49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Водне поло : Ігор Кечеджи – найкращий захисник «Відкритого Кубка Львова»


22 вересня у відкритому басейні Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові успішно завершилися четверті за порядком міжнародні змагання  «Відкритий Кубок Львова-2019» з водного поло - останній тур Інтернаціональної карпатської ліги.
Упродовж трьох днів ватерпольні баталії тривали за участю клубних команд України, Румунії, Польщі, Литви та Білорусі. Учні відділення водного поло Львівського училища фізичної культури виступили окремою командою під орудою Євгена Наумчика, а кращі з них - у складі львівського «Динамо». В підсумковій таблиці «динамівці» Львова опинилися на другому місці, а юні ватерполісти ЛУФК, не здобувши жодної перемоги, але отримавши неоціненний ігровий досвід, замкнули турнірну таблицю. Перемогу святкувала команда білоруського РЦОП з м. Мінська, третіми фінішували румуни – МСК «Корона» з м. Брашова.
Організатори змагань на чолі з головним суддею Юрієм Сидоровичем відзначили спеціальною відзнакою другокурсника училища Ігора Кечеджи, який виступав у титульній команді Львівщини як найкращого захисника «Відкритого Кубка Львова».
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВодне поло

Водне поло

Ігор Зінкевич: «Продовжую працювати вчителем у Львівському фаховому коледжі спорту»Ватерполісти Львівського спортколеджу очолили турнірну таблицюУ юніорському чемпіонаті ватерполісти Львівського спортколеджу поступились основним конкурентамЄвген Наумчик: «Збірні України будуть формуватися з учнів училищ фізичної культури»Бабський, Кечеджи, Булачек і Агаджанов – переможці І туру Карпатської інтерлігиІгор Зінкевич – в.о.головного тренера національної збірної України з водного полоВатерполісти ЛУФК у юніорському чемпіонаті стартували з перемогЮні ватерполісти ЛУФК достойно представляли Україну на турнірі у ПольщіВатерполісти ЛУФК - юнацькі чемпіони УкраїниВатерполісти ЛУФК – чемпіони України серед молодших юнаківОновлені команди ЛУФК і «Динамо» стартували у ватерпольному чемпіонаті УкраїниОснову ватерпольної збірної на ігри Світової ліги склали вихованці ЛУФКВихованці ЛУФК склали основу ватерпольної збірної на кваліфікацію до Євро-2020Ватерполісти ЛУФК – срібні призери міжнародного турніру у МолдовіІгор Кечеджи – найкращий захисник «Відкритого Кубка Львова»