55 років1971 - 2026
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба


У стрільбі по рухомій мішені на чемпіонаті України рівних не було Ігорю Кізимі

    У м.Чернігові 27 липня-2 серпня 2018р. звання чемпіонів України розіграли стрільці по рухомій мішені.
     У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м по мішені, що рухається спочатку повільно, а потім швидко (вправа ГП-12) перемогу здобув минулорічний випускник Львівського училища фізичної культури Ігор Кізима (на фото). 


На чемпіонаті України зі стрільби у пістолетній групі домінували вихованці ЛУФК

        27 липня – 2 серпня 2018р. відразу в трьох містах – Києві, Львові і Чернігові – відбувся чемпіонат України з кульової стрільби.
Така ситуація склалася через пожежу на стрілецькому комплексі СКА у Львові, яка сталася 10 червня.
Пістолетна група вітчизняних стрільців змагалася у Львові у тирі «Динамо».

На юніорському чемпіонаті зі стрільби Возняк і Клещенко перемогли з новим рекордом України

   У м. Києві 1-7 липня 2018р. відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед спортсменів-юніорів віком до 18 років.
    У стрільбі змішаних команд з пневматичного пістолета перемогу з новим юніорським рекордом України – 473,6 очка здобули вихованці Львівського училища фізичної культури Соломія Возняк (вип. 2018р., на фото) та Сергій Клещенко (вип. 2017р.). 

Юрій Колесник і Соломія Возняк – призери юніорського Кубка світу зі стрільби

У м.Зуль (Німеччина) 22-29 червня 2018р. відбувся Кубок світу з кульової стрільби серед юніорів.
      У швидкісній стрільбі з пістолета (вправа МП-8) срібним призером змагань у командній першості стала збірна команда України у складі полтавця Максима Городинця, Дениса Ворони з Івано-Франківщини та студента І курсу Львівського училища фізичної культури Юрія Колесника ( на фото). 

Стрільці ЛУФК задавали тон на юніорському чемпіонаті

У м.Львові на стрілецькому комплексі СКА 30 травня – 5 червня 2018р. відбувся чемпіонат України з кульової стрільби серед юніорів – стрільців віком до 20 років.
   У стрільбі зі спортивного пістолета на 25м (вправа МП-5) чемпіоном України став студент І курсу Львівського училища фізичної культури Юрій Колесник (на фото). Результат Юрія – 585 очків. 

На етапі Кубка світу у Мюнхені Коростильов десятий

У м.Мюнхені (Німеччина) 22-29 травня 2018р. відбувся етап Кубка світу з кульової стрільби.
         У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м (вправа МП-8) 10 місце у Мюнхені посів студент ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото). Володимир Пастернак (вип. 2008р.) показав двадцять другий результат, Роман Бондарук (вип. 1992р.) – сорок перший. Переміг китаєць Юнмін Лін, який у фіналі набрав 32 влучення. 

Галкін, Царьков і Коростильова взяли участь у етапі Кубка світу у Форті Беннінгу

     Троє вихованців Львівського училища фізичної культури взяли участь у етапі Кубка світу з кульової стрільби, який 7-15 травня 2018р. відбувся на військовій базі США Форт Беннінг, що у штаті Джорджія.
У стрільбі з довільної гвинтівки з трьох положень (вправа МГ-6) Олександр Галкін (на фото) посів 12 місце. Результат Олександра – 1168 очків.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

В.О. Директора:

Дмитрів Мар'яна Богданівна