Кульова стрільба

Титули чемпіонів України зі стрільби розіграли вихованці Львівського коледжу спорту

У Львові 13-18 вересня 2021 р. відбувся чемпіонат України з кульової стрільби у олімпійських вправах пам'яті багаторічного головного тренера національної збірної з виду спорту, заслуженого тренера України Анатолія Кукси.
     У стрільбі з пневматичного пістолета титул чемпіонки України серед жінок розіграли вихованки Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова та Тетяна Селедцова, яка сьогодні виступає за Київ. Перемогу з рахунком 238,1 на 237,5 отримала Юлія Коростильова.

Тимофій Куріпко та Яна Чучмарьова - призери юнацького чемпіонату України зі стрільби

У м.Львові 19-24 серпня 2021 р. відбулася перша частина чемпіонату України з кульової стрільби серед юнаків і дівчат віком до 18 років - молоді снайпери  виявляли сильніших у стрільбі з пістолета.
     У стрільбі зі спортивного пістолета на 25м (вправа МП-5) срібним призером чемпіонату став студент І курсу Львівського коледжу спорту Тимофій Куріпко.

І в стрільбі з гвинтівки вихованці Львівського коледжу спорту серед лідерів

12-17 серпня 2021 р. у м.Вінниці відбулася друга частина літнього чемпіонату України з кульової стрільби - тут змагалися гвинтівочники.
      У стрільбі лежачи з малокаліберної гвинтівки на 50м бронзовим призером чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту Олександр Галкін. Недавній випускник коледжу Святослав Гудзий показав шостий результат.
   У стрільбі з довільної гвинтівки на 50м з трьох положень Олександр знову третій, а Святослав восьмий.

Вихованці Львівського коледжу спорту серед переможців чемпіонату України зі стрільби з пістолета

У м.Львові 6-11 серпня 2021 р.  відбулася пістолетна частина літнього чемпіонату України з кульової стрільби
     У стрільбі змішаних команд з пневматичного пістолета чемпіонами України стала львівська пара у складі цьогорічного випускника Львівського коледжу спорту Гліба Кігітова та ще однієї вихованки закладу Юлії Коростильової. У фіналі львів'яни перестріляли чернігівський дует Галина Авраменко/Юрій Попружний з рахунком 16:12.
      У стрільбі з пневматичного пістолета серед жіночих команд збірна Львівської обл. посіла ІІ місце. Срібними призерками чемпіонату стали Юлія Коростильова, учениця 11 класу Яна Чучмарьова та ще одна випускниця Ольга Болонна.

Вихованець Львівського коледжу спорту Олег Царьков у Токіо двадцять другий у стрільбі з гвинтівки

2 серпня 2021 р. у Токіо на Іграх ХХХІІ олімпіади відбулися змагання зі стрільби з малокаліберної гвинтівки з трьох положень на 50м.
  Вихованець Львівського коледжу спорту Олег Царьков у кваліфікації настріляв 1166 очків, що у підсумку дало йому 22 місце.

У другій олімпійській вправі вихованець спортколеджу Павло Коростильов у Токіо на дев'ятому місці

2 серпня 2021 р. у Токіо на Іграх ХХХІІ олімпіади розіграні нагороди у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м.
     Олімпійським чемпіоном у цьому виді олімпійської програми  став француз Жан Кікампуа, який у фінальній дуелі подолав кубинця Леуріса Пупо 34 на 29. Бронзова нагорода дісталася китайцю Лі Юхонгу.

Вихованець спортколеджу Олег Царьков на Олімпіаді в Токіо сороковий у стрільбі

25 липня 2021 р. на олімпіаді у Токіо відбулися змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки на 10м серед чоловіків.
        Вихованець Львівського коледжу спорту досвідчений Олег Царьков у кваліфікації настріляв 621 очко, що у підсумку дало йому 40 місце.
        Ще один українець Сергій Куліш з 623,5 очками посів 29 місце.

