Футбол : 18 тур ДЮФЛУ: усі команди відділення футболу вийшли в 1/16 фіналу

У суботу, 11-го травня, відбувся заключний тур Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Команди відділення футболу коледжу зіграли проти ФЦ "Ковель".

U-17 (11-й клас - 2007 р.н.)

Тренери: Тарас Павліш та Олег Родін.

УФК-Карпати 10:0 ФЦ Ковель

Голи: Резнік - 6 хв, Смаглій - 22 хв, Грибеник - 32 і 70 хв, Кокодиняк - 43 хв, Гудзь - 60 хв, Орошкевич - 72 хв, автогол - 74 хв, Максимчук - 79 хв, Дмитришин - 82 хв.
Склад: Жулінський, Грабовенський, Черненко, Кокодиняк, (Фостяк - 46 хв), Комарениць, Малиш (Бондарук - 46 хв), Резнік, (Орошкевич - 46 хв), Грибеник, Дмитришин, Смаглій (Гудзь - 46 хв), Пилипчук (Максимчук - 46 хв).
   Поєдинок розпочався з активного пресингу зі сторони карпатівців. Це дало свій результат на 6-й хвилині. Владислав Резнік виявився першим на підбиранні після навісу з кутового та потужним ударом відзначився у воротах суперників. На 22-й хвилині Ігор Грибеник пройшов лівим флангом та перекинув воротаря, а Максим Смаглій закінчив атаку точним ударом головою у порожні ворота.
   На 32-й хвилині звʼязка Смаглій-Грибеник спрацювала знову. Цього разу в ролі асистента виступив Максим, який виконав навіс на дальню стійку, де Ігор перестрибнув захисника та довів рахунок до розгромного – 3:0. А під завісу першого тайму Юрій Кокодиняк відзначився своїм голом.
  На другий тайм тренерський штаб "зелено-білих" кардинально змінив склад команди, випустивши нових виконавців. Серед них був і Максим Гудзь, якому знадобилось 15 хвилин, щоб записати своє прізвище до протоколу поєдинку. На 70-й хвилині "леви" вибігли у чергову контратаку, яка закінчилась другим голом Грибеника після передачі Антона Максимчука. А у наступній атаці Богдан Орошкевич ефектно з розвороту пробив у дальній кут воріт – 7:0. До кінця зустрічі одинадцятикласники зуміли відзначитись ще тричі – автогол гравця "Ковеля", а згодом забивали Максимчук та Дмитришин.
   У підсумку, УФК-Карпати U-17 займають перше місце у групі 4 та виходять у плей-оф, де у вівторок, 14-го травня зустрінуться проти команди, яка зайняла четверте місце у групі 3 СДЮСШОР "Прикарпаття" Івано-Франківськ.

U-15 (9-й клас - 2009 р.н.)
Тренер: Віталій Лобасюк.
УФК-Карпати 4:0 ФЦ Ковель
Голи: Кецик - 23 хв, Тупісь - 49 хв, Зварич - 61 хв, Ксьонзик - 70 хв.
Склад: Демків (Коваль - 36 хв), Зварич, Гльоц, Гутник, Конів, Четверіков (Тупісь - 36 хв), Бабірад (Москвітін - 36 хв), Кецик (Русяк - 58 хв), Кривунець (Віцинський - 58 хв), Гураль (Ксьонзик - 50 хв), Стасюк.
   Початок зустрічі запамʼятався активними діями Єгора Стасюка та Ярослава Кривунця. Перший активно працював на своєму фланзі та регулярно загострював атаки, а другий опинявся на ударних позиціях – "Ковель" двічі рятував голкіпер. Проте на 23-й хвилині навіть він виявився безсилим – Матвій Кецик замкнув простріл з флангу і відкрив рахунок у грі – 1:0.
   По перерві карпатівці продовжили володіти ініціативою і більшість часу провели на половині поля суперника. На 49-й хвилині Володимир Тупісь подвоїв перевагу "Карпат". А на 61-й хвилині Сергій Зварич забив третій гол після високої навісної передачі з флангу. За кілька хвилин захисник міг записати до свого активу дубль, проте гостей врятував каркас воріт. На 70-й хвилині Владислав Ксьонзик забив дальнім ударом під поперечку та встановив остаточний рахунок.
   Команда УФК-Карпати U-15 фінішує на першому місці в групі 4 та виходить до 1/16 фіналу, де зіграє проти КЗ ДЮСШ "Карпати", що зайняли четверте місце у групі 3. Матч відбудеться 18-го травня.

U-16 (10-й клас - 2008 р.н.)
Тренери: Іван Павлюх та Володимир Вільчинський.
ФЦ Ковель 1:1 УФК-Карпати
Гол: Левкович - 3 хв.
Склад: Потерайко (Колесник - 73 хв), Давид (Корчак - 73 хв), Карпінський, Куценко, Білінський (Богдан - 81 хв), Тлумак, Левкович (Березовський - 74 хв), Карпин (Єнич - 73 хв), Гавура (Мартинюк - 43 хв), Шопронку (Поліщук - 81 хв).
   Львівська команда дуже швидко відкрила рахунок. На третій хвилині Антон Левкович опинився на ударній позиції та влучно пробив – 1:0. "Ковель" відповів своїм забитим м’ячем на 24-й хвилині. Після того, як господарі поля відновили паритет, карпатівці активно тиснули на ворота суперника, намагаючись вийти вперед ще у першій половині зустрічі, однак на перерву команди пішли за нічийного рахунку.
   У другому таймі "Карпати" створили чимало гольових моментів біля воріт ковельської команди, проте втілити їх у забиті м’ячі, підопічні Павлюха та Вільчинського не змогли, тому матч завершився внічию 1:1.
Відтак, УФК-Карпати U-16 посідають перше місце в групі, а в 1/16 фіналу зіграють проти "Львова", який посів 4-е місце у групі 3. Матч відбудеться 18-го травня.

