49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Водне поло : Основу ватерпольної збірної на ігри Світової ліги склали вихованці ЛУФК


12 листопада 2019р. стартує Світова ліга з водного поло сезону 2020р. У цей день відбудуться ігри І туру європейської кваліфікації.
Національна збірна команда України, яка також заявилась для участі у турнірі, першу гру проведе із збірною Чорногорії у м.Никшич.
Окрім збірної Чорногорії суперником українців на першому етапі змагань  у групі «Д» буде і іспанська збірна. Матч з іспанцями відбудеться 17 грудня і також в гостях. В Україні попросту нема відповідної арени для такого рівня турнірів.
Головний тренер збірної України Валерій Завізіон визначив склад команди, яка візьме участь у грі з Чорногорією. Приємно, що основу збірної склали вихованці Львівського училища фізичної культури – їх у команді аж вісім. Це Ігор Кечеджи (ІІ курс), Нестор Бабський (ІІІ курс), Максим Осика (на фото), Костянтин Алєксєєв (обидва вип. 2018р.), Орест Джура (вип. 2017р.), Роман Грищук (вип. 2013р.), Юрій Маметьєв (вип. 2007р.) та Олександр Дядюра (вип. 2005р.). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Водне поло

Водне поло

Євген Наумчик - старший тренер юнацької збірної команди України з водного полоІгор Кечеджи, Нестор Бабський та Орест Джура - найкращі гравці чемпіонату України 2020 рокуВихованці Львівського коледжу спорту - чемпіони України з водного поло у складі Львівського «Динамо»Ватерполісти Львівського коледжу спорту - лідери юнацького чемпіонату УкраїниІгор Зінкевич: «Продовжую працювати вчителем у Львівському фаховому коледжі спорту»Ватерполісти Львівського спортколеджу очолили турнірну таблицюУ юніорському чемпіонаті ватерполісти Львівського спортколеджу поступились основним конкурентамЄвген Наумчик: «Збірні України будуть формуватися з учнів училищ фізичної культури»Бабський, Кечеджи, Булачек і Агаджанов – переможці І туру Карпатської інтерлігиІгор Зінкевич – в.о.головного тренера національної збірної України з водного полоВатерполісти ЛУФК у юніорському чемпіонаті стартували з перемогЮні ватерполісти ЛУФК достойно представляли Україну на турнірі у ПольщіВатерполісти ЛУФК - юнацькі чемпіони УкраїниВатерполісти ЛУФК – чемпіони України серед молодших юнаківОновлені команди ЛУФК і «Динамо» стартували у ватерпольному чемпіонаті України