Максим Андрухів змагався на чемпіонаті балканських країн
9 лютого 2020р. у столиці Туреччини Стамбулі відбувся чемпіонат балканських країн з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів, участь у якому у складі збірної України взяв студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Максим Андрухів (на фото).
Єгор Горох – переможець всеукраїнського турніру з боротьби у Кам’янець-Подільському
У Кам’янець-Подільському 30 січня – 1 лютого 2020р. відбувся Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби на призи Міського голови серед юнаків віком до 16 років.
Вадим Кравчук – переможець міжнародної зустрічі зі стрибків у висоту у Німеччині
Вихованець Львівського училища фізичної культури Вадим Кравчук (вип. 2016р.) переміг на міжнародній зустрічі зі стрибків у висоту, яка 7 лютого 2020р. відбулася у м.Вайнхаймі (Німеччина).