Головна
Вихованці Львівського коледжу спорту сильні у стрибках у висоту
У Львові на стадіоні університету фізкультури ім.Івана Боберського 15 липня 2023 р. відбувся Кубок України з легкої атлетики.
У стрибках у висоту переможцем Кубка став вихованець Львівського коледжу спорту Владислав Лавський. Переможна висота Владислава склала 220см. Минулорічний випускник Назар Боруцький з результатом 210см посів ІІІ місце.
детальніше >>>
Уляна Рачинська у топ-15 молодіжного чемпіонату Європи з легкої атлетики
У м.Еспоо (Фінляндія) 12-16 липня 2023 р. відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді віком до 23 років, участь у якому у складі збірної команди України взяла студентка-випускниця Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська.
Уляна бігла дистанцію 1500м, пробігла за 4.20,70хв, що є її особистим рекордом і дозволило увійти у топ-15 фінішного протоколу.
детальніше >>>
Додик, Дільний та Мацьків - мультимедалісти юнацького чемпіонату України з велоспорту на треку
У другій частині юнацького чемпіонату України з велоперегонів на треку, який 12-16 липня 2023 р. проходив на львівському велодромі СКА, юні велотрековики змагалися у олімпійських видах програми.
Серед дівчат вікової категорії до 14 років семиразовою чемпіонкою України стала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Анастасія Додик. Анастасія перемогла у командній гонці переслідування, командному спринті, гіті на 200м з ходу, спринті, кейріні, медісоні та омніумі.
детальніше >>>
І в олімпійських видах програми велотрековики Львівського коледжу спорту найсильніші в Україні
Після денної перерви у Львові на закритому велодромі СКА продовжився юнацький чемпіонат України з велоперегонів на треку. 12-16 липня 2023 р. юна зміна українського велотрекового спорту змагалася у олімпійських видах програми. Змагання проходили у двох вікових категоріях: до 16 і до 14 років.
Серед старших юнаків знову рівних не було велотрековикам Львівського коледжу спорту.
Відразу чотири золотих нагороди в активі учня 10 класу Максима Щербацького, Максим переміг у командній гонці переслідування на 3км, командному спринті, медісоні та омніумі.
детальніше >>>
Студент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв стартував на юніорському "Тур де Франс"
13 липня 2023 р. паралельно з велогонкою "Тур де Франс" стартувала юніорська велогонка "Тур де Вальроме", яка вважається юніорською складовою цих найпрестижніших професіональних велоперегонів на шосе.
Участь у юніорській "Тур де Франс" у складі бахрейнської команди "Cannibal Victorious U-19 Development Team" бере студент ІІ курсу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв.
детальніше >>>
Віталій Надич - головний тренер дівочої збірної команди України
14 липня 2023 р. відбулося засідання президії Федерації гандболу України.
Серед інших президія Федерації ухвалила призначити вчителя гандболу Львівського коледжу спорту Віталія Надича головним тренером дівочої збірної команди України з гандболу (вік гравчинь до 18 років).
Допомагати Віталію Надичу буде тренер-викладач Тячівської ДЮСШ Роман Самарський.
детальніше >>>
Кароліна Келюх - чемпіонка Європи з велоспорту на треку
У м.Анадьї (Португалія) на місцевому велодромі триває чемпіонат Європи з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років та юніорів.
На завершення третього змагального дня, 13 липня 2023 р., чемпіонкою Європи у спринті серед дівчат-юніорок стала одинадцятикласниця Львівського коледжу спорту Кароліна Келюх.
На шляху до подіуму Кароліна послідовно перемогла італійку Беатріче Бертоліні, британку Віоріку Ранд та у фіналі француженку Марію-Луїзу Дровбе.
детальніше >>>