Футбол : Львівське училище фізичної культури – переможець «Першості найкращих» у клубному заліку

З 26 до 31 березня 2019р. в Україні відбулася серія всеукраїнських турнірів під загальною назвою «Першість найкращих» з футболу серед провідних навчальних спортивних закладів: Дніпропетровського, Львівського, Харківського №1 училищ фізичної культури та Олімпійського коледжу ім.Івана Піддубного м.Києва.
Впродовж усього періоду весняних шкільних канікул команди зазначених закладів мали можливість не тільки помірятися силами на футбольних полях, а й провести спільні тренування, взяти участь у екскурсіях, ближче познайомитись один з одним.
Турніри проводились серед юнацьких вікових категорій U-14, U-15, U-16 і U-17 – по одному в кожному з приймаючих міст: Львові, Дніпрі, Харкові та Києві відповідно на базі закладів-організаторів.
Як сказав директор Львівського училища фізичної культури, заслужений працівник фізичної культури та спорту України Степан Родак, турніри були покликані вирішувати три основні такі завдання:
-       якісна підготовка до весняної частини юнацьких чемпіонатів України;
-       відродження доброї старої традиції – змагань серед спортінтернатів;
-       промоція діяльності закладів спеціалізованої спортивної освіти.
З усіма завданнями організатори чудово справились – турніри заслужили право на своє подальше існування.
У клубному заліку переможцем турнірів стало Львівське училище фізичної культури. Львів’яни вибороли два перших і два других місця, набрали у сумі 30 очок і значно випередили своїх колег і суперників. Олімпійський коледж і Дніпропетровське ВУФК набрали по 16 пунктів, але у киян краща сума зайнятих місць. Харків’яни замкнули рейтинг найкращих.

Футбол

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