54 років1971 - 2025
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : Олександра Асланян: «От і закінчився цей непростий чемпіонат світу»


Після закінчення чемпіонату світу з художньої гімнастики, що проходив з 22 по 27 вересня у м. Ізмірі (Туреччина), його учасниця Олександра Асланян, яка свого часу навчалася у Львівському училищі фізичної культури, поділилася враженнями від змагань з нашою прес-службою.
- Олександро, у яких вправах змагалася на чемпіонаті?
- У складі збірної команди України виступала у групових вправах.
- Коли ти ділилася враженнями від змагань, сказала: «От і закінчився цей непростий чемпіонат світу». Чим саме він був складний для тебе?
- Тому що для мене він перший та, сподіваюся, не останній.
- З якими досягненнями повернулася твоя команда з чемпіонату світу?
- У групових вправах з одним предметом (булави) посіли 6-е місце, а у вправах з двома предметами (3 мячі+2 стрічки) стали четвертими. У багатоборстві – сьомі.
- Тобто, у всіх вправах ви опинялися буквально за крок від п’єдесталу… Як вважаєш, чого забракло, щоб виграти хоча б одну медаль?
- Наша команда дуже молода, для більшості дівчат це дебютний чемпіонат світу. Я, ще одна львів’янка Настя Возняк (також навчалася у ЛУФК), Олександра Грідасова та Ольга Михальчук виступали вперше. Лише двоє з команди - Валерія Гудим та Олена Дмитраш мали досвід таких змагань. Тож, вважаю, як для першого разу, ми показали високий результат.
- Чи так само задоволені вашим виступом тренери Ірина та Альбіна Дерюгіни?
- Незважаючи на те, що медалей не здобули, тренери задоволені. Ми зробили все, що було у наших силах.
- А які завдання ставили перед вами на ці змагання?
- Потрапити до фіналу, а там вже по можливості боротися за п’єдестал.
- Саша, у складі своєї команди ти назвала шістьох гімнасток, а у групових вправах змагаються п’ятеро. Хто з дівчат не виходив на килим, а був на лаві запасних?
- Виступали всі. Просто в булавах запасною була Дмитраш, а у стрічках та м’ячах – Михальчук.
- Наскільки важкою була підготовка до Ізміру?
- Тренувалися не менше дев’яти годин щодня. Тренування обов’язково включало 5 чистих прогонів поспіль однієї вправи, а також 3 чистих прогони іншої.
- Не раз доводилося чути, що багато гімнасток, хоч і мріють потрапити до школи Дерюгіних, у подальшому не витримують жорсткої підготовки в її стінах…
- До всього можна звикнути. І якщо є бажання, всі труднощі можна перебороти. Звичайно, буває нестерпно важко, та є рідні і близькі люди, які завжди підтримують і не дають здатися.
 - Як давно ти в школі Дерюгіних?
- До школи я приїхала, коли мені було 14 років. Не лише рік, а й день цей пам’ятаю: 3 січня 2011 року.
- До чого з дівчатами готуєтеся зараз?
- З наступного року Федерація гімнастики України змінює предмети, з якими працюють художниці у групових виступах. У вправах з одним предметом це будуть стрічки, з двома – 3 обручі та 2 булави. А це відповідно і нові номери, які зараз складають наші тренери. Тож будемо працювати, працювати і ще раз працювати (сміється).
Розмовляла Наталія Васьо

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Окопний Андрій Михайлович,

Кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент













History of Ukrainian State


Непрофільні види

Непрофільні види

ВІТАЄМО ВСІХ З НОВИМ 2025 РОКОМ!!!ВІТАННЯ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!НАГОРОДЖЕННЯ ТРЕНЕРІВ КОЛЕДЖУПідсумки тижня профорієнтаціїШлях кар'єрної реалізації українців за кордоном через освітуПідсумки тижня математики 2024ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ПРИЗЕРІВ шкільного туру предметних олімпіад!ДЕСЯТИКЛАСНИКИ КОЛЕДЖУ ПРОСЛУХАЛИ ЦІКАВУ ЛЕКЦІЮ ВІД АНДРІЯ СОВИ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА З ЦЬОГОРІЧНИМИ ВИПУСКНИКАМИ 11 КЛАСУМАКСИМ ЗІНЧУК - ЧЕМПІОН УКРАЇНИ З ДЗЮДО U-17!Музейний урок на об’єктіДобра справа до дня святого МиколаяДень Гідності та СвободиУчні 10-Б класу відвідали ЖовквуГЕРОЯМ ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ І СЛАВА