 |
Непрофільні види
НЕЗАЛЕЖНІСТЬ І СВОБОДУ ТРЕБА ВИБОРЮВАТИ І ЗАХИЩАТИ! З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНЦІ!
Вихованці коледжу спорту - переможці та призери Європейських університетських ігор У м.Лодзі (Польща) 17-30 липня 2022 р. вдбулися шості за ліком Європейські університетські ігри - мультиспортивні змагання серед університетів.
У Лодзі успішно виступили команди з гандболу та водного поло Львівського державного університету фізичної культури ім.Івана Боберського, укомплектовані, в основному, недавніми випускниками Львівського коледжу спорту.
Друга нагорода вихованця коледжу Станіслава Корчемлюка на європейському олімпійському фестивалі В заключний день XVI літнього Європейського молодіжного олімпійського фестивалю, який з 24 до 30 липня 2022 р. відбувався у м.Банська Бистриця (Словаччина), срібну крапку у виступах українців поставили дзюдоїсти. Збірна України посіла ІІ місце у командних змаганнях. У фіналі українці поступилися Азербайджану 0:4, а перед тим перемогли команди Туреччини 4:3, Ізраїлю 4:1 та Грузії 4:2.
Станіслав Корчемлюк - переможець Європейського олімпійського фестивалю з боротьби дзюдо У м.Банська Бистриця (Словаччина), де у ці дні проходить XVI літній Європейський молодіжний олімпійський фестиваль, 28 липня 2022 р. відбулися поєдинки з боротьби дзюдо у ваговій категорії до 81кг. Блискучу перемогу у цьому виді змагальної програми отримав минулорічний випускник Львівського коледжу спорту Станіслав Корчемлюк.
Львівський фаховий коледж спорту оголошує прийом студентів на І курс Львівський фаховий коледж спорту оголошує прийом студентів на І курс на спеціальність "Фізична культура і спорт" на освітньо-кваліфікаційному рівні фахового молодшого бакалавра.
На навчання приймаються перспективні спортсмени - члени та кандидати до збірних команд України на такі спортивні спеціалізації: бокс, веслування на байдарках і каное, вільна та жіноча боротьба, велоспорт, водне поло (хлопці), гандбол (дівчата), кульова стрільба, легка атлетика, санний спорт, стрільба з лука, сучасне п'ятиборство, фехтування, футбол (хлопці).
Анастасія Німець - найкраща спортсменка Львівщини у червні 2022 року Вихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець (дів.прізвище Бондарук) визнана найкращою спортсменкою Львівщини у червні 2022 року.
Цим почесним титулом відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Анастасія вшанована за прекрасний виступ на Кубку світу з кульової стрільби, який на початку місяця відбувся у столиці Азербайджану м.Баку.
Каріна Сидорак на чемпіонаті Європи з художньої гімнастики шоста У м.Тель-Авіві (Ізраїль) 15-19 червня 2022 р. відбувся чемпіонат Європи з художньої гімнастики. У групових вправах з п'ятьма обручами 6 місце на чемпіонаті посіла збірна команда України, у складі якої виступала учениця 9 класу Львівського коледжу спорту Каріна Сидорак.
|
Контакти
Адреса:
м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93
В.О. Директора:
Дмитрів Мар'яна Богданівна
|