Водне поло : Ватерполісти ЛУФК – бронзові призери юнацького чемпіонату

9 листопада 2012р. у м.Харкові завершився ІІІ фінальний тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків віком до 16 років.
Команда Львівського училища фізичної культури здобула у турі 3 перемоги, один матч звела унічию і в принциповій зустрічі за ІІ місце поступилася одноліткам з Харківського УФК. В сумі за наслідками усього чемпіонату (враховувалися зустрічі між фіналістами) львів’яни набрали 19 очків, що дало їм підсумкове третє місце.
У складі «УФК» м.Львів бронзовими призерами юнацької першості України 2012р. серед спортсменів віком до 16 років стали Нікіта Берніков, Олександр Воронцов, Олександр Горбунов, Роман Грищук, Ростислав Дубас, Назарій Зінкевич, Віталій Іванов, Мар’ян Ільчишин, Остап-Богдан Томашівський, Олександр Тригубенко, Юрій Яремчук (11кл.), Юрій Бенях, Геннадій Зубарєв, Владислав Шумейчук, Артур Коваль, Нікіта Андрєєв, Костянтин Кузнєцов (10кл.), Матвій Железняк, Сава Попик (9кл.).
Результати ігор команди ЛУФК у ІІІ фінальному турі:
зб.Харківської обл. 8:3, «Дельфін» м.Кишинів (Молдова) 9:9, ДВУФК №1 м.Харків 5:6, «Іллічівець» м.Маріуполь 12:7, ДЮСШ м.Одеса 6:4.
6. «Дельфін» Кишинів – 3 оч.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Учні відділення водного поло - чемпіони України! ІІ місце учнів коледжу на міжнародному турнірі з водного полоВихованці відділення водного поло – срібні призери міжнародного турніру Nereus Cup серед юніорівПеремога вихованців відділення водного поло на міжнародному юнацькому турнірі в ПольщіУчні відділення водного поло – переможці міжнародного турніру у Хорватії! Результати ІІ туру Суперліги України з водного поло20-22 жовтня, у Львові відбулися ігри І туру Суперліги чемпіонату України з водного поло Старт І туру чемпіонату України з водного поло серед чоловічих команд СуперлігиДруге місце команди водного поло у першому турі “WP Tour Series”ІІІ місце команди водного поло на міжнародному турнірі “Chisinau Cup”Ватерполісти вибороли срібні медалі міжнародного турніру в КишиневіШестеро ватерполістів коледжу – володарі Суперкубка України-2023 з водного полоОлександр Ричун та Олександр Максюк здобули срiбло на мiжнародному турнірі з водного полоУспіх відділення водного поло на міжнародному турнірі "Vrutky CUP"Четверо ватерполістів Львівського коледжу спорту вирушили до Чорногорії на чемпіонат Європи