 |
Головна
Олена Кушнірук – срібний призер Всесвітньої універсіади, у Грачова – «бронза» У м.Шеньжень (Китай), де проходить XXVI літня Всесвітня універсіада, відбулися командні змагання зі стрільби з лука. Жіноча збірна команда України, у складі якої виступала вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Кушнірук (вип. 2008 р.), дісталася до фіналу, де поступилася кореянкам 17:20. Отож, Олена Кушнірук, чернівчанка Тетяна Дорохова та харків’янка Ніна Мильченко – срібні призери Універсіади.
детальніше >>>
Пермикіна і Ткачук поборються за світову першість
19 серпня 2011 р. у м.Стамбулі (Туреччина) розпочинається чемпіонат світу із сучасного п’ятиборства серед юнаків і дівчат вікової категорії "А" (спортсмени віком до 19 років).
У складі національної збірної команди України участь у світовій першості візьмуть вихованці Львівського училища фізичної культури Валерія Пермикіна (2 курс) та Юрій Ткачук (вип.2010 р.).
детальніше >>>
Полюганич, Лобай, Штаненко на перегляді у збірній Учні 10 класу Львівського училища фізичної культури Дмитро Полюганич, Іван Лобай та Станіслав Штаненко запрошені на навчально-тренувальний збір юнацької збірної команди України з футболу віком до 15 років, який розпочався у м.Києві 15 серпня 2011 р. після збору запланована участь у міжнародному турнірі «Кубок Литви» у м.Паланзі.
детальніше >>>
Писко запрошений до збірної Вихованець відділення футболу Львівського училища фізичної культури Михайло Писко (вип.2010 р.) запрошений до юнацької збірної команди України (вік гравців до 19 р.) на товариський матч з румунськими однолітками.
Збірна України цієї вікової групи веде підготовку до відбірного циклу юнацького чемпіонату Європи-2012, який стартує у листопаді.
Михайло Писко сьогодні є гравцем молодіжного складу донецького «Шахтаря». В училищі займався у групі відомого дитячого тренера Олега Родіна. Сам родом з Самбірщини.
детальніше >>>
Грачов на Універсіаді п’ятий 5 місце в особистих змаганнях серед чоловіків у стрільбі із лука на XXVI літній Всесвітній універсіаді посів вихованець Львівського училища фізичної культури Дмитро Грачов (рр.н.1998-2001). У ¼ фіналу Дмитро поступився корейцю Бубміну Кіму 4:6. Усі призові місця у цьому виді змагань посіли корейці. Львів’яни Юрій Гавелко сімнадцятий, Ярослав Мокринський – тридцять третій.
І серед жінок домінували кореянки. Краща з українок харків’янка Ніна Мильченко на 9 місці. Вихованка ЛУФК Олена Кушнірук (вип. 2008 р.) сімнадцята. детальніше >>>
Христина Стуй – срібний призер Всесвітньої Універсіади Вихованка відділення легкої атлетики Львівського училища фізичної культури Христина Стуй (вип. 2005 р.) посіла ІІ місце у бізі на 100 м на 26 літній Всесвітній Універсіаді, яка з 12 до 23 cерпня 2011 року проходить у китайському Шеньжені.
Сьогодні Христина живе у рідному Івано-Франківську і навчається у Національному техніч-ному університеті нафти і газу.
детальніше >>>
Шпажистки до медалей не дотягнули 4 місце у фехтуванні на шпагах на 26 літній Універсіаді, яка продовжується у китайському Шеньжені, посіла жіноча збірна команда України.
У півфіналі українки несподівано поступилися американським студенткам 31:36, а в поєдинку за ІІІ місце програли ще й росіянкам 43:45. Чемпіонками Всесвітніх студентських ігор стала збірна Франції, яка у фінальному поєдинку перемогла американок 45:39.
У складі студентської збірної команди України виступали вихованки Львівського училища фізичної культури Яна Шемякіна (вип.2005 р.), Анфіса Почкалова (вип.2009 р.), Анастасія Івченко (ІІІ курс).
детальніше >>>
|
Контакти
Адреса:
м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93
В.О. Директора:
Дмитрів Мар'яна Богданівна
|