Головна
Юрій Баландюк – чемпіон України
Вихованець Львівського училища фізичної культури Юрій Баландюк (вип.2005р.) переміг на чемпіонаті України з вільної боротьби, який 15-18 лютого 2011р. пройшов у Харкові. У фінальній сутичці вагової категорії до 60 кг Юрій подолав Ігора Скільського з Запоріжжя.
Бронзовими призерами чемпіонату стали випускники ЛУФК Віталій Руденко (55кг), Андрій Квятковський (66кг), Володимир Сиротин (74кг).
Джерело: http://www.ukrwrestling.com детальніше >>>
Христина Стуй перемогла на зимовому чемпіонаті
І місце в бізі на 60м посіла вихованка Львівського училища фізичної культури Христина Стуй (вип.2005р.) на чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні, який 15-18 лютого 2011р. відбувся у Сумах. Час Христини – 7,36 сек. Срібним призером в естафеті 4х400м став випускник 2009р. Вадим Чугай. 5-6 місця розділили вихованці вчителя Валерія Лебедюка Дмитро Дем’янюк і Віктор Шаповал у стрибках у висоту. Обидва стрибнули на 2,15м.
Джерело: http://www.flau.org.ua
детальніше >>>
Вихованки ЛУФК домінують на борцівському чемпіонаті
2 золоті, 5 срібних, 5 бронзових медалей вибороли вихованки Львівського училища фізичної культури на чемпіонаті України з жіночої боротьби, який 15-16 лютого 2011р. відбувся у Харкові.
У найлегшій ваговій категорії до 48кг в активі ЛУФК «срібло» і 2 «бронзи». У фінальній сутичці чинна чемпіонка світу Леся Когут (вип.2004р.) несподівано поступилася молодій донеччанці Христині Дарануці 0:2 (0:3, 0:4 по періодах) і посіла ІІ місце. Бронзові медалі на рахунку студентки ІІ курсу Марії Лівач та випускниці 2005р. Людмили Балушки.
детальніше >>>
Футболісти ЛУФК їдуть до збірних
Відразу п’ятеро вихованців ЛУФК запрошені на навчально-тренувальний збір юнацької збірної команди України (U-17), який з 20 лютого до 4 березня 2011р. пройде у мм.Києві та Натанія (Ізраїль). Це учні 11 класу Андрій Савченко, Тарас Пучковський, Михайло Шишка, Вадим Страшкевич та Дмитро Романчук. В процесі збору відбудуться товариські матчі зі збірною Фінляндії.
Юнацька збірна України віком до 15 років тренувальний збір проводить у Києві з 21 до 27 лютого 2011р. Участь у ньому візьмуть учні 9 класу Микола Вороновський та Вадим Гладкий.
детальніше >>>
Бідняк і Бондарук перемогли у Польщі
9-13 лютого 2011р. у м.Вроцлаві (Польща) відбулися міжнародні змагання «ІІ Великий приз Вроцлава» з кульової стрільби, участь у яких взяли і провідні українські снайпери.
У вправі ПП-3 (стрільба з пневматичного пістолета на 10м) рівних не було вихованцю Львівського училища фізичної культури Івану Бідняку (вип. 2003р.). Іван настріляв 684,1 очка і на 1,1 бала випередив олімпійського чемпіона Олександра Петріва. Переміг Бідняк і у вправі МП-6.
детальніше >>>
Срібно-бронзовий» дебют Шипілової у Європі
ІІ і ІІІ місця посіла учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Олена Шипілова на етапі Європейського кадетського кубка з фехтування на рапірах у румунському місті Сату Маре. Спочатку Олена піднялась на третю сходинку п’єдесталу пошани у особистій першості. За вихід у фінал вона поступилась переможниці змагань угорці Клавдії Цупко. А потім у складі збірної команди України виборола срібну нагороду у командному турнірі. Змагання у Сату Маре відбулися 12-13 лютого 2011р.
детальніше >>>
Марія Крамар – тричі «бронзова»
Дев’ятикласниця Львівського училища фізичної культури юна Марія Крамар виборола три бронзові медалі на дорослому чемпіонаті України з кульової стрільби, який 14 лютого 2011р. закінчився у Львові.
Марія посіла ІІІ місця у вправі ГП-11 (стрільба по рухомій мішені - швидкий рух) в особистій і командній першостях та у ГП-11а (стрільба по рухомій мішені із змінною швидкістю) у командному турнірі.
детальніше >>>