55 років1971 - 2026
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Головна




Українські санкарі в Обергофі виступили не найкраще

    У м.Обергофі (Німеччина), який є відомим зимовим курортом і спортивним центром, 4-5 лютого 2017р. відбувся VII етап Кубка світу з санного спорту.
    Українські санкарі в Обергофі виступили не найкраще. Кращим результатом збірної є 12 місце у командній естафеті. 

детальніше >>>


Учні ЛУФК доклалися до перемог ватерпольного «Динамо»

      2-5 лютого 2017р. у м.Маріуполі відбулися ігри ІІ туру чемпіонату України з водного поло серед чоловіків.
    Команда львівського «Динамо», яка після І туру очолювала турнірну таблицю, і у Маріуполі всі свої матчі виграла і ще більше зміцнила свої лідируючі позиції. 

детальніше >>>


Санкарі ЛУФК на юніорському чемпіонаті світу шості

     Збірна команда України посіла 6 місце у командній гонці на чемпіонаті світу з санного спорту серед юніорів, який з 4 до 5 лютого 2017р. проходив у м.Сігулді (Латвія). У складі команди виступали вихованці Львівського училища фізичної культури Дарія Гула, Роман Радченков, Орест Собота (всі ІІІ курс) та Михайло Савицький (вип.2015р.).

детальніше >>>


Микита Яковлєв – срібний призер юнацького чемпіонату з багатоденки на треку

    30 січня – 2 лютого 2017р. у Львові на велодромі СКА у програмі дорослого чемпіонату України з багатоденної велогонки на треку звання найсильніших велотрековиків у цьому виді змагань розіграли і юні спортсмени віком до 16 років.
       Переможцем багатоденки серед юнаків став харків’янин Богдан Данильчук

детальніше >>>


Мар’яна Шостак – срібна та бронзова призерка юнацького чемпіонату з легкої атлетики

     У м.Запоріжжі 30 січня - 1 лютого 2017р. відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед хлопців і дівчат віком до 17 років.
У бігу на 200м срібною призеркою чемпіонату стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Мар’яна Шостак (на фото). Результат Мар’яни – 25,61сек. Перемогу здобула дніпровська атлетка Тетяна Кайсен – 25,07сек. На двічі довшій дистанції у Мар’яни бронзова нагорода.

детальніше >>>


У центральних матчах національного чемпіонату «Галичанка» обмінялася перемогами з "Карпатами"

    Гандболістки львівської «Галичанки» у центральних матчах жіночої суперліги національного чемпіонату, які 4 і 5 лютого 2017р. відбулися в Ужгороді, обмінялися перемогами з головним суперником у боротьбі за чемпіонство – місцевими «Карпатами». У першій грі господарки вирвали перемогу 23:22, а у повторній зустрічі «Галичанка» взяла переконливий реванш 26:16.

детальніше >>>


Андрій Демчук і компанія підбираються до світової натурбанної еліти

    На румунському гірськолижному курорті Ватра Дорней 2-5 лютого 2017р. відбувся чемпіонат світу з натурбану – санних перегонів на натуральних трасах.
    У з’їздах на двомісних санях український екіпаж у складі студента ІІІ курсу Львівського училища фізичної культури Андрія Демчука та Мирослава Ленька посів високе 8 місце. 

детальніше >>>


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

В.О. Директора:

Дмитрів Мар'яна Богданівна















Бокс
Веслування на байдарках і каное
Вільна боротьба
Велоспорт
Водне поло
Гандбол
Кульова стрільба
Легка атлетика
Санний спорт
Спотривна гімнастика
Стрільба з лука
Сучасне п'ятиборство
Фехтування
Футбол
Непрофільні види