Футбол : 1 тур ДЮФЛУ: результати матчів відділення футболу – ЛФКС-КАРПАТИ

7 вересня відбулись матчі першого туру Дитячо-юнацької футбольної ліги України.
   Учні коледжу, відділення футболу зустрічалися з однолітками з “Мункача”. Команди вікової категорії U-14 та U-16 приймали суперників вдома, а U-15 та U-17 проводили свої поєдинки на виїзді.
   U-16 (10-й клас - 2009 р.н.)
   Тренер: Віталій Лобасюк та Андрій Гурський
   ЛФКС-КАРПАТИ – Мункач (Мукачево) – 3:1
  Голи: Паливода, 9, Москвітін, 32, Кашуба, 42 – Домище, 53.
  Склад: Демків, Панчишин, Гльоц, Зварич, Куцюк, Кецик, Паливода, Гураль, Стасюк, Москвітін, Кашуба.
  Запасні: Коваль, Гутник, Русяк, Ксьонзик, Бабірад, Четверіков, Віцинський, Кривунець, Оганесян.
   Карпатівці відкрили рахунок на 9-й хвилині. Євген Паливода влучно пробив з-за меж карного майданчика у ближній кут воріт. Гості відповіли моментом Івана Третьякова, після якого господарів врятував каркас воріт. “Леви” стримали тиск суперників та ще до перерви відзначились вдруге. На 32-й хвилині Єгор Стасюк асистував Максиму Москвітіну, який переправив м’яч у сітку воріт – 2:0.
   На початку другого тайму підопічні Віталія Лобасюка та Андрія Гурського втретє засмутили гостей. На 42-й хвилині гол до свого активу записав Матвій Кашуба. “Мункач” скоротив відставання на 53-й хвилині завдяки точному пострілу Валентина Домище.
(Чемпіонат України 2024/2025 Еліт ліга U16 Група 1)
   U-14 (8-й клас - 2011 р.н.)
   Тренер: Любомир Вовчук та Роман Вергун
   ЛФКС-КАРПАТИ – Мункач (Мукачево) – 0:1
   Гол: Черновалюк, 70+2 (п).
  Склад: Прокопів, Мичко, Возний, Вайда, Тарнавський, Никончук, Віткович, Швед, Цигак, Калинич, Тодосійчук.
   Запасні: Гануляк, Жаб’як, Гайфулін, Чабан, Денисюк, Петронюк, Погоріляк.
  Цей матч став дебютним для обох команд на рівні Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Більшість ігрового часу футболісти проводили у боротьбі за м’яч, тому великої кількості гольових моментів не було.
  Долю поєдинку вирішив пенальті, який гості заробили у компенсований час. Максим Черновалюк переграв Арсенія Прокопіва з позначки та здобув для “Мункача” U-14 прем’єрну перемогу в сезоні.
(Чемпіонат України 2024/2025 Еліт ліга U14 Група 1)
   U-17 (11-й клас - 2008 р.н.)
    Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.
   Мункач (Мукачево) – ЛФКС-КАРПАТИ – 1:1
   Голи: Домантович, 77 – Шопронку, 49.
  Склад: Колесник, Давид, Горощук, Бобечко, Білінський, Левкович, Карпин, Кракалов, Березовський, Дєдов, Шопронку.
   Запасні: Потерайко, Єнич, Корчак, Куценко, Гавура, Мартинюк, Карпінський, Мітяєв.
   Одинадцятикласники прагнули помститись “Мункачу”, який у минулому сезоні на стадії 1/8 фіналу завадив львів’янам продовжити боротьбу за нагороди ДЮФЛ України. “Зелено-білі” відкрили рахунок на 49-й хвилині. Олександр Шопронку заробив пенальті, який сам взявся виконувати. Форвард холоднокровно реалізував одинадцятиметровий, розвівши м’яч та голкіпера по різних кутах.
   Втримати бажану перевагу підопічним Івана Павлюха та Володимира Вільчинського завадив гол Вадима Домантовича. Хавбек на 77-й хвилині відгукнувся на подачу з лівого флангу, випередив Дмитра Давида та зрівняв рахунок.
(Чемпіонат України 2024/2025 Еліт ліга U17 Група 1)
  U-15 (9-й клас - 2010 р.н.)
  Тренери: Олександр Гринишин та Ігор Артимович.
  Мункач (Мукачево) – ЛФКС-КАРПАТИ – 2:1
  Голи: Євсюков, 15, Шведов, 70 – Смірнов, 48.
  Склад: Зізіцький, Воронюк, Козимка, Глущенко, Колонюк, Васильків, Смірнов, Король, Гаук, Пигичко, Шишута.
   Запасні: Шекета, Когут, Полеванчук, Руснак, Топало, Цупер, Василишин, Кікоть.
   Гравці девятого класу доволі жваво розпочали гру, проте вже на 15-й хвилині пропустили. Денис Євсюков вийшов віч-на-віч з Максимом Зізіцьким та використав свою нагоду. “Карпати” відповіли забитим голом одразу після перерви. Павло Смірнов виявився найспритнішим у карному майданчику суперників та замкнув навісну передачу чітким ударом головою – 1:1.
   На останній хвилині матчу господарі заробили штрафний. Гравці очікували на подачу до штрафного майданчика, проте Марат Шведов перехитрив усіх та завдав прямого удару. Зізіцький виявився не готовим до цього, тому не зміг врятувати свою команду від поразки.
(Чемпіонат України 2024/2025 Еліт ліга U15 Група 1)
  U-13 (7-й клас - 2012 р.н.)
  Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.
  ЛФКС-КАРПАТИ – "Янтар" (Новояворівськ) 1-1
  Гол: Гребінь К.
  Відбулися перші поєдинки Відкритого чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги Львівської області. Наразі команди змагаються у чотирьох вікових категоріях: 2009-ий, 2010-ий, 2011-ий та 2012-ий роки народження. Наймолодші учні відділення футболу коледжу, змагаються з віковою категорією 2011 р.н.
(Відкритий чемпіонат ДЮФЛ Львівщини, 2011 р.н. Група Б.)

