 |
Головна
Національний рейтинг очолюють Грачов і Івашко Федерація стрільби з лука України опублікувала національний рейтинг кращих атлетів станом на 10 червня 2012р.
Очолюють рейтинг вихованці Львівського училища фізичної культури Дмитро Грачов (вип. 2001р.) – 413,5 бала і Маркіян Івашко (вип. 1996р.) – 387,25 бала. Третім у рейтингу йде чернівчанин Андрій Дорохов – 231 бал, а четвертим – третьокурсник училища Георгій Іваницький 226,5 бала. детальніше >>>
Дем’янюк і Стуй поборються за європейські нагороди 27 червня – 1 липня 2012р. у столиці Фінляндії відбудеться чемпіонат Європи з легкої атлетики – останній офіційний старт перед Олімпійськими іграми у Лондоні.
Українська збірна вирушає у Хельсінки у складі 70 атлетів (30 чоловіків і 40 жінок). В їх числі вихованці Львівського училища фізичної культури Дмитро Дем’янюк (вип. 2000р.) та Христина Стуй (вип. 2005р.). Дмитро виборюватиме титул найкращого у стрибках у висоту, Христина побіжить 200м і естафету 4х100м. детальніше >>>
Іван Петрів – бронзовий призер чемпіонату Європи з боротьби Третьокурсник Львівського училища фізичної культури Іван Петрів виборов бронзову медаль на чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед юніорів, який у ці дні (19-20 червня 2012р.) проходить у столиці Хорватії м.Загребі. Іван посів ІІІ місце у ваговій категорії до 66кг.
У 1/8 фіналу Петрів поступився майбутньому чемпіону турку Мустафі Кая 0:2, але у втішних поєдинках за «бронзу» впевнено переміг хорвата Матея Ліповача 2:0, румуна Мадаліна Манзалу та грузина Констянтина Хабалашвілі – «на туше». детальніше >>>
У команді Юнес восьмий 8 місце на чемпіонаті Європи з фехтування (м.Леньяно (Італія), 15-20 червня 2012р.) у командному турнірі рапіристів посіла збірна команда України. У складі команди виступав вихованець Львівського училища фізичної культури Клод Юнес (вип. 2009р.). детальніше >>>
Вергелес і Тарновський стартують у Загребі З 22 до 24 червня 2012р. хорватський Загреб прийматиме чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное – останній офіційний старт у цьому виді спорту перед Іграми ХХХ олімпіади у Лондоні.
Українська збірна на чемпіонаті буде представлена 30 атлетами, які пройшли відбір на національній першості.
У складі команди європейські веслувальні нагороди виборюватимуть вихованці Львівського училища фізичної культури Віталій Вергелес (вип. 2007р.) та Олег Тарновський (вип. 2009р.). детальніше >>>
Сергій Одинак за крок від європейського п’єдесталу 19 червня 2012р. у столиці Хорватії стартував чемпіонат Європи з видів боротьби серед юніорів. У перший день змагань медалі розіграли «вільники» у вагових категоріях до 50, 60, 74, 96кг.
У ваговій категорії до 74кг цьогорічний випускник Львівського училища фізичної культури Сергій Одинак зупинився за крок від п’єдесталу пошани і посів 5 місце. У сутичці за «бронзу» Сергій поступився азербайджанцю Усубзадеву. детальніше >>>
Вадим Скрипник – срібний призер юнацького чемпіонату Учень 10 класу Львівського училища фізичної культури Вадим Скрипник посів ІІ місце у ваговій категорії до 76кг на чемпіонаті України з вільної боротьби серед юнаків віком до 17 років – т.зв. кадетів, який 12-14 червня 2012р. проходив у м.Івано-Франківську.
Однокласниця Вадима Ірина Черкас виборола бронзову медаль у змаганнях дівчат вагою до 43кг, а у ваговій категорії до 40кг дев’ятикласниця Анастасія Ямнюк – срібну.
детальніше >>>
|
Контакти
Адреса:
м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93
В.О. Директора:
Дмитрів Мар'яна Богданівна
|