53 років1971 - 2024
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Підсумки тижня математики у Львівському коледжі спорту


     З 24 по 30 листопада 2020р. у фаховому коледжі спорту проходив тиждень математики. Упродовж тижня навчитися брати участь у різноманітних конкурсах, що сприятимуть розвитку математичної культури та грамотності учнів, логічного, аналітичного та просторового мислення, підвищення інтелектуального рівня, формулювали б у них практичні навички застосування знань, які змогли здобути уроки математики. до навчальної діяльності, формування наукового світогляду, розширення та поглиблення знань, підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів до математики.
Заходи були спрямовані на:
- розвиток творчої фантазії;
- логічного мислення;
- уміння орієнтуватися в інформаційному просторі;
- підвищення інтересу до вивчення математики;
- розвиток пізнавальної діяльності;
- формування необхідності, відповідальності, креативності.
     Розпочався Тиждень математики математичною п'ятихвилинкою, коли було оприлюднено план проведення Тижня, завдання, які були створені перед учнями школи.
 
    У рамках тижня математики у 8-х класах була проведена інтелектуально-пізнавальна гра «LG« Еврика »- Математика - 2020» (вчитель  Качкевич Л.Г. ). Спеціально активні були такими вучнями, як  Домчак Н., Грінчишин А., Петрусь Д., Пеняк А., Турянський Р.
 
    Для учнів 11-Б та 11-В класів вчителем Стасишин У.І. була запропонована ділова гра «Пробне ЗНО-2020» .Учні працювали над завданнями Пробного ЗНО та за кожну правильну відповідь отримували бонуси. До досягнення високого та достатнього рівнів формулювали проблемні питання та колективно намагалися їх вирішити. Найбільше бонусів у 11-Б отримали: Драч В., Дуда З. та Зелик А. , в 11-В - Демко В., КозловськийД., Тирлич Т.
   З учнями 9-А класу вчителем математики Кобилецькою О.І.був проведений інтелектуальний математичний аукціон геометричних фігур. Метою гри було поглибити їх знання з математики, дати додаткові знання про геометричні фігури, історію їх виникнення, розробити зміст аналізу і порівнювати геометричні фігури з реальними речами повсюдності. На аукціоні дітей використовували математичні гроші («цифри») для придбання бажаних речей, які «заробляли» за активну участь у конкурсах. Активні були всі учасники, особливо відзначені Єлманова А., Ямковий А., Хацинський М.
 
    Такий же аукціон був проведений з учнями 7-го класу ( вч.Стасишин У.І. ), де активними були Корчак О, Ясінський В., Клєфас А., Нікітіч Н., Зелінський І.
 
    Для учнів 10-Г класу ( вч.Юрчишин О.Г ) було проведено урок експозиції “Галерея видатних математиків”. У рамках уроку були запропоновані біографічні розповіді про деякі математики з України, які внесли значний вклад у світову та європейську науку: Г.Ф. Вороного, М.П. Кравчука, М.В. Остроградського, В.М. Глушкова, М.О. Зарицького, В.Й. Левицького. Учасники відвідування про їхнє особисте життя, віддалені служби математики та про наукові відкриття, відомі в Україні та далеко за її межами. Активно проявили себе користувачі Вітвицький В., Галкін О., Лозанюк В.
 
    Цікаво пройшов урок алгебри в 9-Б класі ( вч. Кобілецька О.І. ) під назвою «Координатна площина». Дві команди учнів «Ікс» та «Ігрик» отримали своє завдання, де були вказані методи перетворення графічних функцій. Учні продемонструвати знання теоретичного матеріалу, зміцнення, зміна орієнтуватися в нестандартних умовах, залагодити роботу в командах. Учасники гри були активними, чітко відповідали за завдання конкурсу та всі були нагороджені медалями від «Функції». Спеціально активні були Ломага О., Скрягін А., Коваль В.
 
   Також з учнями 11-А класу ( вч.Стасишин У.І.) було проведено конкурс «Задачі з сирниками». Гнути, ламати і підпалювати сірники не можна. Головоломки з сірниками вже зараз доступні популярності. Вони прекрасно розвивають логіку та просторове мислення. Добре працювали над даними завданнями Орлевич М, Василів О., Літинець М.
 
    На уроках інформатики ( вч. Кобілецька О.І. ) навчилися 9-х класів вчинили будувати графіки функції методу математичного аналізу за допомогою комп'ютерної програми, на яких закріпили набуті знання та зміст з алгебри з тем «Властивості функцій». Найактивнішими були Ковальчук В., Доценко В., Корнеляк М., Дутко А. (9-В клас), Бондаревська М., Кулікова В., Качмар Н. (9-А клас), Коваль В., Костюк Р., Коробов М. (9-Б клас).
   Фотосупровід заходів можна переглянути в галереї: http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-tyzhden_matematyky_2020.html .
      Протягом тижня навчання школи виготовляли математичні стінгазети, у яких проявляли зміна відшукати цікаву інформацію, використовуючи різні джерела, свої художньо-естетичні таланти та навігаційні зображення. Найактивнішими були у нас 7-9 класів.
      Також можна традиційно перевірити тижня математики, яку написали письмову роботу для визначення кращого математичного матеріалу, результати якої можна переглянути за покликом: http://ufk.lviv.ua/ua-study-sub-tushden_matematuku.html .
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Окопний Андрій Михайлович,

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент













History of Ukrainian State


Непрофільні види

Непрофільні види

Шлях кар'єрної реалізації українців за кордоном через освітуПідсумки тижня математики 2024ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ шкільного туру предметних олімпіад!ДЕСЯТИКЛАСНИКИ КОЛЕДЖУ ПРОСЛУХАЛИ ЦІКАВУ ЛЕКЦІЮ ВІД АНДРІЯ СОВИ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА З ЦЬОГОРІЧНИМИ ВИПУСКНИКАМИ 11 КЛАСУМАКСИМ ЗІНЧУК - ЧЕМПІОН УКРАЇНИ З ДЗЮДО U-17!Музейний урок на об’єктіДобра справа до дня святого МиколаяДень Гідності та СвободиУчні 10-Б класу відвідали ЖовквуГЕРОЯМ ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ І СЛАВАЮЛІЯ СЕГЕДІЙ ТА МАРТА КРИЖАНІВСЬКА - НА ІІІ МІСЦІ У КОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ!STEM урок з хімії та географії у Дрогобицькій солеварніДень української писемності та мови - 2024ЛЕКЦІЯ ПРОЄКТУ «СУПЕРГЕРОЇ МІЖ НАМИ» З ВИХОВАНЦЯМИ КОЛЕДЖУ