Футбол : Футболісти спортколеджу продовжують боротьбу за вихід у вісімку кращих юнацьких команд України

15 травня 2021 р. відбувся VIII тур чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких колективів елітліги, у якому беруть участь 4 команди Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати".
                 Команди 10 і 8 класів на своєму полі приймали ровесників з ДЮСШ "Карпати".
Десятикласники вже у першому таймі вирішили результат зустрічі на свою користь. Два м'ячі-близнюки прямими штрафними ударами забили Дмитро Коваленко та Максим Скороход.
Другий тайм пройшов під диктовку нашої команди, однак м'яч у ворота суперників більше так і не влетів. Отож, важлива перемога 2:0.
             Гра восьмикласників пройшла з певною перевагою "карпатівців", які, підбадьорювані своїми батьками, дуже хотіли перемогти. Однак, наші хлопці надійно захищалися і відповідали гострими випадами. Ні одній, ні другій команді забити бодай м'яч не вдалося - нічия 0:0, яка фактично гарантувала команді 8 класу вихід у чвертьфінальну стадію турніру.
11 і 9 класи свої ігри проводили у Києві з місцевим "Динамо".
            У грі старшокласників кияни уже в дебюті зустрічі з пенальті відкрили рахунок. Однак, цей гол тільки мобілізував команду, хлопці вирівняли гру і в середині першого тайму Олександр Штифанович вдало замкнув передачу зі штрафного. Тут же у хлопців була чудова нагода вийти вперед - за гру рукою у штрафному майданчику у ворота господарів був призначений пенальті. Але Вадим Кукуруза пробив у стійку.
 На початку другого тайму наша команда знову виходить уперед. Після сильного прострілу Віталія Трофимчука вздовж лінії воріт воротар киян не втримав м'яча у руках і той влетів у ворота.
              Однак, втримати перемогу хлопцям не вдалося. Господарі додали у кінцівці зустрічі і двічі зуміли вразити ворота нашої команди. Отож, прикра поразка 2:3.
Дев'ятикласники свою гру, за висловом тренера команди Володимира Безуб'яка, провели безвольно і поступилися 0:3.
         Незважаючи на поразку, хлопці мають високі можливості продовжити боротьбу за нагороди чемпіонату у чвертьфіналі турніру.
             Результати інших зустрічей VIII туру:
U-14 (8кл): "Шахтар" Донецьк - "Динамо" Київ 1:0, МФА Мукачево - ДВУФК Дніпро 1:2.
U-15 (9кл.): ДЮСШ "Карпати" - МФА 2:0, ДВУФК - "Шахтар" 0:1.
U-16 (10кл.): "Шахтар"-"Динамо" 1:1, МФА - ДВУФК 1:0.
U-17 (11кл.): "Карпати" - МФА 2:0, ДВУФК - "Шахтар" 3:2.
6.МФА (Мукачево)     8 0 1 7 2:15   1

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