47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Список учнів, студентів та випускників, які увійшли до складу збірної команди України


Список учнів, студентів та випускників
відділення стрільби з лука,
які увійшли до складу збірної команди України у 2016р.
 
№ п/п
Прізвище, ім’я спортсмена
Основний
1.      
Попович Максим
2.      
Гнип Соломія
3.      
Трапезнікова Соломія
Резерв
4.      
Виноградов Артем
5.      
Прим’як Богдан
6.      
Худа Антон
7.      
Паламарчук Тамара
Випускники
Основний
8.      
Грачов Дмитро
9.      
Іваницький Георгій
10.  
Івашко Маркіян
11.  
Палеха Катерина
Резерв
12.  
Большаков Владислав



Список учнів, студентів та випускників відділення стрільби з лука, які увійшли до складу збірної команди України у 2015р.
 
Прізвище, ім’я
Основний
    
Гнип Соломія
    
Трапезнікова Соломія
Кандидат
    
Попович Максим
Резерв
    
Паламарчук Тамара
    
Худа Антон
    
Михальчук Денис
ВИПУСКНИКИ
Основний
    
Грачов Дмитро
    
Іваницький Георгій
    
Івашко Маркіян
 10 
Марченко Вероніка
 11 
Палеха Катерина
 12 
Соколенко Катерина
 13 
Кардаш Ігор




Список учнів, студентів та випускників відділення стрільби з лука,
які увійшли до складу збірної команди України у 2014р.
 
№ п/п
Прізвище, ім’я спортсмена
Резерв
1.      
Виноградов Артем
2.      
Гнип Соломія
3.      
Трапезнікова Соломія
Випускники
Член
4.      
Грачов Дмитро
5.      
Іваницький Георгій
6.      
Івашко Маркіян
7.      
Марченко Вероніка
8.      
Соколенко Катерина
9.      
Палеха Катерина



Список учнів, студентів та випускників відділення стрільби з лука,

які увійшли до складу збірної команди України у 2013р.

 

№ п/п

Прізвище, ім’я спортсмена

Кандидат

1.      

Курченко Інна

Резерв

2.      

Гнип Соломія

Випускники

Член

3.      

Грачов Дмитро

4.      

Іваницький Георгій

5.      

Івашко Маркіян

6.      

Марченко Вероніка

7.      

Палеха Катерина

Кандидат

8.      

Джула Володимир

9.      

Колядінцев Василь


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
25-26 травня відбудуться вступні іспити з веслування на байдарках і каное на оз.Наварія, СДЮШОР «Веслярик»
29-30 травня відбудуться вступні іспити з фехтування в Палаці спорту «Динамо», вул.Вітовського, 53
30-31 травня відбудуться вступні іспити з боксу в спеціалізованому залі боксу СТ «Динамо», вул.Стуса, 4


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Ірина Заставна – переможниця молодіжного Кубка Європи зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка Всесвітньої гімназіади зі стрільби з лукаТрапезнікова і Борик – бронзові призери чемпіонату України серед спортивних шкілГнип, Трапезнікова і Наумова – бронзові призерки чемпіонату України серед спортшкілЖанна Наумова – переможниця першої історичної Всеукраїнської гімназіадиСеред найсильніших лучників України Наумова четвертаСофія Васильєва – чемпіонка України зі стрільби з лука серед кадетівТрапезнікова і Іваницький – бронзові призери світового чемпіонату зі стрільби з лукаЖанна Наумова – бронзова призерка юніорського чемпіонату світу зі стрільби з лукаСоломія Трапезнікова – чемпіонка України зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова – срібна призерка юніорського чемпіонату зі стрільби з лукаКатерина Соколенко успішно розпочала зимовий сезонУ національному рейтингу кращих стрільців з лука Іваницький третійЮніорський рейтинг зі стрільби з лука очолила Соломія ТрапезніковаСеред дівчат-кадеток в Україні найкраща Олександра Комарова