47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Водне поло : На турнірі у Бресті ватерполісти ЛУФК шості


        Ватерпольна команда Львівського училища фізичної культури в період з 26 до 30 березня 2018р. у м.Бресті (Білорусь) взяла участь у міжнародному турнірі «Відкрита першість Брестської області» серед юнаків віком до 15 років.
Під час турніру команда училища провела 7 ігор, в трьох отримала перемоги, чотири зустрічі програла, набрала 9 очків і посіла 6 місце.
З кращого боку на турнірі, за словами старшого тренера команди Євгена Наумчика, показали себе учень 9 класу Олександр Мул (на фото) та восьмикласник Чінгіз Агаджанов.
Результати ігор команди ЛУФК у Бресті: команди м.м. Мінська 7:9, Санкт-Петербурга 6:14, Кишинева 4:15, Бреста 3:6, Врутки 7:3, Вільнюса 17:3, Вітебська 6:5.
Підсумкове розташування команд на турнір:
1. Санкт-Петербург (Російська Федерація)
- 21 очко
2. Кишинів (Молдова)
- 16
3. Брест (Білорусь)
- 13
4. Вітебськ (Білорусь)
- 12
5. Мінськ (Білорусь)
- 9
6. УФК Львів (Україна)
- 9
7. Врутки (Словаччина)
- 1
8. Вільнюс (Литва)
- 1
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВодне поло

Водне поло

Кечеджи, Погосян і Бабський запрошені до національної збірної з водного полоВатерполісти ЛУФК закріпилися на другій позиції чемпіонату України серед чоловіківВатерполісти ЛУФК – юнацькі чемпіони УкраїниІгор Кечеджи дебютував у Світовій ватерпольній лізіВатерполісти ЛУФК – срібні призери юнацького чемпіонату УкраїниВатерполісти ЛУФК на турнірі в Боснії і Герцеговині посіли 4 місцеКоманда ЛУФК блискуче стартувала у суперлізі чемпіонату України з водного полоВатерполісти ЛУФК – переможці міжнародного турніру за Кубок Незалежності у ПольщіВатерполісти ЛУФК – срібні призери турніру за Кубок Президента МолдовиБабський, Осика і Алєксєєв взяли участь у історичних іграх Ліги чемпіонівВатерполісти ЛУФК – переможці Меморіалу Рудольфа Штоффана у СловаччиніВатерполісти ЛУФК очолили турнірну таблицю чемпіонату УкраїниВатерполісти ЛУФК – переможці міжнародного турніру у ЛитвіВатерполісти ЛУФК – чемпіони України у складі львівського «Динамо»На фінал цьогорічного чемпіонату Європи ватерполісти не поїдуть