Водне поло : Наймолодші ватерполісти ЛУФК у чемпіонаті України четверті

23-27 жовтня 2017р. у м.Дніпрі відбувся третій, фінальний, тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед гравців віком до 14 років.
У зв’язку з тим, що цей вік у Львівському училищі фізичної культури є селекційним, юні ватерполісти училища виступали у чемпіонаті у складі двох команд, утворивши спільні колективи з тими дитячими осередками, з яких вони прибули на навчання – ДЮСШ №3 та «Євроспорт».
Команда «ДЮСШ №3-ЛУФК» отримала у Дніпрі 3 перемоги, одну зустріч звела унічию, у одній поступилась і у підсумку набрала 19 очків, що дало їй 4 місце у підсумковій турнірній таблиці. Бронзовим призером – збірній Харківської обл. хлопці поступились лише за гіршою різницею забитих і пропущених м’ячів.
Команда «Євроспорт-ЛУФК» здобула одну перемогу, у інших матчах поступилась. В активі команди 3-и здобутих очки і 9 місце.
З кращого боку у іграх показали себе Володимир Ліщинський (9 кл), Чінгіз Агаджанов (8кл, на фото), Дмитро Гупаловський (7кл) у команді «ДЮСШ №3-ЛУФК», Олександр Мул (9 кл) задавав тон у «Євроспорті-ЛУФК».
Результати ігор команди «ДЮСШ №3-ЛУФК» у ІІІ турі:
«УФК №1 – ДЮСШ Яни Клочкової» Харків 13:12, «Динамо – СДЮШОР №9» Київ 16:11,
«Ватерпольна академія ім.О.Баркалова» Харків 27:3, зб.Харківської обл.7:7, «Арена» Тбілісі (Грузія) 3:5.
Результати ігор команди «Євроспорт – ЛУФК»:
«Арена» 3:26, зб.Харківської обл. 9:15, УФК №1 – «ДЮСШ Яни Клочкової» 10:13, «ВА ім.О.Баркалова» 13:1, «Динамо-СДЮШОР №9» 5:11.
- 0

Учні відділення водного поло - чемпіони України! ІІ місце учнів коледжу на міжнародному турнірі з водного полоВихованці відділення водного поло – срібні призери міжнародного турніру Nereus Cup серед юніорівПеремога вихованців відділення водного поло на міжнародному юнацькому турнірі в ПольщіУчні відділення водного поло – переможці міжнародного турніру у Хорватії! Результати ІІ туру Суперліги України з водного поло20-22 жовтня, у Львові відбулися ігри І туру Суперліги чемпіонату України з водного поло Старт І туру чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд СуперлігиДруге місце команди водного поло у першому турі “WP Tour Series”ІІІ місце команди водного поло на міжнародному турнірі “Chisinau Cup”Ватерполісти вибороли срібні медалі міжнародного турніру в КишиневіШестеро ватерполістів коледжу – володарі Суперкубка України-2023 з водного полоОлександр Ричун та Олександр Максюк здобули срiбло на мiжнародному турнірі з водного полоУспіх відділення водного поло на міжнародному турнірі "Vrutky CUP"Четверо ватерполістів Львівського коледжу спорту вирушили до Чорногорії на чемпіонат Європи