55 років1971 - 2026
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Головна




Качараба і Яструб відчули данську силу

Тарас КачарабаЗбірна юнацька команда України з футболу (гравці віком до 18 років) провела два товариські матчі з ровесниками із Данії. У першому матчі була зафіксована бойова нічия 1:1, у другому українці поступилися 0:3. На відміну від першої гри наші футболісти припустилися значної кількості помилок при розіграші «стандартів».
У складі збірної України данську силу відчули на собі цьогорічні випускники відділення футболу Львівського училища фізичної культури Тарас Качараба і Юрій Яструб.


детальніше >>>


Ігор Кізима – майстер спорту України

Ігор КізимаУчень 10 класу Львівського училища фізичної культури Ігор Кізима не тільки став триразовим переможцем юніорського чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішені (м.Вінниця, 15-20 жовтня 2012р.), а й виконав норматив майстра спорту України. У вправі ГП-11а він показав результат 375 очків. Вітаємо!


детальніше >>>


Тарас Андрушко – найкращий стрілець юніорського чемпіонату

Тарас АндрушкоСпеціальним призом – Кубком Поділля – за найкращий результат відзначений цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Тарас Андрушко на чемпіонаті України зі стрільби з пневматичної зброї серед юніорів, який 15-20 жовтня 2012р. відбувся у м.Вінниці.
Тарас посів І місце у стрільбі з пневматичної зброї, показавши результат екстра-класу – 695 очків (з фіналом).


детальніше >>>


Пришляк і Підківка – чемпіони України у парній велогонці

Віталій ПідківкаУ м.Львові на велотреку СКА 17-21 жовтня 2012р. відбувся чемпіонат України з велоспорту на треку серед юніорської та юнацької вікових категорій. Українські велонадії виявляли сильнішого у омніумі та парній гонці.
У груповій парній гонці на 60 кіл з шістьма проміжними фінішами серед юнаків чемпіонами України став львівський дует у складі учнів Львівського училища фізичної культури Степана Пришляка (11кл.) та Віталія Підківки (10кл.). У індивідуальній гонці переслідування серед дівчат-юніорок рівних не було минулорічній випускниці училища, а сьогодні студентці Університету фізичної культури Тетяні Клімченко. 2км дистанції Таня подолала за 2хв. 38,75сек.


детальніше >>>


Андрій Квятковський – срібний призер Міжконтинентального Кубку

Андрій Квятковський
   Вихованець Львівського училища фізичної культури Андрій Квятковський (вип. 2007р.) посів ІІ місце на Міжконтинентальному Кубку з вільної боротьби, який 19-21 жовтня 2012р. проводився у дагестанському Хасав'юрті. У фінальній сутичці вагової категорії до 66кг Андрій поступився господарю турніру Азамату Булатову.


детальніше >>>


Ужгородців футболісти дотиснули

Володимир БуньоВ суботу, 20 жовтня 2012р., відбулися ігри 7 туру групового етапу чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких команд.
Команди 10 і 8 класу Львівського училища фізичної культури вдома приймали ужгородську СДЮШОР. Обидві команди перемогли 3:1 і 2:0 відповідно. У старших відзначились Володимир Буньо (двічі) та Максим Депяк, у молодших забивали Тарас Пецків і Владислав Тітаренко (з пенальті).


детальніше >>>


З пневматичної зброї найкраще стріляють в ЛУФК

Владлен Онопко
        У м.Вінниці 15-20 жовтня 2012р. пройшов відкритий чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед юніорів віком до 20 років.
Відразу 13 золотих, 8 срібних, 3 бронзові медалі вибороли на ньому учні відділення стрільби Львівського училища фізичної культури.


детальніше >>>


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

В.О. Директора:

Дмитрів Мар'яна Богданівна















Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види