54 років1971 - 2025
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : ВІТАЄМО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ З ДНЕМ ДОБРОВОЛЬЦЯ


 Щороку в Україні відзначають 14 березня День добровольця. Це свято з'явилося в нашій країні 2017 року, щоб показати повагу до наших військових і відзначити неймовірну хоробрість чоловіків і жінок, які взяли до рук зброю для захисту держави.
  На жаль, після початку військових дій у 2014 році безліч добровольців віддали найдорожче за Україну - своє життя. Найбільше воїнів загинуло в період повномасштабної війни.
  Дата, коли день добровольця, була обрана неспроста. Ми святкуємо 14 березня день українського добровольця на честь подій одинадцятирічної давнини. У 2014 році воїни-добровольці, які були учасниками Самооборони Майдану, вирушили на військовий полігон, розташований у населеному пункті Нові Петрівці. Вони сформували перший в Україні добровольчий батальйон для боїв у рамках АТО.
Не всі знають, але широко відомий полк "Азов" був сформований як добровольчий батальйон у травні 2014 року в місті Маріуполь.
  У лютому 2023 року для захисту нашої землі та людей почали формуватися нові штурмові бригади добровольців - "Гвардія наступу".
Якщо серед ваших близьких є добровольці, обов'язково привітайте їх, щоб віддати честь їхній хоробрості
  Щиро вітаємо чоловіків і жінок, які добровільно зі зброєю в руках відстоюють незалежність нашої держави та захищають своїх співгромадян! Бажаємо вам енергії, сил, міцного здоров'я та душевного спокою! Ваш подвиг ніколи не буде забутий!
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Окопний Андрій Михайлович,

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент

Анонси
26.02.2025 1/8 фіналу "Кубку ДЮФЛУ 2025" ЛФКС-КАРПАТИ U-16 — АФ Рух U-16












History of Ukrainian State


Непрофільні види

Непрофільні види

МАКСИМ ЗІНЧУК - БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР КУБКУ ЄВРОПИ З ДЗЮДО СЕРЕД КАДЕТІВ ВИПУСКНИЦЯ КОЛЕДЖУ АНАСТАСІЯ ШЕПІЛЕНКО СТАЛА АБСОЛЮТНОЮ ЧЕМПІОНКОЮ УКРАЇНИ З ГІРСЬКОЛИЖНОГО СПОРТУВІТАЄМО НАШИХ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ З ДНЕМ ДОБРОВОЛЬЦЯ «БОРІТЕСЯ — ПОБОРЕТЕ!»: сьогодні відзначаємо 211 років з дня народження Тараса ШевченкаМАКСИМ ПАРХОМЕНКО - БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ U-21 З ДЗЮДОДЕНЬ РІДНОЇ МОВИПРОХОДЖЕННЯ ТРЕНІНГУ З НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ СТУДЕНТАМИ КОЛЕДЖУУЧЕНЬ КОЛЕДЖУ- ВІЦЕЧЕМПІОН УКРАЇНИ СЕРЕД КАДЕТІВ З ДЗЮДО Єдність і стійкість: уроки історії та підтримка лідера у боротьбі за УкраїнуВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІМИХАЙЛЮК ОЛЬГА – серед переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.Тараса ШевченкаУЧНІ КОЛЕДЖУ - ПЕРЕМОЖЦІ МІЖНАРОДНОГО СТУДЕНТСЬКОГО ЯРМАРКУ В ЕСТОНІЇ Про чат бот «СПАЛИ ФСБЕШНИКА»!Сьогодні 2 лютого 2025 р. випускнику коледжу, Дмитру Сидоруку виповнилося б 42 роки..ПРОХОДЖЕННЯ ТРЕНІНГУ «СПОРТИВНИЙ ТРЕНЕР +» ПРАЦІВНИКАМИ КОЛЕДЖУ