55 років1971 - 2026
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види


Михайло Костюк зустрівся з «Галичанкою»

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк зустрівся з гравцями та тренерським складом жіночої гандбольної команди «Галичанка». Мета зустрічі – пошук фінансової підтримки, спонсорів і партнерів для забезпечення подальшого існування цієї самобутньої команди. Як наслідок, бути партнерами команди зголосилися ТзОВ «Барком-Родинна ковбаска» та НВП «Гетьман».
«Колектив «Галичанки» має за собою яскраві сторінки успіху, але сьогодні вирішує долю свого існування в орбіті українського та європейського спорту. Наше завдання – не дати згорнути роботу одному із перспективних представників ігрових видів спорту для Львівщини.

Свято Першого дзвоника


Львівське училище фізичної культури повідомляє, що свято Першого дзвоника відбудеться 2 вересня о 12 год. на шкільному майданчику.
Запрошуємо батьків і випускників.
Дрес-код – вишиванки!


Степан Родак: «Олімпійські медалі – не самоціль»

Степан Родак         Заступник Голови відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак по гарячих слідах для IA ZIK проаналізував результати виступів українців на іграх лондонської Олімпіади.


Шемякіна і Стуй нагороджені орденами

За досягнення високих спортивних результатів на ХХХ літніх Олімпійських іграх у Лондоні, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України Указом Президента України від 15 серпня 2012р. вихованки Львівського училища фізичної культури Яна Шемякіна (вип. 2005р.) та Христина Стуй (вип. 2005р.) нагороджені орденами «За заслуги» ІІІ ступеня та Княгині Ольги ІІ ступеня відповідно. Державними нагородами відзначені і особисті тренери спортсменок Андрій Орліковський та Дмитро Яремчук.
Нагадаємо, що Яна Шемякіна на Іграх Лондонської олімпіади виборола золоту нагороду у фехтуванні на шпагах, а Христина Стуй стала бронзовим призером у легкоатлетичній естафеті 4х100м.
Вітаємо!


У медальному заліку на олімпіаді Україна чотирнадцята

Українські спортсмени на Ігри ХХХ олімпіади у Лондоні завоювали 20 медалей і посіли 14 місце у «золотому» медальному заліку серед 204 країн-учасниць. В активі нашої збірної 6 золотих, 5 срібних та 9 бронзових нагород. За загальною кількістю медалей українці поділили 11 місце з нідерландцями.


Іван Боберський: виховання нового українця – основне завдання спорту

Іван Боберський14 серпня 1873 року народився духовний батько українського спорту Іван Боберський. Людина, яка власним прикладом заохочувала наших співвітчизників до занять фізичною культурою та до національного відродження. Роботи, які залишив по собі професор Української Академічної гімназії продовжують залишатись і в наш час актуальними і гідними того аби їх вивчати.


Вікторія Ленишин – п’ятий лауреат ХХХ літніх Олімпійських ігор з художньої гімнастики

Вікторія ЛенишинЗбірна команда України з художньої гімнастики посіла 5 місце у групових вправах на Іграх ХХХ олімпіади у м.Лондоні. У складі збірної п’ятим лауреатом Ігор стала колишня учениця Львівського училища фізичної культури Вікторія Ленишин (р.р.навч. 2006-2007).
Домінували ж у художній гімнастиці росіянки, які перемогли як у особистих, так і групових змаганнях.


Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

В.О. Директора:

Дмитрів Мар'яна Богданівна