55 років1971 - 2026
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Діана Токарська - найграмотніша учениця Львівського коледжу спорту


  У рамках тижня української писемності і мови у Львівському коледжі спорту відбувся конкурс на найграмотнішого учня. Переможницею конкурсу стала учениця 11 класу Діана Токарська. Отож, Діана Токарська - найграмотніша учениця Львівського коледжу спорту! Діана займається художньою гімнастикою - вона кандидат в майстри спорту.
 Окрім Діани у п'ятірку кращих за знанням рідної мови увійшли одинадцятикласник Владислав Коваль, десятикласники Домініка Петрусь і Єгор Черненко та учениця 9 класу Альбіна Клєфас.
 Владислав і Єгор займаються футболом і є лідерами команд своїх вікових категорій. Домініка - фехтувальниця. Вона - кандидат в майстри спорту та призерка юнацьких і юніорських чемпіонатів України. Альбіна - кандидат в майстри спорту з боротьби.
 Детальніша інформація про результати конкурсу на найграмотнішого учня Львівського коледжу спорту за посиланням: ufk.lviv.ua/ua-study-sub-compet.html
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

В.О. Директора:

Дмитрів Мар'яна Богданівна















Непрофільні види

Непрофільні види

Екскурсія до музею "Арсенал"«Львівська Цитадель: історія, архітектура, геометрія»"Безпечна дорога додому" КУБОК ШАШКЕВИЧА ПІДКОРЕНО: НАШІ ДЗЮДОЇСТИ ПОВЕРТАЮТЬСЯ З НАГОРОДАМИВІД ІДЕЇ — ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ВИЗНАННЯ: КОМАНДА КОЛЕДЖУ — ПРИЗЕР НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ «JA КОМПАНІЯУ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ - ВІДВІДИНИ ПРОСТОРУ ARCHERY CLUB.X10МЕДАЛІ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З ХУДОЖНЬОЇ ГІМНАСТИКИ — У НАШИХ ВИХОВАНОК