ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : ТренериКоневич Роман Васильович - старший вчитель вдділення кульової стрільби, 26 років 2 міс. педстажу, «спеціаліст вищої категорії», Заслужений тренер України.

Малхасян Такуї Хоренівна - вчитель кульової стрільби, 46 років 3 міс. педстажу, «спеціаліст», майстер спорту.

Моклович Володимир Ярославович - вчитель кульової стрільби, 16 років 6 міс. педстажу, «спеціаліст першої категорії», майстер спорту.

Юрченко Володимир Миколайович - вчитель кульової стрільби, 41 рік педстажу, «спеціаліст», майстер спорту міжнародного класу, Заслужений тренер України.

Коростильова Валентина Іванівна - вчитель кульової стрільби, 25 років 3 міс. педстажу, «спеціаліст вищої категорії», Заслужений тренер України.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На чемпіонаті України Коростильов переміг з рекордом УкраїниІгор Кізима – дворазовий чемпіон Європи та володар Гра Прі зі стрільби Конарєва, Возняк і Шевченко на чемпіонаті Європи четвертіПодвійна перемога і світовий рекорд Павла Коростильова на чемпіонаті ЄвропиЮрій Колесник – дворазовий срібний призер чемпіонату ЄвропиПавло Коростильов – чемпіон та рекордсмен Європи Пастернак і Злонкевич посягнули на авторитетівПавло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини за результатами червняЧергове "золото" і повторення світового рекорду Павла КоростильоваПоліні Конарєвій до фіналу чемпіонату світу забракло одного очкаПавло Коростильов – дворазовий чемпіон світу з швидкісної стрільби з пістолета"Бронза" і "срібло" Павла Коростильова на юніорському чемпіонаті світуБлискучий виступ стрільців ЛУФК на юнацькому чемпіонаті УкраїниСтрільці ЛУФК з «Поліського полювання» повернулися з золотими кулямиНа Кубку світу у Габалі Царьков за мить від фіналу