Футбол : Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”

У суботу, 2-го березня 2024 року, команда десятого класу відділення футболу, коледжу спорту, провела поєдинок в рамках 1/4 фіналу “Зимового Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України” проти Шахтар U-15.

Рахунок матчу УФК-Карпати U-16 – АФ Шахтар U-15 – 0:0 (серія пенальті 5:3).

Серія пенальті: Шопронку 1:0, Оніщук 1:1, Тлумак 2:1, Пламінський 2:2, Бобечко 3:2, Шукалович 3:3, Карпин 4:3, Біда 4:3 (воротар), Карпінський 5:3.

Обидві команди були налаштовані на максимальний результат, тому активно розпочали поєдинок. Перший момент створили донеччани. Після навісної подачі зі стандарту Кирило Саричев пробив головою у ближній кут воріт, проте Денис Потерайко надійно зіграв на лінії. На 16-й хвилині Ігор Онищук потужно пробивав зі штрафного удару – мʼяч розминувся зі стійкою.

Карпатівці відповіли на 17-й хвилині моментом Олександра Шопронку, удару якого забракло точності. Згодом команди обмінялись гострими контратаками, але у обох випадках відзначитись не вдалося. Можливість вивести свою команду вперед була в Арсена Білінського. Захисник підхопив мʼяч на підході до штрафного майданчика і потужно пробив, проте, незважаючи на рикошет, Ян Журавський нівелював загрозу.
  Під завісу першого тайму Богдан Карпин пройшов лівим флангом та віддав на Максима Тлумака – вище воріт. Найгостріший момент першого тайму був у Олександра Дєдова. Після подачі з кутового Олександр Шопронку переправив мʼяч на вільного хавбека, проте той схибив з кількох метрів.
  Друга частина поєдинку почалась з моменту донецької команди. Назар Колесниченко, який вийшов на поле по перерві, відгукнувся на прострільну передачу, але пробив вище. Протягом усього другого тайму суперники намагались не поступатись один одному на жодному клаптику поля, тому гру часто зупиняли через незначні фоли.
    На 75-й хвилині карпатівці провели атаку лівим флангом, яку завершував Марко Мартинюк – м’яч після удару головою пролетів повз ворота. Зрештою, в основний час команди не змогли виявити сильнішого, тому переможця довелось визначати у серії післяматчевих пенальті.
  Долю путівки у півфінал "Зимового Кубку ДЮФЛУ" вирішив сейв Дениса Потерайка, який відбив четвертий удар донеччан у виконанні Дениса Біди. А вирішальний м’яч з пенальті забив Ернест Карпінський. Таким чином УФК-Карпати U-16 вийшли до 1/2 фіналу змагань, де 9-го березня зустрінуться з АФ РУХ.
   Склад команди "Карпати": Потерайко, Давид, Карпінський, Бобечко, Білінський, Тлумак, Карпин, Березовський (Єнич, 80+2), Левкович, Дєдов (Мартинюк, 59), Шопронку.
   Тренери: Іван Павлюх і Володимир Вільчинський.
 Склад команди "Шахтар": Журавський, Пламінський, Гарбар, Оніщук, Коман (Невмержицький, 66), Шукалович, Курячий (Швець, 71), Коц (Гогіль, 71), Саричев (Колесниченко, 41), Волошко (Біда, 80+3), Сафонов (Рудзей, 58).
   Тренер: Олександр Овчинніков.

28 квітня відбудеться додатковий відбір для футболістів 2011-го року. Детальніше: розділ "футбол"

Футбол

Футбол

Результати першого етапу відбору на навчання до відділення футболу 15-й тур ДЮФЛУ: дострокове перше місце УФК-Карпати U-17Одинадцятикласники відділення футболу представлятимуть Україну на чемпіонаті світу в Китаї!14-й тур ДЮФЛУ: гольові феєрії в Луцьку та несподівана нічия у Львові13 тур ДЮФЛУ: “Сухий лист” Смаглія, перестрілка з “Буковиною” і розгром у ЛуцькуЛьвівський фаховий коледж спорту запрошує юних футболістів на навчання і спортивну підготовкуРезультати дванадцятого туру ДЮФЛУчні коледжу, відділення футболу, завершили підготовку до другої частини сезонуРезультати наймолодших учнів відділення футболу на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"