У середу 21 жовтня 2015р. відбулися два перенесені матчі 6 туру чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких закладів за участю команд Львівського училища фізичної культури.
10 і 8 класи зійшлися у «карпатівському» дербі з своїми однолітками з СДЮШОР «Карпати». Зустрічі між цими суперниками завжди відзначаються особливою принциповістю. Так було і цього разу.
Вихованець відділення футболу Львівського училища фізичної культури Дмитро Трухнін (вип. 2000р.) оголосив про завершення своєї спортивної кар’єри. Останнім клубом Дмитра (на фото) була ужгородська «Говерла».
Вихованець Львівського училища фізичної культури Петро Намуйлик (вип. 2013р.) впродовж найближчих років буде грати у Словенії. Петро (на фото) підписав трирічний контракт з п’ятою командою словенської екстраліги ФК «Заврч» з однойменного міста.
Січ, Веремієнко і Донцов готуються до європейської кваліфікації
26 жовтня 2015р. у Молдові стартує кваліфікаційний раунд відбору до чемпіонату Європи з футболу 2016р. серед гравців віком до 17 років у 13 відбірній групі, участь у якому візьме і юнацька збірна команда України. Суперниками українців будуть команди Боснії та Герцеговини, Естонії та господарів. Дві кращі команди з групи виходять до наступного етапу змагань.
У матчі з «Говерлою» Данило Сікан відзначився покером
Три перемоги і одну нічию здобули футболісти Львівського училища фізичної культури у 5 турі чемпіонату України серед юнацьких колективів, який відбувся у суботу 10 жовтня. Команди 11 і 9 класів у Дублянах на стадіоні аграрного університету грали з ужгородською «Говерлою». Одинадцятикласники перемогли 3:0. Голи забили Максим Дерман, Віталій Сільченко і Андрій Ременюк.
Повернення у великий футбол Чигринський відзначив голом
У недільному матчі 10 туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги дніпропетровський «Дніпро» на класі переміг ФК «Олександрію» 2:0. У складі «Дніпра» весь матч після значної перерви, викликаною травмою, провів вихованець Львівського училища фізичної культури Дмитро Чигринський (вип. 2002р.). Своє повернення у великий футбол Дмитро (на фото) відзначив голом на 55 хв.