47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Водне поло : Ватерполісти ЛУФК – чемпіони України серед юніорів


    Впродовж 25-29 квітня у м.Дніпрі проходив третій, фінальний тур чемпіонату України з водного поло серед юніорів-спортсменів віком до 18 років.
Перемігши почергово усіх своїх суперників: «Динамо» Київ 39:2, «Меотиду» Маріуполь 10:7, зб.Харківської обл.-ІІ 14:3, «СДЮШОР-ДНУ» Дніпро 13:6, зб.Харківської обл.-І 8:5, чемпіонами України стали ватерполісти Львівського училища фізичної культури.
У складі команди ЛУФК золотими медалями чемпіонів вшановані Ярослав Куліков, Орест Джура (вип. 2017р.), Максим Осика, Ярослав Поріцький, Костянтин Алєксєєв, Михайло Лісовий (11 кл.), Владислав Панченяк, Володимир Булачек, Ігор Балух, Віталій Степанюк (10 кл.), Чінгіз Агаджанов, Ігор Якубець (9 кл.). Привели команду до перемоги вчителі водного поло Юрій Сидорович та заслужений тренер України Євген Наумчик.
Підсумкове турнірне становище команд:
1.УФК Львів
- 28 очків
2.Зб.Харківської обл.-І
- 25
3.»Меотида» Маріуполь
- 18
4.СДЮШОР-ДНУ Дніпро
- 10
5.Зб.Харківської обл.-ІІ
- 4
6.»Динамо» Київ
- 3
Паралельно з юніорським чемпіонатом команди у Дніпрі розіграли першість у вищій лізі чемпіонату України серед клубних команд. Колектив ЛУФК і тут посів І місце, а у загальному заліку чемпіонату України хлопці на 5 місці після команд суперліги.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Водне поло

Водне поло

Кечеджи, Погосян і Бабський запрошені до національної збірної з водного полоВатерполісти ЛУФК закріпилися на другій позиції чемпіонату України серед чоловіківВатерполісти ЛУФК – юнацькі чемпіони УкраїниІгор Кечеджи дебютував у Світовій ватерпольній лізіВатерполісти ЛУФК – срібні призери юнацького чемпіонату УкраїниВатерполісти ЛУФК на турнірі в Боснії і Герцеговині посіли 4 місцеКоманда ЛУФК блискуче стартувала у суперлізі чемпіонату України з водного полоВатерполісти ЛУФК – переможці міжнародного турніру за Кубок Незалежності у ПольщіВатерполісти ЛУФК – срібні призери турніру за Кубок Президента МолдовиБабський, Осика і Алєксєєв взяли участь у історичних іграх Ліги чемпіонівВатерполісти ЛУФК – переможці Меморіалу Рудольфа Штоффана у СловаччиніВатерполісти ЛУФК очолили турнірну таблицю чемпіонату УкраїниВатерполісти ЛУФК – переможці міжнародного турніру у ЛитвіВатерполісти ЛУФК – чемпіони України у складі львівського «Динамо»На фінал цьогорічного чемпіонату Європи ватерполісти не поїдуть