Вихованець спортколеджу Павло Коростильов - четвертий лауреат ХХХІІ Олімпійських ігор у Токіо

У столиці Японії Токіо 24 липня 2021 р. розпочався перший змагальний день Ігор ХХХІІ олімпіади.
       У стрільбі з пневматичного пістолета на 10м четвертим лауреатом Ігор став вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов.

Вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов у фіналі Олімпійських ігор зі стрільби

Тільки що у Токіо завершився кваліфікаційний турнір зі стрільби з пневматичного пістолета на 10м серед чоловіків.
       Вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов з четвертим результатом 581 очко кваліфікувався до фіналу олімпійських змагань.
       Фінальний турнір восьми найкращих розпочнеться о 9.30. Дивитись можна на УТ-1.

Юлія Коростильова та Анастасія Німець - срібні призерки Кубка світу з кульової стрільби

У м.Осієку (Хорватія) впродовж 24 червня - 2 липня 2021 р. відбувся Кубок світу з кульової стрільби.
         У командній стрільбі з пістолета на 25м срібним призером світового Кубка стала збірна команда України у складі вихованок Львівського коледжу спорту Юлії Коростильової, Анастасії Німець (дів.прізвище Бондарук) та полтавчанки Надії Шаманової. У фінальній дуелі українки поступилися команді Чехії 12:16.
        У стрільбі на особисту першість у цій вправі Анастасія посіла 13 місце, а Юлія - двадцять перше.

Стрільці Львівського коледжу спорту серед переможців юніорського чемпіонату України

У м.Вінниці 14-19, а у Львові 21-26 червня 2021 р. відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед юніорів віком до 20 років. У Львові змагалися пістолетники.
          У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м (вправа МП-7 - 50 пострілів) чемпіоном України з результатом 278 очків став студент І курсу Львівського коледжу спорту Роман Плескун. Три пункти переможцю поступився його однокурсник Назар Козій. Назар - срібний призер чемпіонату. Ще один першокурсник Володимир Поліщук посів 6 місце, а одинадцятикласник Тимофій Куріпко - восьме.

Вихованка спортколеджу Юлія Коростильова - бронзова призерка кубка світу зі стрільби

У м.Осієку (Хорватія) 24 червня 2021 р. розпочався Кубок світу зі стрільби.
         У перший день змагань бронзовою призеркою Кубка стала вихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова. Юлія посіла ІІІ місце у стрільбі з пневматичного пістолета на 10м.

Друге європейське "срібло" вихованця спортколеджу Володимира Пастернака

У м.Осієку (Хорватія) 5 червня 2021 р. завершився чемпіонат Європи зі стрільби.
          В останній день змагань срібними призерами чемпіонату у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м стала збірна команда України у складі вихованця Львівського коледжу спорту Володимира Пастернака, ще одного львів'янина олімпійського чемпіона Олександра Петріва та полтавчанина Максима Городинця.

Вихованка спортколеджу Анастасія Німець у командній стрільбі з пістолета четверта в Європі

У м.Осієку (Хорватія), де у ці дні проходить чемпіонат Європи зі стрільби, 3 грудня 2021 р. визначилися переможці у командній стрільбі з пістолета на 25м серед жінок.
       Чемпіоном Європи стала збірна Німеччини, яка у фінальній дуелі перемогла Болгарію 16:10.

Вихованці Львівського коледжу спорту розіграли європейське "золото" зі стрільби

У м.Осієку (Хорватія), де у ці дні проходить чемпіонат Європи зі стрільби, 2 грудня визначилися переможці у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м змішаними командами.
       У фінальній дуелі зійшлися дві українські команди: збірна України-І, за яку виступали вихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова та ще один львів'янин олімпійський чемпіон Олександр Петрів і збірна України-ІІ у складі вихованців коледжу Анастасії Німець (дів.прізвище Бондарук) і Володимира Пастернака.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"