2-й тур ДЮФЛУ сезону 2024/2025 (Еліт ліга, група 1).
14.09.2024 — субота
   U-17
12:00 ЛФКС-КАРПАТИ - АФ Рух (Львів)
  U-15
14:30 ЛФКС-КАРПАТИ - АФ Рух (Львів)

Прямий ефір домашніх матчів за посиланням:

Домашні поєдинки відбудуться на стадіоні Львівського Національного Університету Природокористування, за адресою: Львівська область, м. Дубляни, вулиця Володимира Великого 1.
   U-16
12:00 ДЮФШ Волинь (Луцьк) - ЛФКС-КАРПАТИ
   U-14
14:30 ДЮФШ Волинь (Луцьк) - ЛФКС-КАРПАТИ

Прямий ефір виїздних матчів за посиланням:
   Вболіваємо!

2 ТУР ДЮФЛУ: РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ – ЛФКС-КАРПАТИ1 тур ДЮФЛУ: результати матчів відділення футболу – ЛФКС-КАРПАТИ«ЛФКС-КАРПАТИ» U-16 — переможці турніру "Кубок легенд Карпат"«ЛФКС-КАРПАТИ» U-15 — бронзові призери «UTMOST CUP»!УЧНІ НАШОГО КОЛЕДЖУ, ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ, ПРОХОДЯТЬ ПІДГОТОВКУ ДО НОВОГО СЕЗОНУ 2024/2025 ДЮФЛУЗ СУМОМ ПОВІДОМЛЯЄМО ПРО ВТРАТУ ЩЕ ОДНОГО ВИПУСКНИКА КОЛЕДЖУ, ОЛЕГА ІВАХНЮКАФК-КАРПАТИ U-17 – ЧЕМПІОНИ ДЮФЛ УКРАЇНИ СЕЗОНУ 23/24ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ 3:0 ДЮСШ ФА КРИВБАСФІНАЛ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ ПЕРЕМАГАЮТЬ УФК-КРИВБАСКОМАНДА УФК-КАРПАТИ U-17 ДІЗНАЛАСЬ СУПЕРНИКІВ У ФІНАЛІ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ 1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА У СЕРІЇ ПЕНАЛЬТІ1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: “СУХА” НІЧИЯ В ДЕРБІ 1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ U-17 ВИЙШЛА В ЧВЕРТЬФІНАЛ ТУРНІРУ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГИ НАД “РУХОМ” І КАМБЕК НА ЗАКАРПАТТІОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ ВИСТУПИЛИ НА СВІТОВІЙ ПЕРШОСТІ