 |
Головна
На міжнародних змаганнях у Бельгії на рахунку Гладиша «срібло» і «бронза» У м.Генті 27-28 січня 2018р. відбулися Бельгійські міжнародні змагання з велоперегонів на треку.
У медісоні срібні медалі виборола українська пара у складі вихованця Львівського училища фізичної культури Романа Гладиша (вип. 2016р.) та тернополянина Віталія Гриніва.
Ще одну медаль, на цей раз бронзову, Роман Гладиш (на фото) завоював у омніумі-велотрековому багатоборстві. детальніше >>>
Павло Коростильов виборов дві срібні медалі у Мюнхені Біля 700 стрільців з 51-єї країни світу взяли участь у традиційних міжнародних змаганнях «H&NCup” зі стрільби з пневматичної зброї, які 25-27 січня 2018р. відбулися у м.Мюнхені (Німеччина).
У стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м дві срібні медалі виборов у Мюнхені студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото).
У першому старті у фінальній дуелі Павло 0,3 очка поступився грузинському снайперу Цотне Мачаваріані, а в другому 0,1 очка – угорцю Мілошу Татраю. детальніше >>>
Павло Лукеча – переможець зонального чемпіонату України з боксу У м.Чернівцях 25-27 січня 2018р. відбувся зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків віком до 14 років. Участь у змаганнях взяли юні боксери з Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей.
У ваговій категорії до 50 кг переможцем турніру став учень 8 класу Львівського училища фізичної культури Павло Лукеча (на фото). детальніше >>>
Олена Стецків – найкраща спортсменка Львівщини у січні 2018р. Вихованка Львівського училища фізичної культури Олена Стецків (вип. 2011р.) визнана найкращою спортсменкою Львівщини за результатами січня 2018р. Цим почесним титулом відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Олена Стецків (на фото) вшанована за 7 місце у командній естафеті на чемпіонаті Європи з санного спорту, який 27-28 січня відбувся у м.Сігулді (Латвія). детальніше >>>
Футболісти ЛУФК – переможці «Кубка розвитку-2018» Відразу п’ятеро учнів Львівського училища фізичної культури у складі юнацької збірної команди України з футболу стали переможцями традиційного міжнародного турніру «Кубок розвитку-2018» серед гравців віком до 17 років, який 22-28 січня відбувся у м.Мінську (Білорусть). Це Артем Данилюк, Данило Сікан, Вадим Мельнійчук, Владислав Мудрик і Валентин Горох.
У турнірі взяли участь 12 збірних, на груповій стадії змагань українці почергово перемагали Молдову 4:0, Казахстан 3:1, Грузію 3:1, а в іграх за ІІ-ІІІ місця, де змагались переможці трьох груп, ще й Білорусь 1:0 і Ізраїль 2:1. детальніше >>>
Вадим Кравчук – переможець командного чемпіонату України з легкої атлетики У м.Сумах 27-28 січня 2018р. відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.
Переможцем чемпіонату у стрибках у висоту став вихованець Львівського училища фізичної культури Вадим Кравчук (вип. 2016р.). Результат Вадима (на фото) – 215 см.
А тим часом ще один вихованець училища і вчителів зі спорту В.Лебедюка та М.Скалоцької Дмитро Дем’янюк (вип. 2000р.) взяв участь у міжнародних змаганнях зі стрибків у висоту у французькому м.Ірсон. детальніше >>>
Олена Шхумова їде на Зимову олімпіаду Приємна новина надійшла із м.Берхтесгадена (Німеччина), де знаходиться штаб-квартира Міжнародної федерації санного спорту (FIL).
FIL остаточно розподілила квоти між національними олімпійскими комітетами на участь у ХХІІІ Зимових олімпійських іграх з цього виду спорту.
Україна отримала ще одну ліцензію на змагання на одномісних санях серед жінок.
Ця ліцензія дісталася вихованці Львівського училища фізичної культури Олені Шхумовій (вип. 2013р.). детальніше >>>
|
Контакти
Адреса:
м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93
В.О. Директора:
Дмитрів Мар'яна Богданівна
|