54 років1971 - 2025
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : ЛДУФК святкує 65и річчя


3-4 листопада 2011р. у Львівському державному університеті фізичної культури відбулися урочистості з нагоди 65 річчя від дня заснування цього навчального закладу. Колектив ЛДУФК з нагоди ювілею вітали численні гості: народний депутат України Віктор Корж, голова Львівської обласної ради Олег Панкевич, заступник міського голови Львова Василь Косів, представники вищих навчальних закладів м.Львова, України та з-за кордону.
Участь у святкуваннях взяв і директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак, який привітав колектив університету і від імені студентського і викладацького складу ЛУФК подякував його викладачам за безкорисливу і плідну працю в рамках Галицького навчально-наукового комплексу при Львівському державному університеті фізичної культури. Директор УФК підкреслив, що спільною сатисфакцією обидвох споріднених закладів є те, що сьогодні Львівське училище фізичної культури є одним з кращих в Україні по підготовці спортивного резерву до національних збірних команд України, а Львівський університет фізичної культури – лідером у університетському спорті.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Окопний Андрій Михайлович,

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент













History of Ukrainian State


Непрофільні види

Непрофільні види

Профорієнтаційний західЛітературний салон «Сумніших оповідей не знайдете, ніж про любов Ромео і Джульєтти» ПРИВІТАННЯ З БЛАГОВІЩЕННЯМ!ЕКСКУРСІЯ УЧНІВ 10-Б КЛАСУ НА ГОРУ КОСТРИЧА (1585 м. над рівнем моря)Звіт тижня іноземних мов МАКСИМ ЗІНЧУК - БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР КУБКУ ЄВРОПИ З ДЗЮДО СЕРЕД КАДЕТІВ ВИПУСКНИЦЯ КОЛЕДЖУ АНАСТАСІЯ ШЕПІЛЕНКО СТАЛА АБСОЛЮТНОЮ ЧЕМПІОНКОЮ УКРАЇНИ З ГІРСЬКОЛИЖНОГО СПОРТУВІТАЄМО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ З ДНЕМ ДОБРОВОЛЬЦЯ «БОРІТЕСЯ — ПОБОРЕТЕ!»: сьогодні відзначаємо 211 років з дня народження Тараса ШевченкаМАКСИМ ПАРХОМЕНКО - БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ U-21 З ДЗЮДОДЕНЬ РІДНОЇ МОВИПРОХОДЖЕННЯ ТРЕНІНГУ З НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ СТУДЕНТАМИ КОЛЕДЖУУЧЕНЬ КОЛЕДЖУ- ВІЦЕЧЕМПІОН УКРАЇНИ СЕРЕД КАДЕТІВ З ДЗЮДО Єдність і стійкість: уроки історії та підтримка лідера у боротьбі за УкраїнуВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