47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : ТренериКоневич Роман Васильович - старший вчитель вдділення кульової стрільби, 26 років 2 міс. педстажу, «спеціаліст вищої категорії», Заслужений тренер України.

Малхасян Такуї Хоренівна - вчитель кульової стрільби, 46 років 3 міс. педстажу, «спеціаліст», майстер спорту.

Моклович Володимир Ярославович - вчитель кульової стрільби, 16 років 6 міс. педстажу, «спеціаліст першої категорії», майстер спорту.

Юрченко Володимир Миколайович - вчитель кульової стрільби, 41 рік педстажу, «спеціаліст», майстер спорту міжнародного класу, Заслужений тренер України.

Коростильова Валентина Іванівна - вчитель кульової стрільби, 25 років 3 міс. педстажу, «спеціаліст вищої категорії», Заслужений тренер України.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю КізиміНа чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФКНа юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом УкраїниЮрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільбиСтрільці ЛУФК задавали тон на юніорському чемпіонатіНа етапі Кубка світу у Мюнхені Коростильов десятийГалкін, Царьков і Коростильова взяли участь у етапі Кубка світу у Форті БеннінгуСоломія Возняк у фіналі Європейської юнацької ліги зі стрільбиНа «Поліському полюванні» у Чернігові Антощак «вполювала» золоту кулюНа Гран Прі Визволення Кізима і Баблюк зустрілися у очній дуеліДля попадання у фінальну вісімку Кубка світу Коростильову забракло одного очкаКізима, Гілевич і Баблюк – дворазові призери міжнародних змагань у БудапештіСеред пістолетників тон на молодіжному чемпіонаті задавали Коростильов і КолесникСеред молодих стрільців по рухомій мішені в Україні найкращі Кізима і ГілевичПавло Коростильов – срібний лауреат Гран Прі Юзефа Запедзкого