Футбол : 3 ТУР ДЮФЛУ: РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ – ЛФКС-КАРПАТИ

21 вересня 2024 р. відбулись матчі третього туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України.
 Учні коледжу, відділення футболу восьмого і десятого класу приймали АФ “Рух”, а дев'ятого і одинадцятого проводили свої поєдинки на виїзді проти ДЮСШ “Волинь” з Луцька.
   U-16 (10-й клас - 2009 р.н.)
   Тренер: Віталій Лобасюк та Андрій Гурський.
   ЛФКС-КАРПАТИ - АФ Рух (Львів) –1:2
  На старті першого тайму “Карпати” виконали кілька кутових, а на десятій хвилині ледь не відкрили рахунок. Назар Коцюк зіграв на підборі та вистрілив у дотик, однак його удар пролетів вище воріт. На 24-й хвилині Матвій Кецик виграв повітряне єдиноборство та скинув на Юрія Бабірада. Хавбек пробив через себе, проте Артем Саялін зафіксував м’яч у руках.
На 55-й хвилині “Рух” заробив пенальті, який реалізував Максим Угрік. “Зелено-білі” відновили паритет на 64-й хвилині. Маркіян Панчишин виконав навіс у штрафний майданчик, де найспритнішим виявився Матвій Кашуба – 1:1. Втім останнє слово було за гостями, які на 78-й хвилині вирвали перемогу.
   Голи: Кашуба, 64.
 Склад: Демків, Панчишин, Гльоц, Зварич, Коцюк, Кецик, Паливода, Бабірад, Гураль, Кривунець, Кашуба.
  Запасні: Коваль, Гутник, Русяк, Ксьонзик, Четверіков, Москвітін, Віцинський, Оганесян, Стасюк.
(Чемпіонат України 2024/2025 Еліт ліга U16 Група 1)
   U-14 (8-й клас - 2011 р.н.)
   Тренер: Любомир Вовчук та Роман Вергун.
  Перший небезпечний момент карпатівці створили на дев’ятій хвилині. Мирослав Возний опинився на дальній стійці після подачі з кутового та головою пробив у протихід Давиду Качмару – голкіпер встиг виставити ногу та відбити удар. Та все ж саме “жовто-чорні” володіли ініціативою та відкрили рахунок на 22-й хвилині. Іван Грицюк вразив ворота Арсенія Прокопіва точним пострілом під поперечку. Ще до перерви Грицюк записав до свого активу дубль.
   У другому таймі “леви” почали активніше діяти на половині поля суперника та намагалися скоротити рахунок. На 51-й хвилині Олександр Вайда стріляв з-за меж штрафного, однак м’яч пролетів вище. На 70-й хвилині “зелено-білі” вибігли у контратаку, яку результативно завершив Давид Калинич. Форвард майстерно обіграв захисника та пробив повз голкіпера – 1:2. Утім зрівняти рахунок карпатівці не зуміли.
     Голи: Калинич, 70.
  Склад: Прокопів, Мичко, Возний, Вайда, Тарнавський, Паска, Петронюк, Швед, Цигак, Калинич, Денисюк.
     Запасні: Гануляк, Никончук, Віткович, Гайфулін, Чабан, Тодосійчук, Погоріляк.
(Чемпіонат України 2024/2025 Еліт ліга U14 Група 1)
   U-17 (11-й клас - 2008 р.н.)
    Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.
ДЮФШ Волинь (Луцьк) - ЛФКС-КАРПАТИ –1:2
   Важкий та непоступливий перший тайм закінчився яскравим голом Данила Горощука. На 45-й хвилині захисник обробив м’яч після подачі з кутового та в акробатичному стилі пробив під дальню стійку. Господарі відповіли на 58-й хвилині, коли форвард “Волині” скористався помилкою захисників львів’ян та розстріляв порожні ворота.
   На 70-й хвилині Роман Єнич змарнував чудову можливість вивести свою команду вперед, пробивши неточно з вигідної позиції. Втім на 74-й хвилині Степан Бобечко таки вирвав перемогу для “зелено-білих” і точно пробив головою після подачі з кута поля.
