Футбол : ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ ПЕРЕМАГАЮТЬ УФК-КРИВБАС

21-го червня відбувся перший матч фіналу чотирьох Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команда відділення футболу одинадцятого класу коледжу зустрічалася з "УФК-Кривбасом”.
 U-17 (11-й клас - 2007 р.н.)
Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.
УФК-Кривбас 0:2 УФК-КАРПАТИ
    Голи: Малиш - 4 хв, Шопронку - 30 хв.
 Склад: Домчак, Черненко, Грабовенський, Комарениць, Малиш, Орошкевич, Тлумак, Грибеник, Смаглій (Шопронку - 20 хв), Пилипчук (Бондарук - 76 хв), Максимчук (Гудзь - 87 хв).
 Запасні: Запасні: Фандист, Жулінський, Фостяк, Гудзь, Дмитришин.
 Суперники почали демонструвати непоступливу гру вже на початку матчу але якісний тиск дав результат на 4-й хвилині. Ігор Грибеник виконав подачу зі штрафного, а Денис Малиш виграв позиційну боротьбу та проштовхнув мʼяч у бік воріт. Максим Столенко не врятував свою команду, відтак, "зелено-білі" на старті гри повели в рахунку – 1:0.
 Саме Грибеник був найгострішим гравцем "левів" у першій половині зустрічі, проте його ударам бракувало точності. Спочатку хавбек мав замикати прострільну передачу на дальній стійці, але з близької відстані не зміг перевести мʼяч у порожні ворота. А згодом Ігор завершував сольний прохід потужним ударом — вище воріт.
   У середині тайму тренерський штаб вимушено провів заміну, адже Максим Смаглій отримав травму. На полі зʼявився Олександр Шопронку, який невдовзі подвоїв рахунок. На 30-й хвилині Артур Комарениць пройшов лівим флангом та виконав простріл на Шопронку, а той не схибив.
  Довести рахунок до розгромного ще до перерви мав можливість Максим Тлумак. Півзахисник бив зі штрафного, а мʼяч летів під поперечку. Столенко дотягнувся та парирував цей удар. Після перерви вже Богдан Орошкевич ледь не закинув мʼяч за комірець голкіперу, проте Столенко і тут зіграв уважно.
На 52-й хвилині криворіжці створили найбільш небезпечний момент у поєдинку. Артем Логвин сильно приклався до мʼяча з меж карного, проте від забитого голу нападника відділили лічені сантиметри. Незабаром Грибеник змарнував ще одну нагоду, пробивши головою вище воріт після навісу Богдана Орошкевича.
   Карпатівці спокійно дограли кінцівку матчу і контролювали ситуацію. У підсумку команда УФК-Карпати U-17 перемагає однолітків з "УФК-Кривбас" та здобуває три очки. Наступний поєдинок підопічні Тараса Павліша та Олега Родіна проведуть 22 червня проти ДЮСШ ФА "Кривбас.

3 ТУР ДЮФЛУ: РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ – ЛФКС-КАРПАТИ2 ТУР ДЮФЛУ: РЕЗУЛЬТАТИ МАТЧІВ ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ – ЛФКС-КАРПАТИ1 тур ДЮФЛУ: результати матчів відділення футболу – ЛФКС-КАРПАТИ«ЛФКС-КАРПАТИ» U-16 — переможці турніру "Кубок легенд Карпат"«ЛФКС-КАРПАТИ» U-15 — бронзові призери «UTMOST CUP»!УЧНІ НАШОГО КОЛЕДЖУ, ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ, ПРОХОДЯТЬ ПІДГОТОВКУ ДО НОВОГО СЕЗОНУ 2024/2025 ДЮФЛУЗ СУМОМ ПОВІДОМЛЯЄМО ПРО ВТРАТУ ЩЕ ОДНОГО ВИПУСКНИКА КОЛЕДЖУ, ОЛЕГА ІВАХНЮКАФК-КАРПАТИ U-17 – ЧЕМПІОНИ ДЮФЛ УКРАЇНИ СЕЗОНУ 23/24ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ 3:0 ДЮСШ ФА КРИВБАСФІНАЛ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ ПЕРЕМАГАЮТЬ УФК-КРИВБАСКОМАНДА УФК-КАРПАТИ U-17 ДІЗНАЛАСЬ СУПЕРНИКІВ У ФІНАЛІ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ 1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА У СЕРІЇ ПЕНАЛЬТІ1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: “СУХА” НІЧИЯ В ДЕРБІ 1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ U-17 ВИЙШЛА В ЧВЕРТЬФІНАЛ ТУРНІРУ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГИ НАД “РУХОМ” І КАМБЕК НА ЗАКАРПАТТІ