Футбол : Наймолодші футболісти спортколеджу серед лідерів юнацької елітліги України

У суботу 10 квітня 2021р. відбулися ігри ІІІ туру ІІ етапу юнацького чемпіонату України з футболу серед комад елітліги, участь у яких беруть 4 команди Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати".
Команди 8 і 10 класів зустрічалися з земляками з ДЮСШ "Карпати".
Гра восьмикласників пройшла у рівній боротьбі. У першому таймі активнішими були господарі, а от у другій половині зустрічі ініціатива перейшла вже до команди коледжу. Тиск на ворота "карпатівців" спричинився до того, що помилився воротар господарів і Назар Грабовецький зумів добити м'яча вже у пусті ворота. Цей гол виявився єдиним у грі і приніс перемогу "УФК-Карпати" 1:0.
          Ця перемога вивела наймолодших футболістів коледжу на ІІ місце у турнірній таблиці у групі А2. Попереду лише донецький "Шахтар".
       Десятикласники свою також розпочали активно. Вже на другій хвилині Костянтин Блащук після розиграшу кутового відкрив рахунок. "Карпатівці" тут же відігрались - також після кутового.
На початку другого тайму Віктор Ніколаєв виводить команду коледжу уперед. Але господарі швидко знову відігралися.
         Долю матчу вирішив пенальті, призначений у наші ворота за порушення правил, яке сталося поза межами штрафного майданчика. Отож, прикра поразка 2:3.
Команди 11 і 9 класів на своєму футбольному полі зі штучною травою приймали однолітків з київського "Динамо". Обидві команди намагались чинити достойний опір одній з кращих футбольних академій не тільки України, однак клас гостей виявився вищим - фінальний суддівський свисток зафіксував поразки у зустрічах 0:2 і 1:2.
Результати інших матчів ІІІ туру у групі А2:
U-14: "Динамо" - "Шахтар" 1:2, ДВУФК Дніпро - МФА мукачево 0:2.
U-15: МФА - "Карпати" 0:2, "Шахтар" - ДВУФК 4:0.
U-16: "Динамо" - "Шахтар" 5:0, ДВУФК -МФА 5:3.
U-17: МФА "Карпати" 1:1, "Шахтар" - ДВУФК 0:0.
6 МФА (Мукачево) 3 0 1 2 1:3 1
     В наступному турі 17 квітня на футболістів коледжу чекає випробування донецьким "Шахтарем".

Футбол

Футбол

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