55 років1971 - 2026
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол


Пецківа запрошують до збірної

Тарас Пецків           Федерація футболу України запросила до збірної гравців віком до 15 років учня 10 класу Львівського училища фізичної культури Тараса Пецківа (на фото).
            Це установчий збір кращих футболістів України цієї вікової категорії. З 12 до 17 серпня 2014 р. хлопці тренуватимуться у м.Києві, а 18 серпня відправляться у м.Палангу (Литва), де візьмуть участь у міжнародному турнірі.

Кльоц збирається у Вірменію

  Дмитро Кльоц         Вихованець Львівського училища фізичної культури Дмитро Кльоц (вип. 2013 р.) отримав запрошення до юнацької збірної команди України (U-18) на підготовку та участь у товариському матчі із збірною Вірменії. Гра відбудеться у Єревані 13 серпня 2014 р.


Сергій Даниловський : «Мене помітили на дитячому турнірі і запросили у Львівський спортінтернат»

Сергій Даниловський       Ексклюзивне інтерв’ю з колишнім гравцем «Карпат», «Чорноморця», донецького «Металурга» і збірної України, вихованцем Львівського училища фізичної культури Сергієм Даниловським (вип.1998р.).

Загідулін подався у Чернівці

Сергій Загідулін           Вихованець Львівського училища фізичної культури Сергій Загідулін (вип. 2009р., на фото) подався у Чернівці, де у новому сезоні на правах оренди буде виступати за місцеву «Буковину» – учасника І ліги національного футбольного чемпіонату.
Окрім Загідуліна у «Буковині» вже грає його колишній однокласник Микола Жовтюк.

Олег Ящук: «У «Андерлехті» мені сказали, що двері для мене завжди відкриті»

ОлегЯщук з сімєю            Як ми вже повідомляли, вихованець Львівського училища фізичної культури Олег Ящук (вип.1993р., на фото), закінчивши кар’єру професіонального футболіста, повернувся у бельгійський «Андерлехт» і очолив дитячу команду гравців віуком до 14 років.

У заявці «Карпат» 21 вихованець ЛУФК

Олег Голодюк         Львівські «Карпати» подали заявку на участь у чемпіонаті України з футболу сезону 2014/2015р.р. серед команд Прем’єр-ліги.
           Всього у заявці станом на 4 серпня  70 футболістів, в тому числі 16 осіб у списку А. Серед них вихованці Львівського училища фізичної культури Олег Голодюк (на фото), Ярослав Мартинюк і Володимир Костевич

Володимир Шаран: «Костильов звернув на мене увагу, коли я навчався у Львівському спортінтернаті»

Володимир Шаран     Його не можна назвати футбольним пілігримом. У послужному списку вихованця Львівського училища фізичної культури Володимира Шарана значаться тільки п'ять клубів, хоча єдиний матч, зіграний за ФК «Львів», скоріше можна назвати епізодом...
       Однак це не завадило нашому герою перетнутися на полі з багатьма світовими зірками.

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

В.О. Директора:

Дмитрів Мар'яна Богданівна