Футбол : В Україні стартувала серія турнірів з футболу під загальною назвою «Першість найкращих»

27 березня 2019р. у м.м. Львові, Дніпрі, Харкові та Києві синхронно стартувала серія турнірів з футболу під загальною назвою «Першість найкращих» серед чотирьох провідних закладів спеціалізованої спортивної освіти: Львівського, Дніпропетровського, Харківського училища фізичної культури №1 та Олімпійського коледжу ім.Івана Піддубного м.Києва.

м. Львів
У Львові на базі місцевого училища фізичної культури першість виборюють команди, складені з гравців віком до 14 років (2005р.н.).
У першому матчі зустрілися колективи Харківського ДВУФК №1 та Олімпійського коледжу. Гра пройшла за відчутної переваги харків’ян, які переважали своїх суперників у всіх компонентах футболу: організації командних дій, техніко-тактичної підготовленості, реалізації гольових моментів. Як наслідок, кінцевий рахунок 4:0 на їхню користь.
Зустріч між львів’янами та дніпровцями вийшла впертою та рівною. Обидві команди були добре підготовлені і технічно, і тактично, а гравці демонстрували непоступливість у боротьбі за кожен м’яч. У другому таймі вималювалася незначна перевага господарів, які стали гостріше і продуманіше проводити свої атаки. У кінцевому підсумку це вилилося у єдиний гол, автором якого став Іван Веремієнко.
А у перерві між іграми відбулося урочисте відкриття турніру. Учасників змагань вітали начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, віце-президент обласної федерації футболу Ярослав Грисьо, спортивний директор ФК «Карпати» Олег Бойчишин та директор ЛУФК Степан Родак.

м. Дніпро
У Дніпрі змагаються футболісти 2004р.н. (U-15), а організатором турніру виступає Дніпропетровське вище училище фізичної культури.
Команда ЛУФК зустрічалася з Олімпійським коледжем. Гра проходила за складних погодних умов: сильний сніг, погана видимість, слизьке поле. Тим не менше стала перевага була на боці нашої команди, що привело до забитого м’яча. Відзначився Максим Скиба. Отож, 1:0. У іншому матчі господарі мінімально 1:0 перемогли харків’ян.

м. Харків
Харків приймає турнір гравців віком до 16 років. У першому матчі команда ЛУФК грала з дніпрянами і впевнено перемогла 4:0, забивши у кожному таймі по 2 м’ячі. Голи на рахунку Івана Кашперука – два, Руслана Непейпієва та Нікіти Петрука.
Але слід сказати, що перемога нашій команді далася нелегко. У дебюті зустрічі дніпряни мали декілька хороших нагод, щоб відкрити рахунок, а на початку другого тайму не реалізували пенальті.
У грі між ХДВУФК №1 і Олімпійським коледжем перемогу святкували кияни 2:1.

м. Київ
в Києві першим суперником львівської команди було Дніпропетровське УФК. І тут відчутна перевага була за нашою командою, яка реалізувалася у два забиті м’ячі. Відзначилися Юрій Раделицький і Денис Слюсар.
Вже у доданий час дніпряни один гол відквитали, отож, 2:1.
У іншому матчі господарі перемогли харків’ян 1:0.
-       ДВУФК №1 Харків

УФК-Карпати U-14 - бронзові призери «Gold League» на турнірі «Utmost Cup» у ВінниціУФК-Карпати U-17 – переможці “Гімназіади-2024”!Команда УФК-Карпати U-15 – срібний призер "UTMOST CUP"УФК-Карпати U-15 стартували на «UTMOST CUP»УФК-Карпати U-14 - володарі "КУБКУ ЛЕГЕНД"Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади “ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: УФК-КАРПАТИ ЗУСТРІНУТЬСЯ З ШАХТАРЕМ В ЧВЕРТЬФІНАЛІМЕМОРІАЛ ЮСТА: УФК-Карпати вийшли з групи.УФК-Карпати U-15 – ВОЛОДАРІ “LVIV WINTER CUP”“ЗИМОВИЙ КУБОК ДЮФЛУ”: РЕЗУЛЬТАТИ 6-ГО ТУРУ