   Голи: Горощук, 45, Бобечко, 74.
   Склад: Потерайко, Давид, Горощук, Бобечко, Білінський, Левкович, Карпин, Кракалов, Мартинюк, Куценко, Дєдов.
    Запасні: Колесник, Єнич, Корчак, Гавура, Березовський, Карпінський, Мітяєв.
(Чемпіонат України 2024/2025 Еліт ліга U17 Група 1)
   U-15 (9-й клас - 2010 р.н.)
   Тренери: Олександр Гринишин та Ігор Артимович.
   ДЮФШ Волинь (Луцьк) - ЛФКС-КАРПАТИ –1:5
    Львів’яни відкрили рахунок вже на третій хвилині. Максим Шишута скористався помилкою захисника та без проблем переграв голкіпера. На 20-й хвилині Шишута додав до забитого голу асист на Вадима Когута, який головою відправив м’яч точно в кут воріт. А за п’ять хвилин Владислав Воронюк результативно розрядив свою гармату з дальньої дистанції – 0:3.
По перерві “Волинь” відквитала один гол, проте підопічні Олександра Гринишина та Ігоря Артимовича продовжували домінувати на полі. На 45-й хвилині Шишута оформив дубль, а фінальну крапку в матчі майстерним ударом в дев’ятку поставив Мирослав Руснак.
   Голи: Шишута, 3, 45, Когут, 20, Воронюк, 25, Руснак, 59.
   Склад: Шекета, Воронюк, Козимка, Когут, Глущенко, Колонюк, Гбур, Смірнов, Король, Гаук, Шишута.
  Запасні: Зізіцький, Полеванчук, Руснак, Топало, Цупер, Василишин, Кікоть, Васильків, Пигичко.
(Чемпіонат України 2024/2025 Еліт ліга U15 Група 1)
   U-13 (7-й клас - 2012 р.н.)
   Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.
   ФК Львів - ЛФКС-КАРПАТИ 0:0
Результат чергового матчу Відкритого чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги Львівщини.
(Відкритий чемпіонат ДЮФЛ Львівщини, 2011 р.н. Група Б.)
    4 тур ДЮФЛУ сезону 2024/2025 (Еліт ліга, група 1).
Вболіваємо!

3 ТУР ДЮФЛУ: РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ – ЛФКС-КАРПАТИ2 ТУР ДЮФЛУ: РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ – ЛФКС-КАРПАТИ1 тур ДЮФЛУ: результати матчів відділення футболу – ЛФКС-КАРПАТИ«ЛФКС-КАРПАТИ» U-16 — переможці турніру "Кубок легенд Карпат"«ЛФКС-КАРПАТИ» U-15 — бронзові призери «UTMOST CUP»!УЧНІ НАШОГО КОЛЕДЖУ, ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ, ПРОХОДЯТЬ ПІДГОТОВКУ ДО НОВОГО СЕЗОНУ 2024/2025 ДЮФЛУЗ СУМОМ ПОВІДОМЛЯЄМО ПРО ВТРАТУ ЩЕ ОДНОГО ВИПУСКНИКА КОЛЕДЖУ, ОЛЕГА ІВАХНЮКАФК-КАРПАТИ U-17 – ЧЕМПІОНИ ДЮФЛ УКРАЇНИ СЕЗОНУ 23/24ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ 3:0 ДЮСШ ФА КРИВБАСФІНАЛ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ ПЕРЕМАГАЮТЬ УФК-КРИВБАСКОМАНДА УФК-КАРПАТИ U-17 ДІЗНАЛАСЬ СУПЕРНИКІВ У ФІНАЛІ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ 1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА У СЕРІЇ ПЕНАЛЬТІ1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: “СУХА” НІЧИЯ В ДЕРБІ 1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ U-17 ВИЙШЛА В ЧВЕРТЬФІНАЛ ТУРНІРУ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГИ НАД “РУХОМ” І КАМБЕК НА ЗАКАРПАТТІ