U-14 (8-й клас - 2010 р.н.)
Тренери: Олександр Гринишин та Ігор Артимович.
ФЦ Ковель 1:5 УФК-Карпати
Голи: Яскула - 19 хв, Камаралі - 39 хв, Гаук - 41 хв, Пигичко - 58 хв, Полеванчук - 70 хв.
Склад: Зізіцкий (Шекета - 57 хв), Воронюк, Полеванчук, Камаралі (Топало - 62 хв), Цимбалістий (Колонюк - 57 хв), Дмитряк (Кікоть - 62 хв), Смірнов (Денис - 62 хв), Гаук (Гуй - 62 хв), Руснак (Паска - 62 хв), Пигичко (Цигак - 62 хв), Яскула.
   Карпатівці пропустили вже на другій хвилині матчу. Однак у ході поєдинку львів’яни продемонстрували характер і здобули переконливу перемогу з рахунком 5:1. На 19-й хвилині Богдан Яскула відновив паритет. По перерві команда Гринишина та Артимовича активно тиснула на ворота суперника та реалізувала свої моменти.
   На 39-й хвилині Єгор Камаралі вивів "зелено-білих" вперед у цьому поєдинку. А вже через дві хвилини Микола Гаук забив третій м’яч у ворота "Ковеля". Під завісу поєдинку карпатівці відзначилися ще двічі. Спочатку Максим Пигичко використав свою нагоду, а крапку в поєдинку поставив Сергій Полеванчук на останній хвилині матчу.
   У підсумку, УФК-Карпати U-14 займають друге місце у групі 4 та виходять в 1/16 фіналу ДЮФЛУ, де зіграють 18-го травня проти команди, що зайняла третє місця у групі 3 ФК "Львів".
   Згідно з регламентом турніру з чотирьох груп у вікових категоріях з U-14 до U-17 у плей-оф вийшли по чотири найкращі команди. Отож, нас очікує стадія 1/16 фіналу, яка складається з одного матчу.
   Стикові матчі Чемпіонату України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону 2023/2024 років. Розклад матчів:

14.05.2024 - вівторок
 U-17 12:00, стадіон "Україна", вул.Липова Алея, м.Львів
(1-е місце група 4) УФК-Карпати - СДЮСШОР Прикарпаття (4-е місце група 3)

18.05.2024 — субота
 U-16 11:00 , стадіон "Україна", вул Липова Алея, м.Львів
(1-е місце група 4) УФК-Карпати - ФК ЛЬВІВ (4-е місце група 3)

U-14 13:00 , стадіон "Україна", вул.Липова Алея, м.Львів
 (2-е місце група 4) УФК-Карпати - ФК ЛЬВІВ (3-е місце група 3)

U-15 12.00 стадіон ЛНАУ, м.Дубляни, вул.Шевченка
(1-е місце група 4) УФК-Карпати - КЗ ДЮСШ КАРПАТИ (4-е місце група 3)

КОМАНДА УФК-КАРПАТИ U-17 ДІЗНАЛАСЬ СУПЕРНИКІВ У ФІНАЛІ ЧОТИРЬОХ ДЮФЛУ 1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА У СЕРІЇ ПЕНАЛЬТІ1/4 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: “СУХА” НІЧИЯ В ДЕРБІ 1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: УФК-КАРПАТИ U-17 ВИЙШЛА В ЧВЕРТЬФІНАЛ ТУРНІРУ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГИ НАД “РУХОМ” І КАМБЕК НА ЗАКАРПАТТІОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКИ ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ ВИСТУПИЛИ НА СВІТОВІЙ ПЕРШОСТІ1/8 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: ПЕРЕМОГА НАД “МУНКАЧЕМ”1/16 фіналу ДЮФЛУ: серія пенальті у карпатівському дербі та обмін перемогами з “ФК Львів”УФК-КАРПАТИ U-17 ПРИБУЛИ НА ISF FOOTBALL WORLD CUP! 1/16 ФІНАЛУ ДЮФЛУ: КОМАНДА ВІДДІЛЕННЯ ФУТБОЛУ КОЛЕДЖУ ПЕРЕМОГЛА “ПРИКАРПАТТЯ”УФК-Карпати U-17 прибули на ISF Football World Cup!18 тур ДЮФЛУ: усі команди відділення футболу вийшли в 1/16 фіналу 17-й тур ДЮФЛУ: "СУХІ" ПЕРЕМОГИ НАД "СПАРТОЮ", ХЕТ-ТРИК ГРИБЕНИКА, ДУБЛЬ ТЛУМАКАВідбувся додатковий відбір на відділення футболу львівського фахового коледжу спорту16-й тур ДЮФЛУ: усі команди коледжу спорту, відділення футболу здобувають перемоги!