях дівчат з олімпійського лука чемпіонкою Європи стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип (на фото).Георгій Іваницький - чемпіон Європи зі стрільби з лука

    
 У м.Копер (Словенія) впродовж 24-28 лютого 2015р.відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні.
     В змаганнях чоловіків у стрільбі з олімпійського лука чемпіоном Європи став вихованець Львівського училища фізичної культури Георгій Іваницький (вип.2012р., на фото).

Соломія Гнип у фіналі чемпіонату Європи!

У м.Копер (Словенія) наближається до завершення чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні.
У категоріі дівчат-юніорок учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип вийшла до фіналу змагань, де у суботу 28 лютого зустрінеться з німкенею Катаріною Бауер.


Учні ЛУФК склали основу юніорської збірної на чемпіонат Європи зі стрільби з лука

      
    24 лютого 2015р. у м.Копер (Словенія) стартує чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні, на якому окрім дорослих лучників змагатимуться і юніори.

 

Богдан Прим’як і Антон Худа – майстри спорту України

         На чемпіонаті України зі стрільби з лука у приміщенні, який з 26 до 30 січня 2015р. проходив у Сумах, учні Львівського училища фізичної культури Богдан Прим’як (на фото) і Антон Худа під час кваліфікаційних змагань виконали норматив майстра спорту України. У «гладкій» стрільбі Богдан настріляв 1140 очків, а Антон – 1158.
Вітаємо хлопців з високим спортивним званням!

І в командній стрільбі лучники ЛУФК на національному подіумі

    
     У Сумах 30 січня 2015р. завершився чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні. В останній день змагань визначились переможці у командній стрільбі.

   

Палеха знову перемагає

      У Сумах з 26 до 30 січня 2015р. проходить чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні.
В змаганнях жінок перемогу отримала вихованка Львівського училища фізичної культури, заслужений майстер спорту Катерина Палеха (вип. 1999р., на фото). У фіналі Катерина виявилася сильнішою за свою землячку Вероніку Марченко 6:4.

Лучники ЛУФК серед лідерів зимового чемпіонату

    У м. Сумах у програмі національного чемпіонату зі стрільби з лука у приміщенні звання зимових чемпіонів розіграли і юніори.
   Серед дівчат перемогу здобула учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Гнип.


З «компаунда» в Україні найкраще стріляють Кардаш і Большаков

   У Сумах звання зимових чемпіонів України розіграли стрільці з блочного лука («компаунд» - категорія).
  В змаганнях чоловіків перемогу отримав минулорічний випускник Львівського училища фізичної культури Ігор Кардаш (на фото).


Георгій Іваницький – дворазовий володар Кубка України

        У Львові у легкоатлетичному манежі СКА впродовж 2-5 грудня 2014р. відбулися національні змагання найсильніших за Кубок України зі стрільби з лука у приміщенні. Цими стартами українські лучники відкрили зимовий змагальний сезон.

Соломія Трапезнікова – абсолютна переможниця Кубка Буковини

        У м.Чернівцях 2-5 жовтня 2014р. пройшов завершальний старт літнього змагального сезону зі стрільби з лука - традиційні міжнародні змагання "Кубок Буковини".
  У категорії кадеток абсолютною переможницею Кубка буковинського краю стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Соломія Трапезнікова (на фото). 

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти