Наумова та Панциру - медалісти юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука у приміщенні

У м.Сумах 10-13 січня 2022 р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука у приміщенні серед юніорів.

На Кубку України зі стрільби з лука у приміщенні вихованці Львівського коледжу спорту серед фавориті

23-27 листопада 2021 р. у Львові відбувся Кубок України зі стрільби з лука у приміщенні.

Соломія Трапезнікова, Жанна Наумова та Соломія Гнип - переможниці Кубка України зі стрільби з лука

У м.Новій Каховці 1-5 жовтня 2021 р. відбулися фінальні змагання Кубка України зі стрільби з лука.
    У особистій першості серед жінок переможницею Кубка стала вихованка Львівського коледжу спорту Соломія Трапезнікова. У фінальному поєдинку Соломія за додатковими показниками перемогла сумчанку Ірину Хочину 6:5.

Вихованці Львівського коледжу спорту на подіумі міжнародних стрілецьких змагань "Золота осінь"

У Львові 6-11 вересня 2021 р.відбулися традиційні міжнародні змагання "Золота осінь" зі стрільби з лука, у яких окрім сильніших українських лучників участь взяли стрільці з Білорусі, Грузії, Казахстану, Польщі та Словаччини.

Перший приз кадетської "Золотої осені" розіграли вихованці Львівського коледжу спорту

У м.Львові 6-11 вересня 2021 р. відбулися традиційні міжнародні змагання "Золота осінь" зі стрільби з лука.

Студент спортколеджу Олександр Панциру - переможець етапу кубка України зі стрільби з лука у Харкові

У м.Харкові 26-29 серпня 2021 р. відбувся етап Кубка України зі стрільби з лука "Стріли Слобожанщини".

Жанна Наумова - бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лука

У м.Вроцлаві (Польща) 10-15 серпня 2021 р. відбувся чемпіонат світу зі стрільби з лука серед юніорів - спортсменів віком до 20 років.
       У командній стрільбі серед дівчат бронзовим призером чемпіонату стала збірна команда України у складі студентки ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Жанни Наумової, ще однієї львів'янки Варвари Ілляш та харків'янки Ірини Третьякової.

Вихованець спортколеджу демонструє завидну спортивну форму на чемпіонаті України зі стрільби з лука

Дві золоті та одну бронзову нагороди виборов вихованець Львівського коледжу спорту Маркіян Івашко на чемпіонаті України зі стрільби з лука, який 10-13 серпня 2021 р. відбувся у м.Черкасах.
       Маркіян переміг у командних стрільбах серед чоловіків у складі зб.команди Львівської обл., у парі з недавньою олімпійкою Веронікою Марченко не мав собі рівних у дуелях змішаних команд, посів ІІІ місце у поєдинках на особисту першість.

Костянтин Ваксман і Олексій Чепик - срібні призери юнацького чемпіонату України зі стрільби з лука

У м.Чернігові 14-17 липня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України зі стрільби з лука.
       В турнірі змішаних команд серед юнаків і дівчат віком до 17 років срібним призером чемпіонату у парі з Дзвениславою Черник став цьогорічний випускник Львівського коледжу спорту Костянтин Ваксман.
       Своє друге "срібло" на цих змаганнях Костянтин виборов у командній стрільбі у складі збірної команди Львівської обл. Разом з Констянтином за команду стріляв і учень 11 класу Олексій Черник.

Жанна Наумова - переможниця всеукраїнських змагань "кубок Сіверщини" зі стрільби з лука

У м.Чернігові 11-13 липня 2021 р. відбулися всеукраїнські змагання "Кубок Сіверщини" зі стрільби з лука. Змагалися спортсмени двох вікових категорій: юніори віком до 20 та кадети віком до 17 років.
       У категорії юніорок переможницею змагань стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Жанна Наумова. У фіналі Жанна з рахунком 6:4 перемогла іншу львів'янку Варвару Ілляш. Другокурсниця Вікторія Бавшина посіла 5 місце

Соломія Гнип - дворазова переможниця кубка України пам'яті Богдана Кокота зі стрільби з лука

У м.Львові 30 червня - 3 липня 2021 р. відбувся етап Кубка України пам'яті заслуженого тренера України Богдана Кокота зі стрільби з лука.
     У дуелях жінок переможницею Кубка стала вихованка Львівського коледжу спорту Соломія Гнип. У фіналі Соломія перемогла іншу львів'янку Орисю Дідич.
   Студентка ІІІ курсу Жанна Наумова посіла 5 місце, а колишня однокурсниця Гнип Соломія Трапезнікова - шосте.
       Свою другу перемогу на цих змаганнях Соломія Гнип виборола у командній першості у складі зб.команди Львівщини-І. Асистувала Гнип ще одна вихованка коледжу Катерина Соколенко.

Стрільці з лука спортколеджу - переможці та призери юніорського чемпіонату України

У Львові на лукодромі "Динамо" 20-24 червня 2021 р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів - спортсменів віком до 20 років.
          У командній стрільбі серед дівчат чемпіоном України стала зб.команда Львівської обл. -1, у складі якої виступала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Анастасія Фадєєва. У фінальній дуелі збірна Львівщини -1 перемогла збірну Львівщини - ІІ з рахунком 5:1. У складі другої львівської команди стріляла студентка ІІ курсу Жанна Наумова. Отож, Жанна - срібна призерка чемпіонату.

Вихованець спортколеджу Георгій Іваницький - срібний призер чемпіонату Європи зі стрільби з лука

У м.Анталії (Туреччина) впродовж 1-6 червня 2021 р. відбувся чемпіонат Європи зі стрільби з лука.
       У командній стрільбі серед чоловіків срібними призерами чемпіонату стала збірна команда України у складі вихованця Львівського коледжу спорту Георгія Іваницького, чернівчанина Івана Кожокаря та Олексія Гунбіна з Сум.
       У фінальній дуелі українці з рахунком 3:5 поступилися команді Нідерландів.

Анастасія Фадєєва та Олексій Чепік - переможці молодіжного кубка Європи зі стрільби з лука

У м.Чатежі (Словенія) впродовж 18-22 травня 2021 р. відбувся І етап Кубка Європи зі стрільби з лука серед молоді. Кращі молоді атлети старого континенту змагалися у двох вікових категоріях: юніори віком до 20 років та кадети віком до 17 років.
            У командній стрільбі як серед дівчат-кадеток , так і серед хлопців переможцями Кубка стала збірна команда України. Дівоча збірна у фінальних дуелях перемогла французьку збірну 6:0. У складі команди виступала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Анастасія Фадєєва.

Cтудентки спортколеджу - бронзові призерки чемпіонату України зі стрільби з лука серед спортшкіл

30 квітня - 5 травня 2021 р. у м.Новій Каховці відбувся чемпіонат України зі стрільби з лука серед ШВСМ, СДЮШОР, ДЮСШ та спортколеджів - перший старт літнього змагального сезону з цього виду спорту.
        У командній стрільбі бронзовим призером чемпіонату серед жінок стала команда Львівського коледжу спорту у складі учениці 10 класу Анастасії Фадєєвої, студентки І курсу Єви Булах та другокурсниці Жанни Наумової. У дуелі за ІІІ місце дівчата перемогли команду Сумської ШВСМ з рахунком 6:2. Переможцем же турніру стала команда Львівського СКА, за яку виступали випускниці коледжу Соломія Трапезнікова та Соломія Гнип.