55 років1971 - 2026
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Футболісти-дев'ятикласники Львівського коледжу спорту у фіналі Кубка ДЮФЛУ


 18-19 лютого 2023 р. відбулися матчі-відповіді півфіналів Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України, у яких взяли участь команди 8 і 9 класів Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати".
 Першими у суботу на поле коледжу вийшли дев'ятикласники. Їхнім суперником була ДЮСШ "Верес" з м.Рівного.
 Гра пройшла з відчутною перевагою господарів. Але гості добре захищались та намагались контратакувати. Одна з таких контратак у середині першого тайму завершилася голом у ворота команди коледжу.
 Другий тайм пройшов у безперервних атаках нашої команди, однак до гострих моментів доходило рідко. Та все ж у одній з атак Максиму Тлумаку вдалося вирівняти становище. Гра так і закінчилася з рахунком 1:1. У зв'язку з тим, що і у першій зустрічі була зафіксована нічия 0:0, команди визначали переможця у післяматчевих пенальті. Тут точнішими були наші хлопці, які всі свої п'ять спроб реалізували і перемогли 5:4. Отож, команда 9 класу коледжу у фіналі Кубка ДЮФЛУ серед гравців віком до 15 років!
 Восьмикласники свій матч проводили на виїзді з вінницькою ДЮСШ "Нива". Хлопці також багато атакували, але в середині першого тайму пропустили першими. Подальші спроби бодай вирівняти рахунок успіху не мали, тож поразка 0:1. І так як рахунок першої гри 0:0, то до фіналу Кубка у віковій категорії до 14 років вийшли вінничани.
 Фінал Кубка у віковій категорії до 15 років відбудеться 4 березня у с.Щасливому Київської області. Суперником наших хлопців буде київський "Атлет".
 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

В.О. Директора:

Дмитрів Мар'яна Богданівна















Футбол

Футбол

21 тур ПРО Ліги НЛМ: ЛФКС-КАРПАТИ у протистоянні з ДЮСШ ФА Кривбас20 тур ПРО Ліги НЛМ: три перемоги ЛФКС-КАРПАТИ у протистоянні з УФК-КривбасLeo CUP 2026 (U-13): ЛФКС-КАРПАТИ серед найкращих восьми команд України19 тур ПРО Ліги НЛМ: заліковий бал U-17 у протистоянні з «Динамо»18 тур ПРО Ліги НЛМ: максимум результату — чотири перемоги ЛФКС-КАРПАТИЛФКС-КАРПАТИ: три перемоги у 17 турі та ігровий досвід у поєдинках із «Шахтарем»16 тур Національної ліги майбутнього (ПРО Ліга): чотири перемоги ЛФКС-КАРПАТИ